Hamilton

Artykuły - Hamilton (12)

 • Formuła 1. Lewis Hamilton ma miesiąc na decyzję

  Formuła 1. Lewis Hamilton ma miesiąc na decyzję

  Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1, Lewis Hamilton, wciąż pozostaje wolny po tym, jak wygasł jego kontakt z Mercedesem. Brytyjczyk nadal nie podpisał nowej umowy i choć wydaje się, że wszystko zmierza w tym kierunku, to nadal nie poznaliśmy jego ostatecznej decyzji. Teraz wiemy, że wszystko wyjaśni się przed 2 marca.
 • Formuła 1. W opinii szefów ekip także najlepszy był Hamilton

  Formuła 1. W opinii szefów ekip także najlepszy był Hamilton

  Mistrz świata Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu Mercedes został uznany najlepszym kierowcą Formuły 1 w sezonie 2020 przez szefów dziewięciu zespołów, które startowały w wyścigach w tym roku. W ankiecie głosu nie oddał tylko szef Ferrari Mario Binotto.
 • Formuła 1. Hamilton może mieć w niedzielę siódmy tytuł

  Formuła 1. Hamilton może mieć w niedzielę siódmy tytuł

  Brytyjczyk Lewis Hamilton już w niedzielę może cieszyć się z czwartego z rzędu tytułu mistrza świata Formuły 1. Jeśli wyścig o Grand Prix Turcji ułoży się po jego myśli, odniesie siódmy taki sukces w karierze i wyrówna kolejny rekord Michaela Schumachera.
 • Formuła 1. Drugie podejście Hamiltona do rekordu Schumachera

  Formuła 1. Drugie podejście Hamiltona do rekordu Schumachera

  Broniący tytułu i prowadzący w klasyfikacji mistrzostw świata Formuły 1 Lewis Hamilton po raz drugi spróbuje wyrównać rekord liczby zwycięstw w wyścigach o Grand Prix, należący do Michaela Schumachera. W niedzielę wystartuje na torze Nuerburgring w Niemczech.
 • Formuła 1. Hamilton: FIA chce mnie przystopować

  Formuła 1. Hamilton: FIA chce mnie przystopować

  Karząc mnie w Soczi za przewinienie, którego się wcale nie dopuściłem, FIA chce mnie przystopować, aby walka o tytuł trwała do końca sezonu. Uważam, że kara dziesięciu sekund była niedorzeczna" - powiedział lider klasyfikacji generalnej F1 Brytyjczyk Lewis Hamilton z Mercedesa.
 • Z musicalu "Hamilton" zniknęły dwa "fucki"

  Z musicalu "Hamilton" zniknęły dwa "fucki"

  3 lipca na platformie streamingowej Disney+ zadebiutuje jeden z najpopularniejszych musicali ostatnich lat, czyli "Hamilton". Będzie tam można zobaczyć pełny zapis przedstawienia zarejestrowanego na scenie z oryginalną obsadą. Choć w "Hamiltonie" pojawia się kilka przekleństw, produkcji dostała niższą kategorię wiekową. Będą go więc mogli obejrzeć widzowie od trzynastego roku życia wzwyż.
 • Musical "Hamilton" trafi na duży ekran

  Musical "Hamilton" trafi na duży ekran

  Kto nie miał okazji do zobaczenia "Hamiltona" na Broadwayu, w pełnej krasie i z oryginalną obsadą, teraz będzie mógł to nadrobić. Na 15 października 2021 roku zaplanowana została kinowa premiera tego musicalu autorstwa Lina-Manuela Mirandy.
 • Zawarcie umowy znaczącej z firmą Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. - przekroczenie progu 10% kapitałów własnych.

  Raport bieżący nr 79/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd OPTeam S.A. (Spółka) podaje do wiadomości publicznej informację o przekroczeniu obrotów na wartość znaczącą wg wartości transakcji kumulowanych z podmiotem: Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Hetmańska 120. Łączna wartość obrotów z tą firmą na dzień przekazania niniejszego raportu wynosi netto: 2 250 416,98 zł. Jednocześnie Spółka podaje,
 • Kraków będzie mieć ponownie połączenia z Ameryką Północną

  Kraków będzie mieć ponownie połączenia z Ameryką Północną

  Kraków będzie mieć ponownie bezpośrednie połączenia lotnicze z Ameryką Północną. Po pół roku od ich likwidacji przez PLL LOT, w maju tego roku na trasie do Chicago (USA) i Hamilton k. Toronto (Kanada) zacznie latać samolot przewoźnika czarterowego Air Italy Polska.
 • Amerykański koncern kupi PZL Wrocław

  Przedwstępną umowę sprzedaży udziałów PZL Wrocław podpisali w Warszawie przedstawiciele amerykańskiej firmy Hamilton Sundstrand Corporation (HSC) i Agencji Rozwoju Przemysłu (ARM). Finalizację transakcji przewidziano na grudzień 2010 r.

Filmy - Hamilton (13)