hamulec

Artykuły - Hamulec (-3)

 • Polska armia na hamulcu

  Polska armia chce w ciągu dekady wydać na modernizację 130 mld zł.
 • Wall Street bez hamulców

  Zakończenie wtorkowej sesji w Nowym Jorku potwierdziło widoczną już wcześniej przewagę byków i wyznaczyło nowe rekordy wszechczasów.
 • Polskim konsumentom puściły hamulce

  Polskim konsumentom puściły hamulce

  Kryzys konsumpcji w naszym kraju został zażegnany. Jak wynika z danych Eurostatu, polscy konsumenci znowu coraz chętniej chodzą na zakupy. Do konsumpcyjnego boomu jeszcze nam daleko, ale sprzedaż detaliczna rośnie w końcu w przyzwoitym, zdrowym tempie - czytamy w "Pulsie Biznesu".
 • RMF24: Pijany nastolatek rzucił się na motorniczego

  RMF24: Pijany nastolatek rzucił się na motorniczego

  Pijany 14-latek pobił w Zabrzu motorniczego tramwaju. Mężczyzna został zaatakowany, bo zwrócił chłopakowi uwagę, że ten niepotrzebnie zaciągnął ręczny hamulec. Nastolatek trafił do izby wytrzeźwień. Motorniczemu pomocy udzielili ratownicy medyczni.
 • RMF24: Poszła na zakupy, a jej auto wpadło do rzeki

  RMF24: Poszła na zakupy, a jej auto wpadło do rzeki

  Samochód osobowy wpadł do Warty w Gorzowie Wielkopolskim. Auto, w którym nikogo nie było, przepłynęło z nurtem rzeki około 200 metrów. Zatrzymało się dopiero, gdy zaklinowało się o zacumowaną barkę. Należało do kobiety, która zaciągnęła hamulec ręczny i poszła na zakupy. O sprawie informuje RMF FM.
 • Niemcy naciskają na hamulec w sprawie nadzoru bankowego w UE

  Niemcy nie spodziewają się, by na najbliższym szczycie UE w czwartek i piątek zapadły konkretne decyzje dotyczące wspólnego nadzoru bankowego - poinformowały w środę źródła rządowe w Berlinie. Wątpliwe jest, by nadzór zaczął funkcjonować z początkiem 2013 r.
 • Banki zaciągnęły reklamowy hamulec

  Banki zaciągnęły reklamowy hamulec

  Zamiast dźwigni jest hamulec. Po raz pierwszy od lat banki ograniczają wydatki reklamowe - informuje "Puls Biznesu".

Filmy - Hamulec (1)

 • Kobieta pomyliła gaz z hamulcem. Szok!

  Niebezpieczne zdarzenie na parkingu w Santa Monica. Kobieta kierująca samochodem przypadkowo wcisnęła gaz i omal nie wypadła z budynku z wysokości piątego piętra. Samochód zawisł na skraju parkingu. Kobietę udało się wydostać z pojazdu za sprawą interwencji znajdującego się nieopodal mężczyzny. (STORYFUL/x-news)