Hanna Lis

Synonimy:
Hanna Smoktunowicz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Hanna Lis (119)

 • Hanna Lis namawia mężczyzn, by korzystali z urlopu rodzicielskiego

  Hanna Lis namawia mężczyzn, by korzystali z urlopu rodzicielskiego

  Hanna Lis wystąpiła w poniedziałek, 25 maja, w relacji na żywo prowadzonej przez Magdalenę Kuszewską na instagramowym kanale "Era Nowych Kobiet". Panie rozmawiały m.in. o tym, jak łączyć macierzyństwo z pracą, zwłaszcza w tak trudnym okresie, jakim jest pandemia, gdy wiele kobiet pracuje w domu i jednocześnie zajmuje się dziećmi. Zapytana o to, od czego powinny zacząć młode matki, Hanna Lis bez wahania poradziła: "Od edukacji swojego faceta".
 • Hanna Lis kończy 50 lat. Czego sobie życzy?

  Hanna Lis kończy 50 lat. Czego sobie życzy?

  - Szału nie będzie - żartuje Hanna Lis, gdy pytamy ją o to, jak będzie wyglądała feta z okazji 50. urodzin. Dziennikarka zdradza nam też, że brak hucznej imprezy to niejedyne, co różni tegoroczne urodziny od poprzednich.
 • ​Hanna Lis kończy 50 lat. Jak spędza urodziny?

  ​Hanna Lis kończy 50 lat. Jak spędza urodziny?

  "Szału nie będzie" - żartuje w rozmowie z PAP Life Hanna Lis, zapytana o to, jak będzie wyglądała feta z okazji jej 50. urodzin. Dziennikarka zdradza też, że brak hucznej imprezy to niejedyne, co różni tegoroczne urodziny od poprzednich.
 • Hanna Lis ostro o koronawirusie w Polsce

  Hanna Lis ostro o koronawirusie w Polsce

  - U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech - pisze dziennikarka w odniesieniu do pandemii COVID–19. Jej wpis ostro krytykują internauci. „Starsza osoba czytająca pani post mogłaby dostać zawału” - krytykuje jedna z jej fanek.
 • Koronawirus: Hanna Lis twierdzi, że w Polsce będzie więcej ofiar niż we Włoszech

  Koronawirus: Hanna Lis twierdzi, że w Polsce będzie więcej ofiar niż we Włoszech

  "U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech" - pisze dziennikarka o pandemii COVID–19. Jej wpis ostro krytykują internauci. "Starsza osoba czytająca pani post mogłaby dostać zawału" - krytykuje jedna z jej fanek.
 • Hanna Lis opowiedziała o swojej słabości

  Hanna Lis opowiedziała o swojej słabości

  Hanna Lis przez lata była dziennikarką polityczną i newsową. Popularność przyniosła jej rola prowadzącej "Teleexpressu", "Panoramy" i "Wiadomości".
 • Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Hanna Lis postanowiła opowiedzieć o wieloletniej walce z endometriozą, by pomóc innym kobietą w podobnej sytuacji.
 • Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Hanna Lis podzieliła się ostatnio z internautami wzruszającym wyznaniem. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym opowiedziała o swojej chorobie. Jak się okazuje, dziennikarka cierpi na endometriozę. Co wiąże się z tą chorobą?
 • Agnieszka Woźniak-Starak i hejt po zaginięciu jej męża Piotra. Hanna Lis zabrała głos

  Agnieszka Woźniak-Starak i hejt po zaginięciu jej męża Piotra. Hanna Lis zabrała głos

  "Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach" - napisała na swym Instagranie Hanna Lis. W środę, 21 sierpnia, wznowiono poszukiwania producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. To czwarty dzień poszukiwań 39-letniego mężczyzny.
 • Hanna Lis o tęczowej Matce Boskiej i monstrancji z waginą: "Tanie prowokacje"

  Hanna Lis o tęczowej Matce Boskiej i monstrancji z waginą: "Tanie prowokacje"

  Hanna Lis chętnie komentuje wydarzenia polityczne. Teraz wypowiedziała się na temat tęczowej aureoli nad Matką Boską i incydentów podczas marszów równości.

Zdjęcia - Hanna Lis (16)

 • film.interia.pl
  Hanna Lis: Historia polskiej telewizji
 • film.interia.pl
  Hanna Lis: Historia polskiej telewizji
 • film.interia.pl
  Hanna Lis: Historia polskiej telewizji
 • film.interia.pl
  Hanna Lis: Historia polskiej telewizji
 • film.interia.pl
  Hanna Lis: Historia polskiej telewizji
 • film.interia.pl
  Hanna Lis: Historia polskiej telewizji

Filmy - Hanna Lis (12)

 • Hanna Lis: Jestem sroką, lubię patrzeć na kobiety obwieszone biżuterią

  Warszawa, pokaz kolekcji ZoZo Design (26.11.2019). Hanna List opowiedziała o swoich preferencjach dotyczących biżuterii. - Jestem sroką, lubię patrzeć na kobiety obwieszone piękną biżuterią, ale sama staram się być dość oszczędna - powiedziała. Zdradziła również, jakie elementy są dla niej najważniejsze. - Pierścionki. Bez nich czuję się goła. Są mi absolutnie niezbędne - wyznała.
 • Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie

  Warszawa, pokaz kolekcji ZoZo Design (26.11.2019). Endometrioza jest chorobą, która dotyka coraz więcej kobiet w różnym wieku. Hanna Lis zmagała się z nią przez kilkanaście lat, a teraz pragnie szerzyć świadomość na jej temat. - Ona była i wciąż jest źle diagnozowana i leczona, więc kobiety nie mają szansy zostać matkami - powiedziała. - Mówię o tym, żeby dziewczyny domagały się właściwego leczenia - dodała.
 • Hanna Lis: Czas z córką to jest największe szczęście

  Hanna Lis nie ukrywa, że bardzo ważny jest dla niej kontakt ze swoimi dziećmi. - Czas z córką to jest największe szczęście, jakie może mnie spotkać - przyznała. - Mam świetne córki, które są odpowiedzialne, są piękne, są mądre, kochają ludzi, są dobre dla zwierząt i mogłabym tak długo jeszcze wymieniać, bo jestem zakochana do szaleństwa - dodała.
 • Hanna Lis zabiera głos w sprawie ślubu Dody

  Hanna Lis wspomniała swój wywiad z Dodą. Czy domyślała się, że wokalistka planuje jeszcze wyjść za mąż? - Nie wiedziałam, że będzie ślub - przyznała. - Pytałam o dzieci i ona powiedziała, że nie chce zostać matką - dodała. Dlaczego Lis nie lubi zadawać zbyt prywatnych pytań?