Harry Potter i Książę Półkrwi

Artykuły - Harry Potter i Książę Półkrwi (26)

 • Radcliffe: Nie jestem dzieckiem Hollywood

  Radcliffe: Nie jestem dzieckiem Hollywood

  Brytyjski aktor Daniel Radcliffe jest zaskoczony tym, że napisano o nim "hollywoodzki stały bywalec", skoro w Los Angeles pojawił się po raz pierwszy dopiero na premierze piątej części "Harry'ego Pottera" w 2007 roku.
 • Rekord "Pottera" na DVD

  Rekord "Pottera" na DVD

  "Harry Potter i Książę Półkrwi" to najszybciej sprzedające się DVD roku. W ciągu kilku godzin nabywców znalazło aż 840 tysięcy egzemplarzy filmu.
 • Nowy "Harry Potter" pełen błędów

  Nowy "Harry Potter" pełen błędów

  Miłośnicy kina o sokolim wzroku wzięli na warsztat najnowszą część przygód Harry Pottera i zgodnie orzekli, że znajduje się w nim największa ilość błędów, ze wszystkich tytułów wypuszczonych w tym roku.
 • Radcliffe będzie reżyserował Pottera?

  Radcliffe będzie reżyserował Pottera?

  Daniel Radcliffe planuje zostać reżyserem i tworzyć magię ekranu, także z drugiej strony kamery. Oczywiście jak tylko zakończy swoją przygodę z Harry'm Potterem.
 • Świnki pokonały Harry'ego Pottera

  Świnki pokonały Harry'ego Pottera

  "Załoga G", familijna produkcja Disney'a opowiadająca o przygodach świnek morskich, zajęła pierwsze miejsce na liście filmowych przebojów za oceanem, wyprzedzając - zdawałoby się niezwyciężonego - "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi".
 • Miłość na planie Pottera

  Miłość na planie Pottera

  Tom Felton, znany jako odtwórca roli Draco Malfoy'a w serii filmów o Harry'm Potterze, znalazł swoją drugą połówkę na planie sagi o młodym czarodzieju. Wybranką aktora jest statystka Jade Olivia.
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi": NOWY WYBRANIEC

  Jeden uczeń nie ma czasu na zabawę i grę w Quidditcha. Draco Malfoy został wyznaczony przez samego Lorda Voldemorta do wykonania bardzo ważnej misji o jeszcze ważniejszych skutkach. Jest to zadanie wymagające dojrzałości, ale Draco chętnie je przyjmuje, gdyż przyniesie mu ono sławę, której pożąda... i, w jego własnych oczach, pozwoli w końcu dorównać dokonaniom jego arcyrywala: Harry'ego Pottera. Tom Felton, wracając do roli Draco Malfoya, przyznaje: ?Draco zawsze był zazdrosny o to, że Harry je
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi": ŚWIATŁO I MROK

  Harry Potter i Książę Półkrwi stanowi nie tylko nowy rozdział w życiu Harry?ego oraz jego przyjaciół i wrogów, ale również, po raz pierwszy w takim stopniu, mieszankę humoru i smutku, miłości i odkupienia, przeszłości i teraźniejszości. Teraz, kiedy Lord Voldemort powrócił, wybór pomiędzy dobrem a złem będzie miał poważniejsze następstwa. Heyman uważa, że: ?jednym z motywów przewodnich w książkach o Harrym Potterze jest to, że wybory, których dokonujemy, ostatecznie nas określają. Jest to temat,
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi": ZACZAROWANI

  Z początkiem nowego roku w Hogwarcie profesor Dumbledore przedstawia uczniom zgromadzonym w Wielkiej Sali powracającego na stanowisko nauczyciela eliksirów Horacego Slughorna. Dumbledore ujawnia również, że Severus Snape w końcu zaspokoił swoją odwieczną ambicję i został nauczycielem obrony przed czarną magią. Wprowadzono także nowe środki bezpieczeństwa. Dumbledore tłumaczy, że mają one chronić uczniów i szkołę przed groźbą siejących zniszczenie śmierciożerców. Młodzi czarodzieje odkrywają jedn
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi": ODKRYWANIE ZASŁONY

  Chęć znalezienia źródła nieśmiertelności i mocy Voldemorta i nadzieja na jego zniszczenie sprawiają, że Harry i Dumbledore wyruszają w ryzykowną podróż do odosobnionej jaskini położonej głęboko w zniszczonym przez wiatr klifie. Stuart Craig wspomina: "Kiedy szukaliśmy odpowiedniego miejsca na tę scenę, znaleźliśmy Klify Moher w zachodniej Irlandii i natychmiast uznaliśmy, że doskonale się nadadzą na wejście do jaskini". Twórcy filmu chcieli, aby wnętrze jaskini wydawało się naprawdę olbrzymie,

Zdjęcia - Harry Potter i Książę Półkrwi (11)

 • film.interia.pl
  "Harry Potter i Książę Półkrwi"
 • film.interia.pl
  "Harry Potter i Książę Półkrwi"
 • film.interia.pl
  "Harry Potter i Książę Półkrwi"
 • film.interia.pl
  "Harry Potter i Książę Półkrwi"
 • film.interia.pl
  "Harry Potter i Książę Półkrwi"
 • film.interia.pl
  "Harry Potter i Książę Półkrwi"