harris

Artykuły - Harris (92)

 • Naomie Harris: Bond to ideał

  Naomie Harris: Bond to ideał

  Ma w sobie urok i magnetyzm, to ideał - tak Bonda w wydaniu Daniela Craiga określiła Naomie Harris, grająca w filmie "Skyfall" rolę dziewczyny agenta 007.
 • Calvin Harris zdradza szczegóły

  Calvin Harris zdradza szczegóły

  30 października ukaże się album "18 Months" szkockiego didżeja Calvina Harrisa. Choć do premiery jeszcze prawie miesiąc, to już Calvin może się pochwalić sześcioma przebojami z tej płyty!
 • Nowe twarze w nowym Bondzie

  Nowe twarze w nowym Bondzie

  Pod koniec października w kinach pojawi nowy film o przygodach Jamesa Bonda "Skyfall", w którym zobaczmy nowe gwiazdy: Ralpha Fiennesa, Naomie Harris i Bena Wishawa. Z myślą o kolejnej części filmu, producenci rozważają kontynuację granych przez nich postaci.
 • Gwiazdy u Calvina Harrisa

  Gwiazdy u Calvina Harrisa

  Szkocki didżej Calvin Harris pochwalił się listą gwiazd, które zaśpiewają na jego najnowszej płycie. Usłyszymy m.in.: Rihannę, Florence And The Machine i Dizzee Rascala.
 • Calvin Harris zremiksował Florence. Wyszedł przebój!

  Calvin Harris zremiksował Florence. Wyszedł przebój!

  Taneczny remiks utworu Florence And The Machine trafił na 1. miejsce oficjalnej brytyjskiej listy przebojów.
 • Trzy największe zagrożenia w internecie

  Trzy największe zagrożenia w internecie

  Spam, wiadomości phishingowe oraz fałszywe oprogramowanie antywirusowe - to trzy zagrożenia, z którymi najczęściej stykają się użytkownicy internetu. Do takiego wniosku doszli analitycy Harris Interactive na podstawie wyników badania przeprowadzonego na zlecenie Kaspersky Lab
 • Właścicielka restauracji zmarła po spotkaniu z Obamą

  Właścicielka restauracji zmarła po spotkaniu z Obamą

  Josephine "Ann" Harris, właścicielka restauracji w Akron w stanie Ohio, zmarła na atak serca, zaledwie kilka godzin po wizycie w jej lokalu prezydenta Baracka Obamy.
 • RF-3590-RT - militarny tablet

  RF-3590-RT - militarny tablet

  Amerykański potentat w branży wojskowej łączności - korporacja Harris - rozszerzył swoją ofertę o militarny tablet. Jest to profesjonalne urządzenie zaprojektowane pod kątem ekstremalnych warunków pola bitwy.
 • Doktor honoris causa na Rawa Blues Festival

  Doktor honoris causa na Rawa Blues Festival

  Który muzyk może pochwalić się tytułem doktora honoris causa oraz otrzymaniem stypendium MacArthur Fellowship (tzw. grantu dla geniuszy) w wysokości pół miliona dolarów? Tylko Correy Harris.
 • Darmowe gry na konsole? To możliwe!

  Darmowe gry na konsole? To możliwe!

  Gry oparte na modelu free-to-play prawdopodobnie przestaną być domeną PC. Todd Harris, szef studia Hi-Rez, które zajmuje się darmową grą Tribes: Ascend na PC i X360, rozmawiał z przedstawicielami firmy z Redmond i zapewnia, że bezpłatnych tytułów pojawi się więcej.