hejt

Artykuły - Hejt (11)

 • Instagram poinformuje przed… zbanowaniem

  Instagram poinformuje przed… zbanowaniem

  Popularna platforma wprowadza kolejne zmiany. Tym razem zamierza ona poinformować użytkownika o zamiarze usunięcia jego konta. Wszystko w celach prewencyjnych.
 • Sztuczna inteligencja kontra hejt w internecie

  Sztuczna inteligencja kontra hejt w internecie

  O tym, jak toksycznym miejscem jest internet, można przekonać się wchodząc w niemal dowolną grupę na profilach społecznościowych. Walkę ze zjawiskiem „cyberbullyingu” podjął serwis Instagram, angażując w to nawet sztuczną inteligencję.
 • Patricia Kazadi i Joanna Osyda są przeciwko hejtowi w sieci

  Patricia Kazadi i Joanna Osyda są przeciwko hejtowi w sieci

  Za gruba, za chuda, za brzydka - to i tak "lekkie" komentarze, które pojawiają się pod zdjęciami znanych osób. Jak radzą sobie z hejtem?
 • Julia Wieniawa na zdjęciu z Parady Równości. Burza w komentarzach

  Julia Wieniawa na zdjęciu z Parady Równości. Burza w komentarzach

  Julia Wieniawa pochwaliła się w mediach społecznościowych udziałem w Paradzie Równości, która w tę sobotę przeszła ulicami Warszawy. W kolorowym marszu szła z Jessicą Mercedes. Ich wspólnym zdjęciem z tęczową flagą pochwaliła się na Instagramie. Fotografia wzbudziła ogromne emocje. Pod zdjęciem rozpętała się prawdziwa burza.
 • Demi Moore o hejcie w internecie

  Demi Moore o hejcie w internecie

  Aktorka Demi Moore przyznała, że jej dzieci cierpiały na niską samoocenę z powodu agresywnych komentarzy w internecie. Wyznanie nastąpiło podczas rozmowy z Gwyneth Paltrow i pisarką Arianną Huffington w czasie organizowanej przez gwiazdę "Zakochanego Szekspira" konferencji "In Good Health". Wydarzenie odbyło się w Nowym Jorku 19 marca 2019 roku.
 • Nawet w zderzeniu z hejtem internetowym firma nie jest bezbronna

  Nawet w zderzeniu z hejtem internetowym firma nie jest bezbronna

  Polskie prawo zabezpiecza interesy firm w zakresie ochrony ich reputacji. Straty, które firma poniesie, gdy jest szkalowana na przykład przez dawnego pracownika, można odzyskać.
 • Jak rozpoznać, że dziecko jest ofiarą hejtu?

  Jak rozpoznać, że dziecko jest ofiarą hejtu?

  Rodzice często nie zdają sobie sprawy, w jak dużym stopniu ich dzieci funkcjonują w rzeczywistości wirtualnej. Znajomości zawierane w szkole czy na obozach przenoszą się do mediów społecznościowych. Facebook, Snapchat, Instagram, YouTube - to tylko niektóre z platform, gdzie młodzi ludzie spędzają znaczną część swojego czasu. Czy wiemy, jak wyglądają relacje, które są tam budowane i jakie są ich konsekwencje?
 • Na internetowy hejt narażeni producenci i deweloperzy

  Na internetowy hejt narażeni producenci i deweloperzy

  Zdaniem analityków wirtualna reputacja jest obecnie jednym z kluczowych elementów budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Anonimowy hejt w internecie może się odbić nie tylko na opinii o firmie, lecz także na jej wynikach finansowych.
 • Przedsiębiorco, nie karm hejtera!

  Przedsiębiorco, nie karm hejtera!

  Statystyki są bezwzględne: firmy atrakcyjne dla klienta, będące blisko niego w sieci, są postrzegane lepiej niż te, które wysyłają tylko jednostronne komunikaty i nie odpowiadają klientom. Większość korporacji zdaje sobie z tego sprawę, ale małe i średnie firmy wciąż zwykle nie rozumieją mediów społecznościowych. Szczególnie duży kłopot sprawiają negatywne komentarze.

Filmy - Hejt (13)