hamulec ręczny

Artykuły - Hamulec ręczny (5)

 • Ręczny nie odbija? Zobacz, co zrobić!

  Ręczny nie odbija? Zobacz, co zrobić!

  Zimowe miesiące to trudny czas dla kierowców. Nie dość, że co rano czeka nas rytuał skrobania szyb, to jeszcze dobowe skoki temperatur odbijają się na kondycji naszego samochodu.
 • Deweloperzy na hamulcu ręcznym

  Deweloperzy na hamulcu ręcznym

  Zgodnie z oczekiwaniami, w maju zanotowaliśmy wyhamowanie rynku mieszkaniowego. Jest to spowodowane przyspieszeniem z poprzednich miesięcy, za którym stała nadchodząca ustawa deweloperska.
 • Dopuścili do ruchu auto bez silnika

  Dopuścili do ruchu auto bez silnika

  Przerdzewiała karoseria, wymontowany silnik, rozbite reflektory, brak powietrza w kołach i zepsuty hamulec ręczny - tak wyglądał 24-letni samochód, który decyzją milicji drogowej we Lwowie otrzymał pozwolenie na poruszanie się po ukraińskich drogach.
 • Drogówka dopuściła do ruchu auto bez silnika

  Przerdzewiała karoseria, wymontowany silnik, rozbite reflektory, brak powietrza w kołach i zepsuty hamulec ręczny - tak wyglądał 24-letni samochód marki zaporożec, który decyzją milicji drogowej we Lwowie otrzymał pozwolenie na poruszanie się po ukraińskich drogach.
 • 15 dni aresztu za 2 metry jazdy!

  15 dni aresztu - to kara dla kierowcy, który odważył się zaledwie usiąść po pijanemu za kierownicą. Mężczyzna przypadkowo odblokował hamulec ręczny tak, że auto zjechało w dół o 2 metry, ale nie zrobiło nikomu krzywdy.

Filmy - Hamulec ręczny (4)