Hanna Śleszyńska

Artykuły - Hanna Śleszyńska (22)

 • Hanna Śleszyńska opowiada o dorosłych synach

  Hanna Śleszyńska opowiada o dorosłych synach

  Hanna Śleszyńska znana jest przede wszystkim z ról komediowych i kabaretowych. Przez wiele lat była związana z Piotrem Gąsowskim.
 • Hanna Śleszyńska: Lubię dawać trochę radości

  Hanna Śleszyńska: Lubię dawać trochę radości

  To jedna z najlepszych aktorek komediowych w kraju. Prywatnie uśmiech też nie schodzi jej z twarzy. Czerwone dywany, imprezy, ścianki? Hanna Śleszyńska nie ma na to czasu. Gra w kilku serialach, jeździ po kraju ze swoją sztuką i cieszy się życiem.
 • Hanna Śleszyńska: Zachłanność to cecha aktorów

  Hanna Śleszyńska: Zachłanność to cecha aktorów

  Wybiera się w podróż życia, wraca na plan jednego z najzabawniejszych seriali, myśli o nagraniu płyty i mówi, co by robiła, gdyby nie pracowała.
 • Hanna Śleszyńska: O tęsknocie bycia aktorem

  Hanna Śleszyńska: O tęsknocie bycia aktorem

  ​"Pomalu, a jeszcze raz!" w reżyserii Roberta Talarczyka to polsko-czeska komedia sytuacyjna. Na przykładzie małego teatrzyku i perypetii aktorów, którzy marzą o wielkiej karierze, autor z przymrużeniem oka wytyka narodowe stereotypy Polaków. Lekki, inteligentny humor przeplatany jest lirycznymi piosenkami. W rolach głównych: Hanna Śleszyńska, Olga Bończyk, Krzysztof Tyniec i Igor Šebo.
 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

Zdjęcia - Hanna Śleszyńska (73)

Filmy - Hanna Śleszyńska (5)

 • Hanna Śleszyńska o dorosłych synach

  Hanna Śleszyńska opowiedziała o swoich dorosłych już synach
 • Hanna Śleszyńska o roli w spektaklu "Pomalu, a jeszcze raz!"

  Hanna Śleszyńska o roli w spektaklu "Pomalu, a jeszcze raz!"
 • Hanna Śleszyńska w swoim liceum

  Aktorka Hanna Śleszyńska opowiedziała o latach swojej młodości. Wraz z synem, Kubą Gąsowskim, odwiedziła liceum, do którego niegdyś chodziła i zabrała go do swojej ulubionej kawiarni.
 • Urodzi dziecko swojego syna!

  "Czy on to już ON czy jeszcze ONA? Czy po zmianie płci bohaterowie nadal będą się w sobie kochać? Czy w szalonych czasach chirurgii plastycznej i zabiegów in vitro można być ojcem i siostrą jednocześnie?". Na deskach warszawskiego Teatru Kamienica można oglądać nową, interesującą sztukę "Roma i Julian", napisaną i wyreżyserowaną przez Krzysztofa Jaroszyńskiego. Na scenie pojawią się m.in. Hanna Śleszyńska i Paweł Wawrzecki.