hard rock

Artykuły - Hard rock (78)

 • Lordi przyjedzie do Polski

  Lordi przyjedzie do Polski

  8 grudnia w klubie Kwadrat w Krakowie wystąpi pochodząca z Finlandii formacja Lordi. Hardrockowe potwory sławę zdobyły w 2006 roku, kiedy to wygrały konkurs Eurowizji utworem "Hard Rock Hallelujah".
 • Grammy: Metalowe nominacje

  Grammy: Metalowe nominacje

  Ogłoszono zespoły nominowane do tegorocznych nagród Grammy w kategorii hard rock / metal. Wśród nich Iron Maiden, Megadeth, Anthrax i Lamb Of God.
 • Nie Strzelać Do Pianisty, czyli Polska przejmuje internet

  Nie Strzelać Do Pianisty, czyli Polska przejmuje internet

  Pochodząca z Leszna bluesowa grupa o nietypowej nazwie Nie Strzelać Do Pianisty ma spore szanse znaleźć się w finale międzynarodowego konkursu, którego nagrodą jest występ na festiwalu Hard Rock Calling w Londynie przed m.in. Bruce'em Springsteenem.
 • Łzy: To wielki sukces

  Łzy: To wielki sukces

  Byliśmy z kamerą na jubileuszu 15-lecia grupy Łzy. Zobaczcie, co działo się w Hard Rock Cafe w Warszawie!
 • Łzy świętują 15-lecie. Będą atrakcje

  Łzy świętują 15-lecie. Będą atrakcje

  2 lutego w warszawskim klubie Hard Rock Cafe odbędzie się urodzinowy koncert zespołu Łzy. Poznajcie szczegóły tego wydarzenia!
 • Mech - biografia

  Mech to polska grupa wykonująca muzykę oscylującą wokół takich gatunków, jak hard rock i heavy metal. Założony w 1977 roku Mech (pierwotnie występujący pod szyldem Zjednoczone Siły Natury "Mech") działał przez następne 10 lat. Z tego czasu pochodzą dwa albumy - "Bluffmania" i "Tasmania" (oba wydane w 1983 roku). W 2004 roku wokalista Maciej Januszko reaktywował grupę. Powrót nastąpił z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza "Kosy" Kosińskiego. W odświeżonym składzie, oprócz Macieja, znaleźli
 • Whitesnake: Smak polskiej miłości

  Whitesnake: Smak polskiej miłości

  Świetny show Whitesnake, znakomita forma weteranów z TSA i rozczarowanie w postaci Alcatrazz feat. Graham Bonnet - to skrótowe podsumowanie Hard Rock Heroes Festival w katowickim Spodku (28 listopada).
 • Whitesnake i inni: Z wielką siłą!

  Whitesnake i inni: Z wielką siłą!

  - Możecie się spodziewać 100 % Whitesnake z wielką siłą przez prawdopodobnie dwie godziny - tak zapowiada swój występ David Coverdale w roli głównej gwiazdy Hard Rock Heroes Festival. Święto hard rocka odbędzie się w poniedziałek (28 listopada) w katowickim Spodku.
 • "Zmiany są tak naturalne, jak pory roku"

  "Zmiany są tak naturalne, jak pory roku"

  60-letni David Coverdale wcale nie wybiera się na emeryturę. Wokalista grupy Whitesnake odpowiedział nam na kilka pytań przed występem w roli głównej gwiazdy na Hard Rock Heroes Festival (28 listopada w katowickim Spodku).
 • Kruk podrasowany po polsku

  Kruk podrasowany po polsku

  Na naszych stronach możecie posłuchać polskich wersji trzech utworów hardrockowej grupy Kruk. Dodajmy, że formacja pod koniec listopada zaprezentuje się u boku m.in. Whitesnake na Hard Rock Heroes Festival w katowickim Spodku.