handel narkotykami

Artykuły - Handel narkotykami (138)

Filmy - Handel narkotykami (3)

  • W ciągu tygodnia, w tym mieście zgwałcono trzy dziewczynki!

    W ciągu jednego tygodnia zgwałcono tu trzy dziewczynki. Władze miasta wprowadziły na miesiąc zakaz sprzedaży alkoholu oraz obowiązującą codziennie od 20, godzinę policyjną dla nieletnich. Mieszkańcy zorganizowali patrole obywatelskie. Zobaczcie co się wydarzyło w tej miejscowości.
  • Miasto grozy! Rozboje i gwałty są tu codziennością

    Santa Cruz to największa metropolia Boliwii. Prężnie rozwijające się miasto ma jednak drugie, mroczne oblicze. W jego okolicach znajdują się liczne laboratoria do produkcji kokainy. Ponieważ handel narkotykami to proceder, który nieodmiennie generuje przemoc, w ostatnich latach w Santa Cruz lawinowo rosła liczba przestępstw. Sytuacja jest tak poważna, że policji muszą pomagać zwykli obywatele. Straż obywatelska to ochotnicza formacja, której zadaniem jest patrolowanie ulic i wspieranie policyjnych akcji. Działania odważnych obywateli powoli zaczynają przynosić efekty. Statystyki dotyczące rozbojów, kradzieży i gwałtów nie są już aż tak przerażające. Wciąż jednak pozostaje wiele do zrobienia.
  • Ludzkość we władzy narkotyków

    Szacuje się, że na całym świecie narkotyków używa 240 mln ludzi. Liczba osób uzależnionych, w zależności od źródła danych, waha się od 16 do 39 milionów. Najpopularniejszym narkotykiem na Ziemi pozostaje wciąż marihuana.