Halle Berry

Artykuły - Halle Berry (163)

 • Halle Berry w pomarańczowym bikini. Odtworzyła scenę sprzed 18 lat

  Halle Berry w pomarańczowym bikini. Odtworzyła scenę sprzed 18 lat

  Halle Berry pochwaliła się na swoim Instagramie słonecznym karem prosto z plaży. Pozuje na nim w pomarańczowym bikini, a zdjęcie przypomina fanom scenę z filmu o przygodach Jamesa Bonda sprzed 18 lat, gdzie aktorka grała dziewczynę głównego bohatera. Wydaje się, że dla gwiazdy czas się zatrzymał, kobieta nadal zachwyca świetną figurą.
 • Uratował kiedyś życie Halle Berry, ale... tego nie pamięta

  Uratował kiedyś życie Halle Berry, ale... tego nie pamięta

  Dwa miesiące temu Halle Berry wyznała w programie Jimmy’ego Fallona, że w 2002 roku podczas pracy na planie filmu "Śmierć nadejdzie jutro" Pierce Brosnan ocalił ją od śmierci. Teraz gościem tego w tym samym programie był Brosnan. Pytany o tamtą sytuację sprzed 18 lat zasugerował, żeby nie brać tej historii na serio.
 • Pierce Brosnan uratował życie Halle Berry, ale tego nie pamięta

  Pierce Brosnan uratował życie Halle Berry, ale tego nie pamięta

  Dwa miesiące temu Halle Berry wyznała w programie Jimmy’ego Fallona, że w 2002 roku podczas pracy na planie filmu „Śmierć nadejdzie jutro” Pierce Brosnan ocalił ją od śmierci. Teraz gościem tego w tym samym programie był Brosnan. Pytany o tamtą sytuację sprzed 18 lat zasugerował, żeby nie brać tej historii na serio.
 • Halle Berry zagra astronautkę w katastroficznym filmie Rolanda Emmericha

  Halle Berry zagra astronautkę w katastroficznym filmie Rolanda Emmericha

  Poznaliśmy kolejną osobę, która razem z Joshem Gadem wystartuje do lotu w kosmos, którego celem będzie uratowanie Ziemi przed zagładą. Do obsady thrillera „Moonfall” dołączyła Halle Berry. Film reżyseruje specjalista od katastroficznych widowisk Roland Emmerich.
 • Babyface o Michaelu Jacksonie: Co ujawnił znany producent?

  Babyface o Michaelu Jacksonie: Co ujawnił znany producent?

  Podczas specjalnej transmisji na żywo na Instagramie, producent Babyface zdradził dwa nieznane epizody z życia Michaela Jacksona, pokazując jego dwa zupełnie nieznane oblicza.
 • Pierce Brosnan uratował życie Halle Berry

  Pierce Brosnan uratował życie Halle Berry

  Halle Berry i Pierce Brosnan stworzyli niezapomniany duet w filmie „Śmierć nadejdzie jutro”. Podczas zdjęć do tej produkcji odtwórca roli Jamesa Bonda udowodnił, że jest zaradny także w prawdziwym życiu. Gdy Berry zakrztusiła się figą, Brosnan uratował ją z opresji, wykorzystując chwyt Heimlicha.
 • Halle Berry jako płatny zabójca

  Halle Berry jako płatny zabójca

  Halle Berry dołączyła do obsady bijącej rekordy popularności serii John Wick. W trzeciej odsłonie przygód tytułowego bohatera wspiera go w walce z całą armią zawodowych zabójców. "Nigdy jeszcze tak intensywnie nie trenowałam. Wyciskałam z siebie siódme poty, odpuszczanie nie wchodziło w grę" - opowiada o pracy na planie 52-letnia aktorka.
 • Halle Berry i Daniel Craig w erotycznej scenie

  Halle Berry i Daniel Craig w erotycznej scenie

  51-letnia Halle Berry i o rok młodszy Daniel Craig to gwiazdy anglojęzycznego debiutu Deniza Gamze Ergüvena ("Mustang"). W filmie "Kings" mieli do zagrania gorącą scenę erotyczną.
 • Halle Berry dołączyła do obsady filmu "John Wick 3"

  Halle Berry dołączyła do obsady filmu "John Wick 3"

  Halle Berry pojawi się obok odtwórcy tytułowej roli - Keanu Reevesa - w trzeciej części serii "John Wick".
 • ​Halle Berry o żeńskim Bondzie

  ​Halle Berry o żeńskim Bondzie

  Halle Berry nie jest zwolenniczką uczynienia z Jamesa Bonda postaci kobiecej, gdyż dzieje brytyjskiego szpiega są według niej zbyt "przesiąknięte historią".

Zdjęcia - Halle Berry (1)

 • film.interia.pl
  Oscary 2017: Impreza "Vanity Fair"

Filmy - Halle Berry (5)

 • Halle Berry o "Johnie Wicku 3"

 • "Atlas chmur" (2)

  Czy rzeczywiście rodzimy się więcej niż jeden raz? "Atlas chmur" to opowieść o tym, jak czyny i decyzje ludzi różnych epok wzajemnie na siebie wpływają, zmieniając przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
 • "Atlas chmur": Nic nie jest przypadkowe

  "Atlas chmur", monumentalne widowisko w reżyserii Andy'ego i Lany Wachowskich oraz Toma Tykwera, przedstawia losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. To uczta nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach opowieści przygodowych, ale także spostrzegawczych miłośników X Muzy. Każda z gwiazd występuje w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis aktorskiej wirtuozerii. O filmie opowiadają grający w nim aktorzy, m.in. Tom Hanks i Halle Berry.
 • "Śmiertelna głębia" (Blu-ray)

  Halle Berry wciela się w postać Kate Mathieson, znanej podróżniczki, dokumentalistki życia rekinów. Po dramatycznych wydarzeniach z przeszłości i bliskim spotkaniu z żarłaczem białym, Kate powraca na głębokie wody z niewielką grupką turystów i biologów morskich...