HDMI

Artykuły - HDMI (22)

 • Obraz w 8K Ultra HD przesłany na odległość 50 metrów

  Obraz w 8K Ultra HD przesłany na odległość 50 metrów

  Większość kabli służących do przesyłu obrazu nie sięga dalej niż 10 metrów. Wynika to z wielu cech, ale jest nierozerwalnie związane z jakością przekazywania sygnału. A co z sytuacjami, kiedy odległość między źródłem sygnału, a ekranem lub projektorem wynosi znacznie więcej, np. 50 metrów?
 • ​Zidoo Z10 - wszechstronny odtwarzacz 4K

  ​Zidoo Z10 - wszechstronny odtwarzacz 4K

  ​Zidoo Z10 to najnowszy odtwarzacz Android TV Box 4K. Korzysta z czterordzeniowego chipsetu firmy Realtek, posiada wyjście HDMI 2.0a, obsługuje rozdzielczość 4K HDR, dekodowanie dźwięku wielokanałowego HD-Audio i odtwarzanie bezstratnych plików z możliwością "wypuszczenia" audio w jakości 24bit/192kHz.
 • LCD, LED czy plazma? - kupujemy telewizor

  LCD, LED czy plazma? - kupujemy telewizor

  LCD, LED czy plazma? Czy potrzebuje 3D oraz Smart TV? Jakie znaczenie ma przekątna ekranu? W najbliższych tygodniach wiele osób będzie kupować nowy telewizor cyfrowy - specjalnie dla nich przygotowaliśmy krótki poradnik.
 • Xbox One: Masz telewizor SD? To nie pograsz

  Xbox One: Masz telewizor SD? To nie pograsz

  Zła wiadomość dla osób nie posiadających telewizorów HD, a planujących kupno Xboksa One.
 • Manta Smart TV Box - internet w telewizorze

  Manta Smart TV Box - internet w telewizorze

  Manta Multimedia wprowadza na rynek Smart TV Box - przystawkę pozwalająca na podłączenie telewizora do internetu. Urządzenie wyposażone jest w gniazda HDMI, USB, WIFI, Bluetooth oraz obsługę sieci LAN.
 • Hannspree prezentuje nową serię telewizorów

  Hannspree prezentuje nową serię telewizorów

  Firma Hannspree zaprezentowała nową serię telewizorów LCD z podświetleniem LED. Urządzenia z serii SE dostępne są w wersji 32" i 40"; wyposażono je m.in. w złącza HDMI, USB oraz cyfrową nagrywarkę wideo (PVR).
 • Acer H5360BD i wrażenia wizualne

  Acer H5360BD i wrażenia wizualne

  Nowy projektor Acer H5360BD, o podstawowej rozdzielczości HD jest wyposażony w technologię DLP 3D ready oraz interfejs HDMI 1.4a 3D pozwalający na pełne wykorzystanie możliwości wyświetlania stereoskopowego obrazu.
 • Monitor Acer S273HL z podświetleniem WLED

  Monitor Acer S273HL z podświetleniem WLED

  Acer wzbogaca serię S3 wprowadzając nowy model S273HL. Ma on wyjątkowo dużym współczynnikiem kontrastu (12 000 000:1), dwoma portami HDMI oraz panelem o przekątnej 27''.
 • Sharp: telefon z ekranem, kamerą i wyjściem 3D

  Sharp: telefon z ekranem, kamerą i wyjściem 3D

  Sharp przedstawił na targach IFA 2010 prototyp urządzenia oferującego pełna obsługę trójwymiaru. Komórka, o której producent wspominał już na początku sierpnia, będzie wyposażona w ekran 3D, kamerę 3D oraz wyjście HDMI pozwalające na przeniesienie trójwymiarowego obrazu na specjalnie dostosowany do tego telewizor.
 • N8 w przedsprzedaży za 1999 zł

  N8 w przedsprzedaży za 1999 zł

  Rusza przedsprzedaż Nokia N8 - najbardziej zaawansowanego smartfonu fińskiej firmy. Urządzenie wyróżniają funkcje multimedialne, w tym aparat o rozdzielczości 12 Mpix z możliwością nagrywania HD i wyjściem HDMI.