hbo go

Artykuły - Hbo go (33)

 • Joanna Gutral: „Wpadliśmy w pułapkę toksycznej pozytywności”

  Joanna Gutral: „Wpadliśmy w pułapkę toksycznej pozytywności”

  W czasach pandemii relacje z przyjaciółmi stały się dla nas na wagę złota. Dla wielu osób utrudniony kontakt z najbliższymi może być stresujący i mocno obciążający psychicznie. W rozmowie z psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, Joanną Gutral, dowiadujemy się, jak radzić sobie ze stresem i samotnością, a także dlaczego oglądanie serialu "Przyjaciele" - może być w tym bardzo pomocne.
 • WarnerMedia zamienia wszystkie aplikacje HBO w HBO Max

  WarnerMedia zamienia wszystkie aplikacje HBO w HBO Max

  WarnerMedia planuje skonsolidować wszystkie aplikacje HBO w jeden program. Od teraz użytkownicy mieliby do czynienia tylko i wyłącznie z HBO Max. Zmiana na pewno obejmie na początku rynek amerykański.
 • Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Do ustawy o kinematografii dodane zostały przepisy regulujące m.in. wysokość i zasady dokonywania wpłat na rzecz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przez podmioty dostarczające audiowizualne usługi medialne na żądanie. Nowy podatek audiowizualny obowiązuje takie platformy jak Netflix, Cyfrowy Polsat, HBO GO i TVN Discovery Polska. Czy to oznacza możliwą podwyżkę cen?
 • Koniec z HBO GO oraz HBO Now w USA

  Koniec z HBO GO oraz HBO Now w USA

  Grupa WarnerMedia wprowadza zmiany w swoich usług streamingowych. HBO „Go” oraz „Now” znikają z rynku, a na ich miejscu pozostaną jedynie HBO i HBO Max. Zmiana w obecnej sytuacji dotyczy rynku amerykańskiego, gdzie z końcem maja zadebiutowała usługa HBO Max.
 • HBO Now i Go wprowadzają wspólne oglądanie filmów

  HBO Now i Go wprowadzają wspólne oglądanie filmów

  HBO postanowiło wyjść naprzeciw epidemii i umożliwić użytkownikom wspólne oglądalnie filmów poprzez czat wideo.
 • Apple TV bez HBO GO oraz NOW

  Apple TV bez HBO GO oraz NOW

  Użytkownicy Apple TV drugiej i trzeciej generacji będą musieli znaleźć inny sposób na korzystanie z aplikacji HBO Go oraz HBO Now.
 • HBO GO ogranicza jakość wideo i zawiesza niektóre produkcje

  HBO GO ogranicza jakość wideo i zawiesza niektóre produkcje

  Stacja HBO dołącza do innych serwisów sVOD i wprowadza zmiany mające ograniczyć jakość przesyłania strumieniowego na czas zwiększonego popytu na internet - czytamy w komunikacie wystosowanym przez platformę.
 • HBO udostępnia darmowe filmy i seriale na czas pandemii

  HBO udostępnia darmowe filmy i seriale na czas pandemii

  HBO ogłosiło, iż udostępni ponad 500 godzin swoich oryginalnych materiałów wideo, wśród których znajdą się seriale oraz pełnometrażowe filmy. Na co mogą liczyć użytkownicy?
 • ​HBO GO podnosi ceny abonamentu

  ​HBO GO podnosi ceny abonamentu

  Polscy abonenci HBO GO otrzymali wiadomość potwierdzającą, że cena abonamentu zostanie podniesiona. Jaki jest powód tej decyzji?
 • "Gra o tron: Ostatnia warta". Kronika powstawania finałowego sezonu "Gry o tron" pod koniec maja w H

  "Gra o tron: Ostatnia warta". Kronika powstawania finałowego sezonu "Gry o tron" pod koniec maja w H

  Na pożegnanie serialu "Gra o tron" HBO przygotowało dla fanów wyjątkowy film dokumentalny, będący kroniką powstawania finałowego sezonu tej produkcji. Premiera dokumentu "Gra o tron: Ostatnia warta" zaplanowana została w HBO i HBO GO na 27 maja, tydzień po ostatnim odcinku finałowego sezonu "Gry o tron".