Harvard

Artykuły - Harvard (30)

 • Studia na Harvardzie za 3 tys. zł miesięcznie?

  Studia na Harvardzie za 3 tys. zł miesięcznie?

  Studia na jednej z uczelni należących do Ivy League - grupy najbardziej renomowanych szkół wyższych w USA - otwierają drzwi do sukcesu zawodowego oraz wysokich zarobków. To także przepustka do wielu prestiżowych kręgów towarzyskich. Jednak koszt takich studiów może wynieść nawet milion złotych. Jak wynika z wyliczeń Michael/Ström Dom Maklerski, możemy zapewnić naszemu dziecku naukę na takiej uczelni inwestując 3 tys. zł miesięcznie przez 20 lat.
 • Gerard Pique uczy się na Harvardzie

  Gerard Pique uczy się na Harvardzie

  Gerard Pique postanowił aktywnie spędzić wakacje. Obrońca Barcelony studiuje obecnie na Harvardzie w Stanach Zjednoczonych. Zawodnik wybrał się na kierunek „Zarządzanie w mediach, rozrywce i sporcie”.
 • Piłkarze Harvardu zawieszeni za seksizm

  Męska drużyna piłkarska z Harvardu została zawieszona do końca sezonu przez władze uczelni z powodu seksistowskich komentarzy dotyczących zawodniczek z kobiecego zespołu. Gracze obraźliwe uwagi na ich temat publikowali w internecie.
 • Uniwersytet zakazuje wykładowcom romansów ze studentami

  Uniwersytet zakazuje wykładowcom romansów ze studentami

  Pracownicy i wykładowcy Harvardu, jednego z najbardziej uznanych uniwersytetów na świecie, otrzymali wyraźny zakaz uprawiania seksu ze studentami – donosi serwis AFP.
 • Rząd opłaci studia na Harvardzie. Trzeba je będzie odpracować

  Rząd opłaci studia na Harvardzie. Trzeba je będzie odpracować

  Co roku na najlepszych uczelniach świata na koszt polskiego rządu będzie studiować co najmniej stu studentów z Polski. Ale potem tę naukę będą musieli odpracować.
 • Alex Ferguson będzie wykładowcą na Harvardzie

  Alex Ferguson będzie wykładowcą na Harvardzie

  Były trener piłkarzy Manchesteru United sir Alex Ferguson będzie wykładać na jednej z najsłynniejszych wyższych uczelni na świecie, amerykańskim Uniwersytecie Harvarda, co sam uważa za zaszczyt.
 • Ranking najlepszych uczelni na świecie

  Ranking najlepszych uczelni na świecie

  Massachusetts Institute of Technology, Harvard oraz Cambridge uznano za najlepsze uniwersytety na świecie według Quacquarelli Symonds (QS), brytyjskiej firmy, która co roku publikuje ranking 200 najlepszych uczelni wyższych na świecie.
 • Uniwersytet Harvarda osiągalny dla Polaków

  Uniwersytet Harvarda osiągalny dla Polaków

  ​To mit, że trzeba być geniuszem i mieć mnóstwo pieniędzy, by studiować na Harvardzie - przekonują polscy studenci jednej z najlepszych uczelni świata. Studia w college'u są dla większości za darmo, ale wciąż bardzo mało Polaków składa wnioski o przyjęcie.
 • Twoje geny wyjawią, o której godzinie umrzesz

  Twoje geny wyjawią, o której godzinie umrzesz

  Wszystkie procesy zachodzące w naszych organizmach są kontrolowane przez zegar biologiczny, który wskazuje okresy wzmożonej oraz obniżonej aktywności. Teraz naukowcy odkryli, że istnieje mutacja genu odpowiadającego za działanie owego zegara, która dotyka całą ludzkość. Na jej podstawie można obliczyć zbliżoną godzinę śmierci danej osoby.

Filmy - Harvard (1)

 • Radosław Sikorski zostanie wykładowcą na Harvardzie?

  Jak donoszą media, Radosław Sikorski po zniknięciu z polskiej sceny politycznej będzie wykładał w Centrum Studiów Europejskich na Uniwersytecie Harvarda. - Ta nominacja to jest dopiero zaproszenie do współpracy. O tym, jak będzie ona w praktyce wyglądała, będę jeszcze rozmawiał z władzami uczelni - przyznał polityk. (Dzień Dobry TVN/x-news)