Hamilton

Artykuły - Hamilton (7)

 • Z musicalu "Hamilton" zniknęły dwa "fucki"

  Z musicalu "Hamilton" zniknęły dwa "fucki"

  3 lipca na platformie streamingowej Disney+ zadebiutuje jeden z najpopularniejszych musicali ostatnich lat, czyli "Hamilton". Będzie tam można zobaczyć pełny zapis przedstawienia zarejestrowanego na scenie z oryginalną obsadą. Choć w "Hamiltonie" pojawia się kilka przekleństw, produkcji dostała niższą kategorię wiekową. Będą go więc mogli obejrzeć widzowie od trzynastego roku życia wzwyż.
 • Musical "Hamilton" trafi na duży ekran

  Musical "Hamilton" trafi na duży ekran

  Kto nie miał okazji do zobaczenia "Hamiltona" na Broadwayu, w pełnej krasie i z oryginalną obsadą, teraz będzie mógł to nadrobić. Na 15 października 2021 roku zaplanowana została kinowa premiera tego musicalu autorstwa Lina-Manuela Mirandy.
 • Zawarcie umowy znaczącej z firmą Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. - przekroczenie progu 10% kapitałów własnych.

  Raport bieżący nr 79/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd OPTeam S.A. (Spółka) podaje do wiadomości publicznej informację o przekroczeniu obrotów na wartość znaczącą wg wartości transakcji kumulowanych z podmiotem: Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Hetmańska 120. Łączna wartość obrotów z tą firmą na dzień przekazania niniejszego raportu wynosi netto: 2 250 416,98 zł. Jednocześnie Spółka podaje,
 • Kraków będzie mieć ponownie połączenia z Ameryką Północną

  Kraków będzie mieć ponownie połączenia z Ameryką Północną

  Kraków będzie mieć ponownie bezpośrednie połączenia lotnicze z Ameryką Północną. Po pół roku od ich likwidacji przez PLL LOT, w maju tego roku na trasie do Chicago (USA) i Hamilton k. Toronto (Kanada) zacznie latać samolot przewoźnika czarterowego Air Italy Polska.
 • Amerykański koncern kupi PZL Wrocław

  Przedwstępną umowę sprzedaży udziałów PZL Wrocław podpisali w Warszawie przedstawiciele amerykańskiej firmy Hamilton Sundstrand Corporation (HSC) i Agencji Rozwoju Przemysłu (ARM). Finalizację transakcji przewidziano na grudzień 2010 r.
 • Jak to dobrze być inżynierem

  Jak to dobrze być inżynierem

  Nadchodzą dobre czasy dla inżynierów, wszelkich specjalizacji. Zapowiada się wielki boom na usługi inżynierskie. Według firmy konsultingowej Booz Allen Hamilton, za kilkanaście lat zdominują one światowy rynek usług.
 • Umowa o współpracy zespołowej z Booz-Allen & Hamilton

  Zarząd Ster-Projekt S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym do Spółki wpłynął podpisany przez obie strony egzemplarz zawartej dnia 18 stycznia 2000 r. pomiędzy Spółką i Booz-Allen & Hamilton Inc. z siedzibą w USA umowy o współpracy zespołowej (Teaming Agreement) obejmującej wspólne działania konsultingowe i projektowe dla sfery służb mundurowych.

Filmy - Hamilton (12)