hamak

Filmy - Hamak (10)

 • Znajomi rozhuśtali kolegę w hamaku. Jak się to skończyło?

  Znajomi wymyślili, że obrócą hamak z leżącym w środku ochotnikiem o 360 stopni. Do zadania przystąpili ochoczo. Zarówno śmiałek w hamaku jak i reszta, służąca jako koło zamachowe. Mężczyźni szybko rozhuśtali leżącego i na raz, na dwa, na trzy wypuścili w powietrze... To był krótki, ale piękny lot. Zakończony niestety twardym lądowaniem.
 • Trzy szczeniaki śpią w małych hamakach

  Trzy małe szczeniaki w hamaku to niecodzienny widok. Szczególnie, jeśli każdy z nich ma swój własny, mały hamaczek. Przyznacie jednak, że wyglądają uroczo i z tego co widać, musi im się taki wypoczynek podobać.
 • Zacięty pojedynek niedźwiadków o relaks na hamaku

  Dwa małe niedźwiadki musiały być bardzo spragnione relaksu. Idealnym miejscem okazał się hamak. Zwierzaki nie były jednak skłonne do wspólnego wypoczynku i ostatkiem sił postanowiły stoczyć o niego uroczy pojedynek. Zobaczcie jak się skończył. (STORYFUL/x-news)
 • Jak zrobić hamak?

  Lato sprzyja wypoczynkowi na tarasie lub balkonie, najlepiej w wygodnym hamaku. Ale co począć, kiedy go nie mamy? Uszyć własnoręcznie! – Zrobienie hamaka jest bardzo proste. Potrzebujemy tylko naszych dwóch rąk, igły z nitką, ewentualnie maszyny. Cała akcja trwa z pól godziny – powiedziała dekoratorka Marta Błaszczyk, która pokazała, jak łatwo i szybko stworzyć hamak. (Dzień Dobry TVN/x-news)