Hanks Tom

Artykuły - Hanks Tom (14)

 • Premiera filmu z Tomem Hanksem odwołana

  Premiera filmu z Tomem Hanksem odwołana

  Już 12 czerwca miała zadebiutować w kinach "Misja Greyhound" z Tomem Hanksem w roli głównej. Później ta reżyserowana przez Aarona Schneidera produkcja z powodu pandemii została wycofana z kalendarza premier bez podania informacji, kiedy będzie można go zobaczyć.
 • Z krwi Toma Hanksa powstanie szczepionka na koronawirusa?

  Z krwi Toma Hanksa powstanie szczepionka na koronawirusa?

  Tom Hanks i jego żona Rita Wilson byli jednymi z pierwszych „znanych i lubianych”, u których zdiagnozowano COVID-19. Wyzdrowieli, a ich krew pomoże prawdopodobnie innym chorym.
 • Żona Toma Hanksa zaraziła koronawirusem dziennikarza?

  Żona Toma Hanksa zaraziła koronawirusem dziennikarza?

  Tom Hanks i jego żona Rita Wilson to wciąż najsłynniejsze ofiary wirusa COVID-19. Aktorska para przebywa obecnie w Australii, gdzie poddała się kwarantannie.
 • Tom Hanks wraz z żoną opuścili szpital

  Tom Hanks wraz z żoną opuścili szpital

  Minęło pięć dni odkąd świat obiegła wieść, że aktor jest chory na koronawirusa. Wkrótce okazało się, że towarzysząca mu żona, Rita Wilson również. Dziś para opuściła progi szpitala Queensland.
 • Ruszają prace nad serialem o Robercie Langdonie, bohaterze książek Dana Browna

  Ruszają prace nad serialem o Robercie Langdonie, bohaterze książek Dana Browna

  Pierwsze informacje na temat serialu o Robercie Langdonie pojawiły się już w czerwcu ubiegłego roku. Jednak dopiero teraz stacja NBC oficjalnie potwierdziła zamówienie jego pilota. "Langdon" ma zostać oparty na motywach wydanej w 2009 roku książki Dana Browna "Zaginiony symbol".
 • Tom Hanks: Wielki gwiazdor w małym samochodzie

  Tom Hanks: Wielki gwiazdor w małym samochodzie

  6 czerwca 1973 roku w Bielsku-Białej zmontowano pierwszego "malucha". 30 listopada 2017 roku w Los Angeles Tom Hanks odebrał kluczyki do swojego fiata 126p, podarowanego mu przez mieszkańców miasta. 9 lipca gwiazdor obchodzi 63. urodziny.
 • "Forrest Gump": Nie ma szans na sequel?

  "Forrest Gump": Nie ma szans na sequel?

  "Forrest Gump" był jednym z największych kinowych hitów lat dziewięćdziesiątych. Film Roberta Zemeckisa zarobił ponad 677 milionów dolarów i otrzymał wiele prestiżowych nagród - w tym sześć Oscarów, między innymi za film, reżyserię, scenariusz i główną role męską. Fani przez lata czekali na sequel przygód wykreowanego przez Toma Hanksa bohatera. W wywiadzie dla serwisu Yahoo Entertainment scenarzysta Eric Roth podzielił się swoimi pomysłami na kontynuację. Wyjaśnił także, dlaczego ta ostatecznie nie powstała.
 • Rita Wilson i Tom Hanks: Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia

  Rita Wilson i Tom Hanks: Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia

  Oboje są aktorami, producentami, lubią się uśmiechać i nie cierpią traktować innych z góry. Rita Wilson i Tom Hanks poznali się w 1980 roku, a od 1985 nie są w stanie wytrzymać bez siebie dłużej niż kilka dni.
 • Tom Hanks dziękuje Polakom za Malucha. Po polsku!

  Tom Hanks dziękuje Polakom za Malucha. Po polsku!

  Dwukrotny laureat Oscara nagrał dla Polaków film, w którym dziękuje za sprezentowanie mu Fiata 126p, którego - jak doskonale wiemy - jest ogromnym fanem. Zobaczcie, jak Tom Hanks mówi po polsku!
 • Meryl Streep i Tom Hanks w nowym filmie Spielberga

  Meryl Streep i Tom Hanks w nowym filmie Spielberga

  Najbardziej - według prezydenta USA Donalda Trumpa - przereklamowana aktorka Hollywood dostała nową rolę. Meryl Streep razem z Tomem Hanksem zagra w nowym obrazie Stevena Spielberga. To będzie ich pierwsze spotkanie w filmie kinowym.

Filmy - Hanks Tom (1)

 • Koronawirus nie wybiera. Kto się zaraził?

  Koronawirus to, trzeba przyznać, sprawiedliwa bestia. Nie oszczędza nikogo. Nieważne, czy jesteś biedny czy bogaty, masz prywatny odrzutowiec czy stary rower, jesteś "zwykłym" człowiekiem czy znanym artystą, politykiem, celebrytą. Wobec koronawirusa wszyscy jesteśmy równi...