Biznes - handel w niedziele

Artykuły - Handel w niedziele (170)

 • Handel: Czy w niedzielę zrobisz zakupy?

  Handel: Czy w niedzielę zrobisz zakupy?

  Zgodnie z ustawą o handlu w niedzielę 26 lipca sklepy będą zamknięte. Otwarte mogą być tylko placówki, w których za ladą staną ich właściciele. W sklepach nadal obowiązują wymogi bezpieczeństwa sanitarnego: maseczki i dostęp do rękawiczek jednorazowych i płynów dezynfekcyjnych.
 • Handel. W najbliższą niedzielę sklepy będą zamknięte

  Handel. W najbliższą niedzielę sklepy będą zamknięte

  Czy w niedzielę 19 lipca zrobimy zakupy? Będzie to trudne - zgodnie z prawem sklepy mają być zamknięte, a otwarte mogą być tylko placówki, w których za ladą staną ich właściciele
 • Niedziele handlowe. Czy 12 lipca sklepy będą otwarte?

  Niedziele handlowe. Czy 12 lipca sklepy będą otwarte?

  W niedzielę 12 lipca nie zrobisz zakupów - sklepy będą zamknięte. Otwarte mogą być wyłącznie te placówki, w których za ladą staną właściciele.
 • Niedziele handlowe: Czy 5 lipca zrobimy zakupy?

  Niedziele handlowe: Czy 5 lipca zrobimy zakupy?

  W najbliższą niedzielę sklepy w naszym kraju będą zamknięte.
 • Handel: Czy w niedzielę sklepy otwarte?

  Handel: Czy w niedzielę sklepy otwarte?

  W niedzielę, 28 czerwca sklepy będą otwarte. W sklepach nadal obowiązują wymogi bezpieczeństwa sanitarnego: maseczki i dostęp do rękawiczek jednorazowych oraz płynów dezynfekcyjnych.
 • Nie będzie handlu w niedziele

  Nie będzie handlu w niedziele

  Rząd nie rozważa możliwości otwarcia sklepów w niedziele - poinformowała podczas konferencji prasowej wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.
 • Bez zakazu handlu w niedziele podczas epidemii i przez 180 dni po niej? Jest apel

  Bez zakazu handlu w niedziele podczas epidemii i przez 180 dni po niej? Jest apel

  Członkowie Rady Przedsiębiorczości zaapelowali w poniedziałek do rządu i parlamentu o pozwolenie na otwieranie sklepów w niedziele - poinformował serwis wiadomoscihandlowe.pl. Pracodawcy chcą, aby zakaz handlu w niedziele został zniesiony na okres trwania stanu zagrożenia epidemicznego, a także na 180 dni po odwołaniu takiego stanu.
 • W niedzielę sklepy będą zamknięte!

  W niedzielę sklepy będą zamknięte!

  W niedzielę 31 maja, sklepy będą zamknięte. Otwarte mogą być tylko placówki, w których za ladą staną ich właściciele. W sklepach nadal obowiązują wymogi bezpieczeństwa sanitarnego: dostęp do rękawiczek jednorazowych oraz płynów dezynfekcyjnych. Od 30 maja nie obowiązuje limit klientów.
 • Stanisław Szwed: Nie ma podstaw do zawieszenia zakazu handlu w niedziele

  Stanisław Szwed: Nie ma podstaw do zawieszenia zakazu handlu w niedziele

  Poseł Ireneusz Raś złożył interpelację w sprawie czasowego zawieszenia obowiązywania ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni. W odpowiedzi sekretarz stanu w ministerstwie rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed, poinformował, że nie ma podstaw do zawieszenia zakazu handlu w niedziele - informują wiadomoscihandlowe.pl.
 • W jakie dni i w jakich sklepach Polacy robią zakupy? Jakie formaty ściągnęły klientów?

  W jakie dni i w jakich sklepach Polacy robią zakupy? Jakie formaty ściągnęły klientów?

  Polacy na dobre przyzwyczaili się do częściowego zakazu handlu w niedziele - informuje serwis wiadomoscihandlowe.pl. Zakupy i to na większą skalę robią teraz w inne dni tygodnia. Takie dane płyną z analiz przygotowanych przez Panel Gospodarstw Domowych GfK Polonia.