Hannibal

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Hannibal (Film (2001) Reż.Ridley Scott) ,

Artykuły - Hannibal (81)

 • "Hannibal": Podano do stołu

  "Hannibal": Podano do stołu

  "Hannibal" był długo wyczekiwanym sequelem jednego z najbardziej uhonorowanych horrorów w historii kina. Co prawda nie powtórzył on sukcesu "Milczenia owiec", niemniej zapisał się w pamięci widzów z innych powodów - między innymi niesławnej sceny, w której jeden z bohaterów zjada kawałek własnego mózgu.
 • Jest szansa, że powstanie czwarty sezon serialu "Hannibal"

  Jest szansa, że powstanie czwarty sezon serialu "Hannibal"

  Oparty na motywach bestsellerowych książek Thomasa Harrisa serial „Hannibal” zniknął z anteny telewizji NBC w 2015 roku. Zakończono jego produkcję po trzecim sezonie, choć w zamyśle twórców było nagranie kolejnych transzy. Teraz pojawia się nadzieja na to, że przygody kanibala Hannibala Lectera i profilera FBI Willa Grahama będzie kontynuował Netflix.
 • Koniec "Hannibala". Trzeci sezon ostatnim

  Koniec "Hannibala". Trzeci sezon ostatnim

  Bieżący sezon serialu "Hannibal" będzie zarazem ostatnim - poinformowała stacja NBC. Główną przyczyną zaprzestania produkcji jest słaba oglądalność show.
 • Premiera trzeciego sezonu serialu "Hannibal" jednocześnie w USA i w Polsce

  Premiera trzeciego sezonu serialu "Hannibal" jednocześnie w USA i w Polsce

  Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Hannibal" zostanie udostępniony bezpłatnie w aplikacji AXN Player na stronie internetowej stacji. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na zachodnim wybrzeżu USA. Premiera telewizyjna odbędzie się już w piątek 5 czerwca o godz. 23 na kanale AXN.