Henning Berg

Artykuły - Henning Berg (261)

Filmy - Henning Berg (28)

 • Henning Berg ponownie na Legii. Wideo

  Omonia Nikozja przeprowadziła trening na stadionie Legii Warszawa. W środę Legia Warszawa podejmie zespół z Cypru w meczu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Na obiekt przy Łazienkowskiej po kilku latach wrócił były trener "Wojskowych" Henning Berg. Zobacz z Interią trening Omonii.
 • Górnik Zabrze - Legia Warszawa. Henning Berg: Piłkarze chcą się zrewanżować

  - Pamiętamy mecz z ubiegłego sezonu, gdy Lech wygrał w Zabrzu 6-1. Nasi zawodnicy chcą się zrewanżować za tę sytuację. Najważniejsze to grać blisko swojej najlepszego poziomu i zwyciężyć. Chcemy wygrać ligę. Mamy dobrą pozycję, biorąc pod uwagę kontuzje zawodników, które mieliśmy i które nadal mamy - powiedział trener Legii Henning Berg przed meczem z Górnikiem Zabrze.
 • Legia - Napoli 0-2. Berg: To był bardzo ciężki mecz

  Henning Berg po meczu Legia Warszawa - Napoli (0-2) w Lidze Europejskiej.
 • Legia Warszawa. Henning Berg krytykuje politykę transferową

  Henning Berg skrytykował politykę transferową Legii. - Przypomnę, że przed rokiem Miro Radović odszedł od nas dwa dni przed końcem okienka transferowego. Odkąd tutaj jestem, klub wydał na transfery tylko jedną trzecią tego, co zarobił sprzedając zawodników. To pytanie do władz klubu, czy taką drogą chcą podążać - wbił szpilę Norweg w Bogusława Leśnodorskiego i Dariusza Mioduskiego.