harce

Artykuły - Harce (5)

 • Harce złotego i optymizm Amerykanów

  Po ostatnich harcach na złotym, gdy dzienna zmienność przekraczała 7 gr, inwestorzy z uwagą będą śledzić notowania USD/PLN, EUR/PLN i CHF/PLN. We wtorek oprócz nastrojów na światowych rynkach oraz sytuacji na EUR/USD, potencjalny wpływ na notowania mogą mieć dane o sierpniowej inflacji w Polsce (godz. 14:00; prognoza: 3,6 proc. r/r). O ile tylko zdołają one zaskoczyć rynek.
 • Polityczne harce psują złotówkę

  Polityczne harce psują złotówkę

  Niepewność co do przyszłości koalicji i rozwoju sytuacji osłabiła złotego, a rynek oczekuje, że spadki mogą się dalej pogłębiać. Tym bardziej, że sytuacja na Węgrzech wciąż jest niestabilna, co rykoszetem uderza we wszystkie rynki regionu.
 • Złoty zignorował polityczne harce

  Inwestorzy są zdezorientowani gierkami polityków. Na razie wierzą w fundamenty gospodarki i czekają na ostateczne rozstrzygnięcia.
 • PZU - harce za 9 mld złotych

  PZU - harce za 9 mld złotych

  Holenderskie Eureko, mniejszościowy inwestor w PZU, podało warunki, na jakich gotowe jest zawrzeć ugodę ze Skarbem Państwa. Są szokujące. Mamy oddać kontrolę nad największym polskim ubezpieczycielem i jeszcze sporo dopłacić. Sześć lat sporu z Eureko będzie nas kosztować, według szacunków, 8,7 mld zł.
 • Harce przed deficytem

  Kurs EUR/USD wystrzelił w środę powyżej szczytu 1,3380 i znalazł się najwyżej w tym roku. Brak wydarzeń makroekonomicznych świadczy, że został on wywołany czynnikiem technicznym.

Filmy - Harce (20)