Halo

Artykuły - Halo (80)

 • Serial Halo opóźniony do 2021 roku

  Serial Halo opóźniony do 2021 roku

  ​Serialowa adaptacja serii gier Halo wykonała kolejny krok wstecz. Niedawno poinformowano o zaangażowaniu kluczowych aktorów, lecz jednocześnie potwierdzono opóźnienie daty premiery. Program miał zadebiutować w przyszłym roku, ale tak nie będzie. Nowa data debiutu to 2021 r.
 • Nowa gra współtwórcy Halo to futurystyczna strzelanka

  Nowa gra współtwórcy Halo to futurystyczna strzelanka

  ​Ogromne zaskoczenie: współtwórca serii Halo - Marcus Lehto - razem ze swoim nowym studiem pracuje nad grą w temacie, który zna najlepiej. Ujawnione Disintegration to futurystyczna strzelanka w klimatach science-fiction. "Pełna zapowiedź" na targach gamescom w sierpniu.
 • Seria Halo doczeka się własnego serialu telewizyjnego

  Seria Halo doczeka się własnego serialu telewizyjnego

  ​Rozwijany przez Microsoft cykl Halo trafi na małe ekrany. Stacja Showtime zamówiła serial telewizyjny oparty na grach wydawanych na platformach Xbox.
 • 10 najbardziej pociągających bohaterek gier wideo

  10 najbardziej pociągających bohaterek gier wideo

  Gdybyście mogli umówić się na randkę z którąś bohaterką gier wideo, to którą z nich byście wybrali? Przedstawiamy nasze typy!
 • Orange skarcony - naruszał interesy klientów

  Orange skarcony - naruszał interesy klientów

  UOKiK uznał, że praktyki operatora telekomunikacyjnego Orange Polska - który automatycznie aktywował usługę Halo Granie i bez potwierdzenia przez klienta po 30 dniach przekształcał ją z usługi bezpłatnej w płatną - mogły naruszać zbiorowe interesy konsumentów.
 • Były kompozytor Bungie wygrał batalię sądową ze studiem

  Były kompozytor Bungie wygrał batalię sądową ze studiem

  Rozstrzygnęła się sprawa Marty'ego O'Donnella, byłego kompozytora Bungie, który oskarżył swojego dotychczasowego pracodawcę o bezprawne zwolnienie.
 • Gliwice: Samorząd rusza z promocją hali, która powstanie za dwa lata

  Gliwice: Samorząd rusza z promocją hali, która powstanie za dwa lata

  Jesienią 2015 r. w Gliwicach otwarta zostanie jedna z największych hal widowisko-sportowych w Polsce. Samorząd już teraz rozpoczyna jej promocję, chcąc m.in. pozyskać dla hali sponsora tytularnego, którego marka znalazłaby się w nazwie obiektu.
 • Halo? Tu Justin Bieber. Poproszę więcej kondomów

  Halo? Tu Justin Bieber. Poproszę więcej kondomów

  Po rozstaniu z Seleną Gomez kanadyjski gwiazdor Justin Bieber korzysta z życia.
 • Zawarcie umowy na budowę hali stoczni jachtowej.

  Zawarcie umowy na budowę hali stoczni jachtowej. Zarząd Spółki Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. informuje, że w dniu 8 kwietnia 2013 roku Spółka zawarła umowę na budowę hali stoczni jachtowej. Hala o powierzchni 680 m 2 (wymiary 20 x 34 m, wysokość 10 m) zostanie wykonana na zlecenie Geronimo i zlokalizowana w gminie Kąty Wrocławskie. Wartość umowy wynosi 733 080 PLN brutto, prace objęte umową mają zostać zakończone do 30.06.2013 r. Hala zostanie wykonana w systemie konstruk
 • ES-System oświetli halę widowiskowo-sportową w Krakowie

  ES-System, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, rozpoczęła dostawy opraw oświetleniowych dla hali widowiskowo-sportowej w Krakowie (Czyżyny). Umowa o wartości 1,7 mln zł netto zostanie zrealizowana do końca czerwca br. Zleceniodawcą jest firma Asseco Poland SA.