haczyki

Artykuły - Haczyki (10)

 • MdM po zmianach: Wyższe dopłaty i nowe "haczyki"

  MdM po zmianach: Wyższe dopłaty i nowe "haczyki"

  Artykuły i analizy dotyczące zmian w programie Mieszkanie dla Młodych akcentują głównie takie aspekty, jak dotowanie używanych lokali oraz preferencje dla rodzin wielodzietnych. Dlatego wielu przyszłych uczestników MdM-u nie wie o restrykcjach, które zaczną obowiązywać już niebawem. Jedna z nich będzie szczególnie uciążliwa dla osób wykonujących szybką nadpłatę kredytu. Tacy beneficjenci MdM-u mogą zostać zmuszeni do zwrotu części dofinansowania - ostrzega Andrzej Prajsnar, analityk portalu RynekPierwotny.pl.
 • Na co zwrócić uwagę w umowach na internet - siedem porad

  Na co zwrócić uwagę w umowach na internet - siedem porad

  Podpisywanie umowy na Internet to często stresujące zadanie, zwłaszcza, gdy lekkomyślne podpisanie z pozoru czytelnego dokumentu, może skończyć się poniesieniem surowych konsekwencji. Przy zawieraniu umowy należy więc zwrócić szczególną uwagę na zawarte w nich haczyki.
 • Grecki haczyk

  Decyzja o tym, że końcowy akt greckiej tragedii, czyli Grexit nie zostanie rozegrany w najbliższych miesiącach zapadła już w zeszłym tygodniu. A przypieczętowało ją posunięcie... ze strony ECB, który zrzucił problem finansowania greckich banków na Bank Grecji.
 • Pułapki i haczyki - czyli jak oferty mieszkaniowe mydlą ci oczy

  Pułapki i haczyki - czyli jak oferty mieszkaniowe mydlą ci oczy

  Oferty wynajmu i sprzedaży mieszkań zalewają nas z każdej strony i są we wszystkich mediach. Gdzie nie spojrzysz, proponują ci mieszkanie - w gazetach, internecie, na przystankach, billboardach. Oczywiste jest więc, że ogłoszeniodawcy robią wszystko, by ich oferta wybiła się z morza propozycji i przyciągnęła twoja uwagę.
 • Poszukiwacze okazji złapani na haczyk

  Poszukiwacze okazji złapani na haczyk

  Wizja zrobienia interesu życia, zaoszczędzenia choćby kilku groszy natychmiast zabija w nas myślenie i zdrowy rozsądek.
 • Haczyki w programie MdM

  Haczyki w programie MdM

  Chęć skorzystania z programu Mieszkanie dla Młodych nie powinna sprowadzać się wyłącznie do sprawdzenia wysokości dopłat. Tym bardziej, że okazuje się, iż nowy program rządowych dopłat ma także mniej zachęcające oblicze - pisze Andrzej Prajsnar z portalu RynekPierwotny.com.
 • Umowy deweloperskie z haczykami

  Umowy deweloperskie z haczykami

  Wprowadzona w życie w zeszłym roku ustawa deweloperska zapewniła kupującym mieszkania dodatkowy zakres ochrony prawnej. Jednak tegoroczna kontrola Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta dowodzi, że na krajowym rynku nadal można trafić na firmy deweloperskie, które stosują niedozwolone klauzule umowne - pisze Andrzej Prajsnar z portalu RynekPierwotny.com.
 • Czy Polska połknie haczyk?

  Czy Polska połknie haczyk?

  O zakup Rafinerii Gdańskiej Lotos nie stara się żadna z kontrolowanych przez Kreml spółek, a więc obawy rusofobów jak zwykle okazały się przesadzone i płonne. Wśród urodziwych konkurentów do ręki polskiej naftowej panny numer dwa znalazła się za to - już oficjalnie - światowa firma, światowy koncern TNK-BP.
 • Haczyki w becikowym

  Haczyki w becikowym

  Urzędy nie chcą wypłacać becikowego bez zaświadczenia o opiece lekarskiej w ciąży. Żądają ich nawet od kobiet, które urodziły dziecko przed wprowadzeniem 1 listopada tego wymogu - alarmuje "Życie Warszawy".
 • Haczyk na pasażera

  Haczyk na pasażera

  Centralwings inauguruje nowe połączenia wakacyjne, od dziś lata do Warny. Tania linia Air Asia planuje loty do stolic europejskich, możliwe, że także do Warszawy. Wizz Air ma uruchomić w Polsce czwartą bazę, a to oznacza loty na nowych kierunkach.

Filmy - Haczyki (1)

 • Jak wiązać haczyki na wędce?

  Wędkowanie to coraz popularniejsza forma rozrywki - nic przecież tak nie relaksuje, jak miłe chwile spędzone w ciszy nad rzeką czy jeziorem! Świeży wędkarze często mają problem z ekwipunkiem, a nie zawsze w pobliżu znajduje się doświadczony kolega, który pomoże choćby w wypadku zerwania żyłki. Przygotowaliśmy dla was poradnik krok po kroku, jak wiązać haczyki na wędce - w krótką chwilę poznacie, jak to zrobić!