Halle Berry

Artykuły - Halle Berry (171)

 • ​Halle Berry w "Naszym człowieku z New Jersey"

  ​Halle Berry w "Naszym człowieku z New Jersey"

  Platforma streamingowa Netflix szykuje się do realizacji kolejnego filmu, którego gwiazdą będzie Mark Wahlberg. Po "Śledztwie Spensera" z ubiegłego roku, teraz na serwis trafi szpiegowski film wyprodukowany przez Stephena Levinsona zatytułowany "Our Man from New Jersey". Obok Wahlberga zobaczymy w nim Halle Berry.
 • Halle Berry gwiazdą filmu "The Mothership"

  Halle Berry gwiazdą filmu "The Mothership"

  Nominowany do Oscara za scenariusz do filmu "Most szpiegów" Matt Charman szykuje się do swojego debiutu reżyserskiego. Będzie nim thriller science-fiction "The Mothership". Jak podaje serwis "Collider", główną rolę w tej produkcji zagra laureatka Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok", Halle Berry.
 • "Kiepska w łóżku"? Halle Berry ripostuje

  "Kiepska w łóżku"? Halle Berry ripostuje

  Kiedy aktorka LisaRaye McCoy w podcaście "Cocktails with Queens" zasugerowała, że Halle Berry nie może poszczycić się imponującymi umiejętnościami łóżkowymi, w sieci natychmiast zawrzało. Odpowiedzieć na te rewelacje postanowiła sama zainteresowana. Laureatka Oscara w oszczędnych słowach zakpiła z rozsiewającej plotki McCoy, proponując, by ta zasięgnęła opinii... jej partnera.
 • Halle Berry o pierwszym orgazmie

  Halle Berry o pierwszym orgazmie

  Halle Berry zdradziła, że swój pierwszy orgazm przeżyła mając 11 lat. 54-letnia aktorka pozwoliła sobie na to intymne wyzwanie podczas szczerej rozmowy ze stylistką i wieloletnią przyjaciółką Lindsay Flores na swoim instagramowym profilu.
 • Halle Berry ma nowego chłopaka. Kto nim jest?

  Halle Berry ma nowego chłopaka. Kto nim jest?

  Halle Berry już nie jest singielką. Jej serce zdobył wokalista Van Hunt.
 • "Bruised": Reżyserski debiut Halle Berry

  "Bruised": Reżyserski debiut Halle Berry

  W reżyserskim debiucie Halle Berry "Bruised" laureatkę Oscara zobaczymy w zaskakującej roli byłej zawodniczki MMA, która nie tylko próbuje wrócić do sportu, lecz również powalczy o miłość porzuconego przed laty syna. Prawa do dystrybucji filmu, którego pierwszy próbny pokaz odbędzie się w sobotę w ramach festiwalu filmowego w Toronto, nabył Netflix.
 • Halle Berry: Oscar? Jedno z moich największych rozczarowań

  Halle Berry: Oscar? Jedno z moich największych rozczarowań

  Halle Berry, gwiazda dramatu "Czekając na wyrok", za rolę w którym otrzymała w 2002 roku Oscara, przyznaje po latach, że zdobycie prestiżowej statuetki nie zmieniło zbyt wiele w jej karierze. Co więcej, wiąże się z jednym z "największych rozczarowań" w jej życiu. "Myślałam, że otwieram drzwi innym czarnoskórym aktorkom, że ta wygrana coś znaczy. Myliłam się" - przyznaje gorzko Berry.
 • Halle Berry ćwiczy przy pomocy syna

  Halle Berry ćwiczy przy pomocy syna

  Halle Berry, amerykańska aktorka, której ciało jest obiektem westchnień mężczyzn i zazdrości kobiet, zaprezentowała ostatnio na swoim instagramowym profilu wyjątkowy trening. Jej obserwatorzy zdążyli się już przyzwyczaić do cotygodniowych zestawów ćwiczeń, ale ostatni do wcześniejszych był niepodobny. Uczestniczył w nim 6-letni syn gwiazdy, Maceo. Nieprzypadkowo.
 • Halle Berry w pomarańczowym bikini. Odtworzyła scenę sprzed 18 lat

  Halle Berry w pomarańczowym bikini. Odtworzyła scenę sprzed 18 lat

  Halle Berry pochwaliła się na swoim Instagramie słonecznym karem prosto z plaży. Pozuje na nim w pomarańczowym bikini, a zdjęcie przypomina fanom scenę z filmu o przygodach Jamesa Bonda sprzed 18 lat, gdzie aktorka grała dziewczynę głównego bohatera. Wydaje się, że dla gwiazdy czas się zatrzymał, kobieta nadal zachwyca świetną figurą.
 • Uratował kiedyś życie Halle Berry, ale... tego nie pamięta

  Uratował kiedyś życie Halle Berry, ale... tego nie pamięta

  Dwa miesiące temu Halle Berry wyznała w programie Jimmy’ego Fallona, że w 2002 roku podczas pracy na planie filmu "Śmierć nadejdzie jutro" Pierce Brosnan ocalił ją od śmierci. Teraz gościem tego w tym samym programie był Brosnan. Pytany o tamtą sytuację sprzed 18 lat zasugerował, żeby nie brać tej historii na serio.

Zdjęcia - Halle Berry (1)

 • film.interia.pl
  Oscary 2017: Impreza "Vanity Fair"

Filmy - Halle Berry (5)

 • Halle Berry o "Johnie Wicku 3"

 • "Atlas chmur" (2)

  Czy rzeczywiście rodzimy się więcej niż jeden raz? "Atlas chmur" to opowieść o tym, jak czyny i decyzje ludzi różnych epok wzajemnie na siebie wpływają, zmieniając przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
 • "Atlas chmur": Nic nie jest przypadkowe

  "Atlas chmur", monumentalne widowisko w reżyserii Andy'ego i Lany Wachowskich oraz Toma Tykwera, przedstawia losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. To uczta nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach opowieści przygodowych, ale także spostrzegawczych miłośników X Muzy. Każda z gwiazd występuje w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis aktorskiej wirtuozerii. O filmie opowiadają grający w nim aktorzy, m.in. Tom Hanks i Halle Berry.
 • "Śmiertelna głębia" (Blu-ray)

  Halle Berry wciela się w postać Kate Mathieson, znanej podróżniczki, dokumentalistki życia rekinów. Po dramatycznych wydarzeniach z przeszłości i bliskim spotkaniu z żarłaczem białym, Kate powraca na głębokie wody z niewielką grupką turystów i biologów morskich...