Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Artykuły - Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (14)

 • ​Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - Trudne pożegnanie [recenzja Blu-Ray]

  ​Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - Trudne pożegnanie [recenzja Blu-Ray]

  To już jest koniec. Saga Skywalkerów dobiegła końca. Bo chociaż nie można mieć wątpliwości, że do świata Gwiezdnych wojen jeszcze powrócimy, to po raz ostatni spotkamy się z Lukiem, Leią, Rey, Finnem i Poe. To trudne pożegnanie, chociaż za drugim razem przeżywa się je inaczej. Przekonajcie się dlaczego czytając recenzję "Skywalker. Odrodzenie" w wersji Blu-Ray.
 • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera DVD i Blu-Ray w maju!

  Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera DVD i Blu-Ray w maju!

  Finał gwiezdnej sagi wszech czasów! Ponad dwie godziny dodatków specjalnych, obejmujących pełnometrażowy materiał dokumentalny z powstawania filmu oraz nagrania z planu przedstawiające obsadę epickiego dzieła. Premiera na Blu-ray i DVD już 8 maja!
 • Kogo zagrał Ed Sheeran w "Gwiezdnych Wojnach"?

  Kogo zagrał Ed Sheeran w "Gwiezdnych Wojnach"?

  Na oficjalnym profilu Gwiezdnych Wojen na Twitterze pojawił się artykuł Disneya z ciekawostkami, o których fani filmu mogli nie wiedzieć. Dzięki niemu wiemy, jaka rola przypadła Edowi Sheeranowi.
 • "1917" lepsze od "Gwiezdnych wojen"

  "1917" lepsze od "Gwiezdnych wojen"

  Skywalker pokonany! I to nie przez Imperium, ale przez... film Sama Mendesa. Wojenna opowieść pod tytułem "1917" zarobiła w USA ponad 36 milionów dolarów i zepchnęła z pierwszego miejsca box office nową część "Gwiezdnych wojen".
 • Chińczycy nie lubią nowych "Gwiezdnych wojen"

  Chińczycy nie lubią nowych "Gwiezdnych wojen"

  "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", zgodnie z przypuszczeniami, niemal we wszystkich krajach króluje w box-office'ach. Inaczej jest w Chinach, gdzie finalna część kultowej sagi zarobiła zaledwie 12 milionów dolarów podczas pierwszych dni wyświetlania jej w kinach.
 • "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Ilu widzów w Polsce?

  "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Ilu widzów w Polsce?

  Już wiadomo, ile osób obejrzało w premierowy weekend w polskich kinach najnowszą odsłonę "Gwiezdnych wojen" o podtytule "Skywalker. Odrodzenie".
 • "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Problemy z pocałunkiem

  "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Problemy z pocałunkiem

  "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to pierwszy film kultowej sagi, w którym pokazany został pocałunek pary jednopłciowej. Taki ukłon w stronę środowisk LGBTQ to wydarzenie bez precedensu. Nie wszyscy jednak mogli go zobaczyć.
 • "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Niemoc [recenzja]

  "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie": Niemoc [recenzja]

  Pamiętam premierowy pokaz "Przebudzenia Mocy" sprzed czterech lat. Wokół szampańska atmosfera i niecierpliwe odliczanie minut do rozpoczęcia seansu. Miła odmiana po trylogii prequeli, przed którymi widz modlił się o jak najmniej czerstwych dialogów oraz ograniczenie roli Haydena Christensena do minimum. Film z 2015 roku nie zawiódł, a ja opuściłem kino zadowolony. Nawet nie przypuszczałem, jakim rozczarowaniem okaże się zakończenie nowej trylogii.
 • "Gwiezdne wojny. Skywalker. Odrodzenie" już w kinach

  "Gwiezdne wojny. Skywalker. Odrodzenie" już w kinach

  19 grudnia do polskich kin weszła IX część sagi "Gwiezdne wojny". W Hollywood film pobił rekordy przedsprzedaży biletów już po kilku godzinach od startu dystrybucji. Chociaż twórcy deklarują, że to ostatnia część serii, zapowiadają powstanie nowej trylogii w ciągu najbliższych kilku lat.
 • Pierwsi widzowie zachwyceni filmem "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"

  Pierwsi widzowie zachwyceni filmem "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"

  W poniedziałkowy wieczór w Los Angeles miała miejsce uroczysta premiera filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". To jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, a nadzieje z nią związane są tym większe, że ma zakończyć sagę, która podbija ekrany kin już od 1977 roku. Wszystko wskazuje na to, że fani serii nie będą zawiedzeni, bo pierwsze reakcje są entuzjastyczne. W Polsce film można oglądać od środy 18 grudnia.

Filmy - Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (4)