Hard Rockowa Scena Muzzo

Artykuły - Hard Rockowa Scena Muzzo (34)

 • Giflof: Duchy i ludzie

  Giflof: Duchy i ludzie

  Na naszych stronach możecie zobaczyć debiutancki teledysk "Duchy i ludzie" grupy Giflof, finalistów Hard Rockowej Sceny Muzzo.
 • Lee Monday: Posłuchaj przed premierą!

  Lee Monday: Posłuchaj przed premierą!

  W serwisie Muzzo.pl możecie przedpremierowo posłuchać obszernych fragmentów płyty "Teraz i tu" grupy Lee Monday. To debiut laureatów konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo".
 • Lee Monday: Ból, gniew, radość i nadzieja

  Lee Monday: Ból, gniew, radość i nadzieja

  - Myślę, że na "Teraz i tu" zdołaliśmy zapisać, gdzieś miedzy wierszami, to co chyba niełatwo uchwycić - emocje, które towarzyszyły nam przez dwa lata wspólnej gry - tak debiutancki album swojej grupy Lee Monday zapowiada wokalista Adam Słomiński.
 • Lee Monday: Pomóż wybrać singel!

  Lee Monday: Pomóż wybrać singel!

  Zwycięzcy pierwszej edycji Hard Rockowej Sceny Muzzo, żywiecki zespół Lee Monday, zaprezentował w serwisie Muzzo.pl trzy nowe utwory.
 • Bloo pod opieką Dominiki Tajner

  Bloo pod opieką Dominiki Tajner

  Pochodząca z Rybnika pop-rockowa grupa Bloo, finaliści naszego konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo", trafili pod menedżerską opiekę Dominiki Tajner, narzeczonej Michała Wiśniewskiego.
 • Lee Monday: Nie stracić ekspresji

  Lee Monday: Nie stracić ekspresji

  Pochodząca z Żywca grupa Lee Monday, laureat konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo", kończy prace nad debiutanckim albumem. Nagranie płyty w studiu Earthworm Records było nagrodą za wygraną w naszym konkursie.
 • The Chilloud: Zazdrość, zdrada i jej konsekwencje

  The Chilloud: Zazdrość, zdrada i jej konsekwencje

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy teledysk zespołu The Chilloud, półfinalisty konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo".
 • The Chilloud - biografia

  Filarami zespołu The Chilloud są: Mieszko Krzyś (wokal, gitara, teksty), Krzysiek "Biały" Mędrala (perkusja) oraz Marek Nitoń (bas), którzy z przerwami grają razem od 1999 roku. W przeszłości pod szyldem Narvana, od 2007 roku jako The Chilloud. Skład grupy uzupełnia klawiszowiec, Marcin Bal. Formacja ma na koncie wiele sukcesów na lokalnych scenach oraz suporty takich wykonawców jak: Reamonn, Kult, Myslovitz, Pectus czy T.Love. W 2009 roku The Chilloud został zaproszony przez Anję Orthodox z
 • Energia z Seattle, melodie z Manchesteru

  Energia z Seattle, melodie z Manchesteru

  - Jak nie wierzysz, że możesz być najlepszy, że to co stworzysz będzie wielkie, to nie zabieraj się za nic! - mówią w rozmowie z INTERIA.PL członkowie zespołu Lee Monday, laureata konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo".
 • Znamy zwycięzcę Hard Rockowej Sceny Muzzo!

  Znamy zwycięzcę Hard Rockowej Sceny Muzzo!

  Jednogłośnie, choć po burzliwej dyskusji. Decyzją jury konkurs Hard Rockowa Scena Muzzo wygrała pochodząca z Żywca grupa Lee Monday.