Ha-Dwa-O

Artykuły - Ha-Dwa-O (10)

 • Vera Korthals rozgrzewa na zimę

  Vera Korthals rozgrzewa na zimę

  Na naszych stronach możecie zobaczyć świąteczny teledysk "Pada śnieg", promujący właśnie wydaną solową płytę Very Korthals, wokalistki znanej z zespołu Ha-Dwa-O!, programu "Bitwy na głosy" (grupa Maćka Miecznikowskiego) i dwukrotnej laureatki "Szansy na sukces".
 • Vera Korthals: Pop z muzyką kaszubską

  Vera Korthals: Pop z muzyką kaszubską

  W listopadzie ukaże się solowy debiut Very Korthals, wokalistki i multiinstrumentalistki (m.in. diabelskie skrzypce, pianino, saksofon) znanej z zespołu Ha-Dwa-O!, dwukrotnej laureatki "Szansy na sukces" i "Bitwy na głosy" (grupa Maćka Miecznikowskiego).
 • Ha-Dwa-O, gwiazdy i WOŚP

  Ha-Dwa-O, gwiazdy i WOŚP

  Posłuchaj piosenki "Serce sercu", hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • Cudowne Ha-Dwa-O

  Cudowne Ha-Dwa-O

  Grupa Ha-Dwa-O, znana z tegorocznych eliminacji do Eurowizji (utwór "Popatrz na mnie") i występu na festiwalu w Opolu ("Cud" w Konkursie Premier), przygotowała czwartą płytę "Cud". - Album jest mieszanką popu, soft rocka, ambient i tanecznych rytmów. Utwory są melodyjne, łączą żywe instrumenty z dźwiękami samplowanymi - opowiada INTERIA.PL lider zespołu Tomek "Konfi" Konfederak.
 • Świetny zestaw Ha-Dwa-O!

  Świetny zestaw Ha-Dwa-O!

  Tomek "Konfi" Konfederak, lider grupy Ha-Dwa-O, w rozmowie z INTERIA.PL zapowiada, że już niedługo ukaże się jej czwarta płyta, zatytułowana "Cud". Drugim singlem jest utwór "Popatrz na mnie", który zakwalifikował się do sobotniego (28 stycznia) finału krajowych eliminacji Eurowizji.
 • Eurowizja: Popatrz na Ha-Dwa-O!

  Eurowizja: Popatrz na Ha-Dwa-O!

  Grupa Ha-Dwa-O! do krajowych eliminacji Eurowizji awansowała z utworem "Popatrz na mnie". Ta piosenka zapowiada czwartą płytę zespołu, zatytułowaną "Cud". Teledysk do "Popatrz na mnie" możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, a o swoje opinie na temat tego klipu poprosiliśmy lidera Tomka "Konfi" Konfederaka i wokalistkę Weronikę Korthals.
 • Ha Dwa O!: Opole ma tradycję

  Ha Dwa O!: Opole ma tradycję

  Jednym z uczestników opolskiego Konkursu Premier jest grupa Ha Dwa O!, która zaprezentuje na festiwalu piosenkę "Cud". O kilka słów na temat utworu oraz występu grupy w Opolu INTERIA.PL poprosiła Tomka "Konfi" Konfederaka, założyciela i lidera Ha Dwa O!.
 • Ha-Dwa-O!: Płyta z finalistką "Szansy na sukces"

  Ha-Dwa-O!: Płyta z finalistką "Szansy na sukces"

  Trwają prace nad czwartą płytą zespołu Ha-Dwa-O! Album będzie zawierał 10 piosenek plus bonus. Tym razem zespół zapowiada muzyczne zmiany.
 • Ha-Dwa-O! w Londynie

  Ha-Dwa-O! w Londynie

  Na zaproszenie londyńskiego oddziału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Agencji Promocji Kultury Polskiej w Wielkiej Brytani, 11 stycznia w "Acton Town Hall" w Londynie, zagra zespół Ha-Dwa-O!.
 • Ha-Dwa-O!: Nowa wokalistka i nowe brzmienie

  Ha-Dwa-O!: Nowa wokalistka i nowe brzmienie

  W duecie Ha-Dwa-O!, znanym m.in z przebojów "Zatrzymaj mnie" i "Sen o samotności", pojawiła się nowa wokalistka. Jest nią 16-letnia Ola Zduniak. Po zmianach personalnych zespół mógł w końcu zająć się pracami nad nowym albumem.

Filmy - Ha-Dwa-O (1)

 • Nina Nu o płycie "Szepty"

  Nina Nu to pseudonim artystyczny Moniki Wierzbickiej, znanej m.in. z duetu HA-DWA-O! Wokalistka opowiedziała nam o swojej nowej płycie "Szepty". - Dużo jest na niej piosenek o miłości i potrzebach kobiety.