gwoździe

Artykuły - Gwoździe (5)

 • Pewien mężczyzna zjadł 116 gwoździ

  Pewien mężczyzna zjadł 116 gwoździ

  Pewien mężczyzna z Indii zjadł 116 żelaznych gwoździ. Na szczęście żadne z 6,5-centymetrowych ostrzy nie przebiło wyściółki żołądka.
 • Misery Index wyciąga gwoździe

  Misery Index wyciąga gwoździe

  Pod koniec lutego formacja Misery Index z USA wznowiła wszystkie swoje EP-ki w formie retrospektywnej kompilacji "Pulling Out The Nails".
 • Świadkowie Męki Chrystusa

  Około 295 lat fragment Krzyża, na którym skonał Jezus Chrystus, gwoździe i tabliczka Skazańca leżały w starej cysternie odkrytej przez robotników w cieniu wzgórza Golgoty. Bezcenne relikwie zobaczyła na własne oczy obecna w 325 r. w Jerozolimie matka cesarza Konstantyna - Helena. Czy czczone w wielu kościołach relikwie Krzyża są autentyczne? Skąd się tam wzięły?
 • Dostojnicy na gwoździe!

  Dostojnicy na gwoździe!

  Krok po kroczku, krok po kroczku i będziemy w domu. Oto felietonista najpoważniejszego polskiego tygodnika opinii wyraża przekonanie, że maluczko, a na ścianach polskich ambasad, szkół, posterunków policji, kryminałów, urzędów etc. zawisną znowu - po długich pustych latach przerwy, portrety panów prezydentów.
 • Gwoździe w żołądku

  Z żołądka pewnego 30-letniego Turka chirurdzy wydobyli kilogram gwoździ, śrub, kluczy, monet, a nawet łyżeczkę do herbaty.

Filmy - Gwoździe (1)

 • Jak zrobić obraz z włóczki i gwoździ?

  Jeśli cenicie sobie dekoracje i ozdoby wykonane samodzielnie, weźcie na warsztat naszą propozycję na przygotowanie ciekawej dekoracji. Z kawałka deski, paru gwoździ i włóczki zrobicie genialny obraz, który będzie cieszył oko każdego! U nas wersja z serduszkiem, ale tak naprawdę możecie wykonać niemal każdy wzór w ten sposób. To naprawdę proste, a efekt - zachwycający!