handel Polska

Artykuły - Handel Polska (298)

 • Dzień Ojca — inspiracje i pomysły na niedrogi prezent!

  Dzień Ojca — inspiracje i pomysły na niedrogi prezent!

  Prezent na Dzień Ojca warto kupić właśnie teraz. Do wspomnianego święta pozostał niecały tydzień, a to czas, kiedy w gazetkach promocyjnych pojawia się wielka kumulacja promocji i inspiracji. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy, gdzie dostaniecie najciekawsze artykuły!
 • Euro 2020 - najlepsze oferty dla kibiców z gazetek promocyjnych!

  Euro 2020 - najlepsze oferty dla kibiców z gazetek promocyjnych!

  Przed nami długo wyczekiwany turniej Euro 2020, na którym wystąpi polska reprezentacja piłkarzy! Z tej okazji popularne sieci handlowe przygotowały szerokie oferty dla kibiców. Można w nich znaleźć mnóstwo gadżetów i przekąsek, które z pewnością przydadzą się podczas oglądania meczów Biało-Czerwonych! Z kilku gazetek promocyjnych wybraliśmy najciekawsze propozycje, sprawdź i przygotuj się na mistrzostwa Europy!
 • Giełdowa spółka CCC sprzeda 100 proc. udziałów NG2 Suisse za około 14-15 mln franków

  Giełdowa spółka CCC sprzeda 100 proc. udziałów NG2 Suisse za około 14-15 mln franków

  CCC zawarła z cm.shoes GmbH i GA Europe Coöperatief umowę sprzedaży 100 proc. udziałów NG2 Suisse GmbH, właściciela szwajcarskiej spółki Karl Voegele. CCC oczekuje, że z tytułu sprzedaży udziałów, uregulowania rozliczeń handlowych pomiędzy NG2 a Grupą CCC i pozostałych rozliczeń, odnotuje wpływy gotówkowe ok. 14-15 mln franków
 • Polacy mają problem z rękawiczkami ochronnymi podczas zakupów. Blisko co druga osoba ich nie używa

  Polacy mają problem z rękawiczkami ochronnymi podczas zakupów. Blisko co druga osoba ich nie używa

  Z najnowszego badania opinii społecznej wynika, że ponad połowa Polaków nie używa rękawiczek ochronnych na stacjach paliw, w wielkopowierzchniowych placówkach handlowych, sklepach, a także na targowiskach. Najczęściej tak postępują osoby w wieku 18-35 lat, które posiadają podstawowe lub gimnazjalne wykształcenie. Przeważnie mieszkają one w woj. pomorskim, dolnośląskim bądź lubelskim. Zazwyczaj twierdzą, że nie mają obowiązku stosowania ww. ochrony. Mówią też, że nie boją się zakażenia albo zwyczajnie zapominają o tym.
 • Biedronka czynna nawet całą dobę. Dyskontowa sieć wydłuża godziny otwarcia sklepów

  Biedronka czynna nawet całą dobę. Dyskontowa sieć wydłuża godziny otwarcia sklepów

  Sieci handlowe szykują się na zwiększony ruch w sklepach przed Bożym Ciałem. Nie inaczej zachowała się Biedronka, która właśnie ogłosiła, że w środę do godziny 23 lub późniejszej działać będzie blisko 2200 spośród ok. 3115 jej dyskontów - podają wiadomoscihandlowe.pl.
 • Od wprowadzenia opłaty cukrowej ceny napojów gazowanych wzrosły o 32 procent - CMR

  Od wprowadzenia opłaty cukrowej ceny napojów gazowanych wzrosły o 32 procent - CMR

  Po wejściu w życie opłaty cukrowej w styczniu br., ceny napojów gazowanych wzrosły średnio o 32 proc. rdr, spadała natomiast ich sprzedaż o 23 proc. - wynika z najnowszych danych CMR. W odpowiedzi na opłatę część producentów zmieniła receptury obniżając poziom cukru w produkowanych napojach.
 • Co piąty Polak przyznaje się do zakupu towarów z podrobionymi znakami znanych marek

  Co piąty Polak przyznaje się do zakupu towarów z podrobionymi znakami znanych marek

  Blisko 20 proc. Polaków otwarcie przyznaje, że kupuje produkty z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. W większości są to ubrania, buty i kosmetyki. Najczęściej wskazywaną motywacją jest oszczędność. Co ciekawe, podróbki głównie interesują osoby z wyższymi zarobkami. Z kolei 70 proc. konsumentów nie nabywa takich artykułów. Jednak w tej grupie mniej niż połowa deklaruje to w sposób zdecydowany. Komentujący wyniki eksperci nie do końca wierzą w podawaną przez badanych motywację. Wyjaśniają, co tak naprawdę przekonuje Polaków do zakupu nieoryginalnych produktów.
 • Najlepsze inspiracje prezentowe na Dzień Dziecka - oferty z gazetek promocyjnych

  Najlepsze inspiracje prezentowe na Dzień Dziecka - oferty z gazetek promocyjnych

  Szukasz idealnego prezentu dla swojej pociechy i nie wiesz, na jaki się zdecydować? Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem! Znajdziesz w nim inspiracje z upominkami dla najmłodszych i nastolatków. Wszystkie propozycje wybraliśmy z najnowszych gazetek promocyjnych od kilku sieci handlowych. Sprawdź najlepsze oferty na Dzień Dziecka od popularnych sklepów!
 • Sklepy Tesco w Warszawie zmieniają się w Netto. Duński dyskonter podbija stołeczny rynek

  Sklepy Tesco w Warszawie zmieniają się w Netto. Duński dyskonter podbija stołeczny rynek

  W czwartek, 27 maja otwarte zostaną dwa pierwsze w Warszawie sklepy Netto po transformacji z Tesco – oba ruszą w autorskim formacie duńskiej sieci handlowej – Netto 3.0 - informują wiadomoscihandlowe.pl. Po rebrandingu i modernizacji liczba sklepów Netto w Warszawie i okolicach wzrośnie do ponad 20 placówek.
 • W debiucie na GPW Pepco Group dała zarobić 5 procent

  W debiucie na GPW Pepco Group dała zarobić 5 procent

  Kurs akcji Pepco Group (PCO, GPW) wzrósł na otwarciu, w pierwszym dniu notowań na GPW, o 5 proc. do 42 zł.