Helen Mirren

Synonimy:
Mirren Helen,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Helen Mirren (70)

 • ​Helen Mirren przeciwniczką Jamesa Bonda?

  ​Helen Mirren przeciwniczką Jamesa Bonda?

  ​Helen Mirren w najnowszym wywiadzie skrytykowała twórców bondowskiej sagi. Zdaniem aktorki, w filmach opowiadających o przygodach słynnego brytyjskiego szpiega brakuje wyrazistych, a zarazem nikczemnych postaci kobiecych. Jak wskazuje gwiazda "Królowej", wśród czarnych charakterów, z którymi rozprawia się James Bond, próżno szukać pań. "No dalej, panowie, pokażcie na ekranie bajeczną łotrzycę!" - zaapelowała.
 • Helen Mirren spełniła marzenie na planie filmu „Szybcy i wściekli 9”

  Helen Mirren spełniła marzenie na planie filmu „Szybcy i wściekli 9”

  Na koncie ma role Elżbiety II, cesarzowej Katarzyny Wielkiej i Zofii Tołstoj. Choć przez lata miała okazję występować w wielu cieszących się uznaniem dziełach, jedno z największych życiowych marzeń udało się jej zrealizować dopiero na planie filmu „Szybcy i wściekli 9”. To tam Helen Mirren mogła bowiem wreszcie usiąść za kierownicą sportowego auta i wziąć udział w szalonym samochodowym pościgu. „To była najfajniejsza rzecz na świecie!” – wyznała aktorka.
 • Piosenka "La Vacinada" o szczepionce bije rekordy popularności. Checco Zalone tańczy z Helen Mirren

  Piosenka "La Vacinada" o szczepionce bije rekordy popularności. Checco Zalone tańczy z Helen Mirren

  "La Vacinada" (zaszczepiona) - piosenka pod takim tytułem, zachęcająca do szczepień przeciwko Covid-19 stała się błyskawicznie przebojem we Włoszech. Jego wykonawcą jest komik i reżyser Checco Zalone, który wystąpił i zatańczył z laureatką Oscara Helen Mirren.
 • Helen Mirren ujawniła, że była wielokrotnie ofiarą molestowania seksualnego

  Helen Mirren ujawniła, że była wielokrotnie ofiarą molestowania seksualnego

  Wybitna brytyjska aktorka jest obecnie zaangażowana w kampanię, która ma na celu walkę z molestowaniem seksualnym kobiet w miejscach publicznych. W najnowszym wywiadzie, który ma promować ów projekt, Helen Mirren opowiedziała o własnych doświadczeniach związanych z przemocą seksualną.
 • Helen Mirren była wielokrotnie ofiarą molestowania seksualnego

  Helen Mirren była wielokrotnie ofiarą molestowania seksualnego

  Helen Mirren jest obecnie zaangażowana w kampanię, która ma na celu walkę z molestowaniem seksualnym kobiet w miejscach publicznych. W najnowszym wywiadzie, który ma promować ów projekt, wybitna brytyjska aktorka opowiedziała o własnych doświadczeniach związanych z przemocą seksualną. "To zdarzało się prawie codziennie - gwizdy i wulgarne zaczepki, śledzenie, a nawet obnażanie się mężczyzn. Kiedy rozmawiam o tym z innymi kobietami, wszystkie mówią, że też im się to kiedyś przytrafiło" - wyznała gwiazda.
 • Julia Roberts, George Clooney, Helen Mirren. Nowe filmy wielkich gwiazd

  Julia Roberts, George Clooney, Helen Mirren. Nowe filmy wielkich gwiazd

  We wrześniu 2022 roku - premiera kinowa. Prace ruszają już teraz. Chodzi o komedię romantyczną "Bilet do raju" - "Ticket to Paradise" - z gwiazdorską obsadą. Główne role zagrają Julia Roberts i George Clooney. A Helen Mirren wcieli się w postać Goldy Meir w filmie "Golda". Wkrótce ruszą zdjęcia do tej produkcji.
 • Helen Mirren jako Golda Meir w filmie "Golda"

  Helen Mirren jako Golda Meir w filmie "Golda"

  Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu biograficznego "Golda", którego bohaterką będzie izraelska premier Golda Meir, nazywana również Żelazną Damą Izraela. W głównej roli w produkcji reżyserowanej przez Guya Nattiva wystąpi Helen Mirren.
 • ​Helen Mirren czarnym charakterem w sequelu "Shazam!"

  ​Helen Mirren czarnym charakterem w sequelu "Shazam!"

  "Shazam! Fury of the Gods", taki tytuł nosić będzie druga część komiksowego filmu "Shazam!". Pierwszy film z tej serii powstałej na motywach komiksów wydawnictwa DC Comics był sukcesem kasowym z 366 milionami dolarów zysku. W roli Hespery, zbrodniczej córki boga Atlasa, zobaczymy w sequelu samą Helen Mirren.
 • ​Helen Mirren: Dzięki pandemii jej małżeństwo odżyło

  ​Helen Mirren: Dzięki pandemii jej małżeństwo odżyło

  ​Helen Mirren opowiedziała o wpływie pandemii na jej życie prywatne. Okazuje się, że wprowadzone w związku z kryzysem epidemiologicznym ograniczenia dotyczące podróżowania sprawiły, że laureatka Oscara umocniła więź ze swoim mężem. "Ten rok mógł być katastrofalny, a był w istocie fantastyczny. Nasze małżeństwo stało się normalne i wspaniałe" - ujawniła gwiazda.
 • Wyglądać jak Helen Mirren

  Wyglądać jak Helen Mirren

  Laureatka Oscara, trzech Złotych Globów i czterech nagród BAFTA, której kreacje aktorskie trwale zapisały się w historii kina, uwodzi widza nie tylko talentem, ale i niesamowitą klasą. Chcąc udoskonalić swój sposób dbania o siebie, warto zainspirować się właśnie Helen Mirren, która od lat udowadnia, że metryka nie musi determinować ani naszego samopoczucia, ani wyglądu.

Zdjęcia - Helen Mirren (1)

 • film.interia.pl
  Helen Mirren: Najseksowniejsza po 50-tce

Filmy - Helen Mirren (1)