Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Artykuły - Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (82)

 • Oscar Isaac: Epizod IX "Gwiezdnych Wojen" będzie zamknięciem historii o rodzinie Skywalkerów

  Oscar Isaac: Epizod IX "Gwiezdnych Wojen" będzie zamknięciem historii o rodzinie Skywalkerów

  20 grudnia 2019 roku do kin wejdzie długo oczekiwany IX epizod "Gwiezdnych Wojen". W połowie 2018 roku Disney zapowiedział, że film będzie zamknięciem historii o rodzinie Skywalkerów, którzy byli w centrum wydarzeń od początku kosmicznej sagi. Wielu fanów wątpiło w te słowa. Teraz potwierdził je Oscar Isaac, jedna z gwiazd nadchodzącego filmu.
 • Carrie Fisher pośmiertnie w nowych "Gwiezdnych Wojen"

  Carrie Fisher pośmiertnie w nowych "Gwiezdnych Wojen"

  Zmarła w grudniu 2016 roku Carrie Fisher została zapamiętana przede wszystkim dzięki roli księżniczki Lei w filmach z serii "Gwiezdne Wojny". Aktorka pojawi się pośmiertnie w najnowszym filmie, niezatytułowanym jeszcze "Epizodzie IX", za sprawą scen niewykorzystanych w "Przebudzeniu mocy" (2015).
 • "Gwiezdne wojny": John Boyega wyjawił sekret

  "Gwiezdne wojny": John Boyega wyjawił sekret

  ​John Boyega potwierdził spekulacje dotyczące nowych "Gwiezdnych wojen". Jak przyznał aktor - epizodyczny występ w rolach szturmowców zaliczyli w filmie członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej: książę Harry i książę William.
 • John Boyega o nowych "Gwiezdnych wojnach"

  John Boyega o nowych "Gwiezdnych wojnach"

  John Boyega, młody aktor grający w nowych odsłonach gwiezdnej sagi rolę Finna, podzielił się kilkoma szczegółami dotyczącymi jego postaci. Według Boyegi, w nadchodzącej produkcji "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" Finn ma wybrać się na "mroczną misję".
 • "Ostatni Jedi": Znamy tytuł ósmej części "Gwiezdnych wojen"

  "Ostatni Jedi": Znamy tytuł ósmej części "Gwiezdnych wojen"

  "Star Wars: The Last Jedi" - taki tytuł ma sequel "Przebudzenia Mocy". Kontynuacja gwiezdnej sagi premierę będzie miała w grudniu.
 • Harrison Ford: Odszkodowanie za wypadek na planie "Gwiezdnych wojen"

  Harrison Ford: Odszkodowanie za wypadek na planie "Gwiezdnych wojen"

  Należąca do Disneya firma Foodles Production, odpowiadająca za produkcję "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy", wypłaci Harrisonowi Fordowi odszkodowanie w wysokości 1.6 milionów funtów (prawie 2 miliony dolarów) za wypadek, który przytrafił się aktorowi na planie filmu.
 • Ósma część "Gwiezdnych wojen" wciąż bez tytułu

  Ósma część "Gwiezdnych wojen" wciąż bez tytułu

  Choć do premiery filmu "Gwiezdne wojny: Epizod 8" pozostało jeszcze blisko 18 miesięcy, miłośnicy serii już dopytują o pełny tytuł nowej części sagi. Gwiazda "Przebudzenia mocy", Daisy Ridley, ujawniła, że na tę informację przyjdzie nam trochę poczekać.
 • Nowe szczegóły na temat ósmych "Gwiezdnych wojen" i "Łotra 1"

  Nowe szczegóły na temat ósmych "Gwiezdnych wojen" i "Łotra 1"

  "Po raz pierwszy w historii serii, akcja kolejnego filmu zacznie się dokładnie w tym samym miejscu, w którym skończył się poprzedni, sekundy po finale poprzedniej części" - zdradził Rian Johnson. Reżyser ósmej części "Gwiezdnych wojen" ujawnił nowe szczegóły na temat nadchodzącej produkcji w niedzielę, 17 lipca, podczas święta fanów gwiezdnej sagi Star Wars Celebration Europe w Londynie.
 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - KONKURS!

  "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - KONKURS!

  Film J.J. Abramsa "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" jest już dostępny na płytach Blu-ray i DVD. Z tej okazji dla naszych użytkowników mamy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Sprawdźcie szczegóły!
 • Regulamin konkursu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"

  I  Postanowienia ogólne 1. Konkurs pt. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS  - 0000416593, NIP - 527-26-44-300 (zwaną dalej ,,Organizator

Zdjęcia - Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (13)

 • film.interia.pl
  "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Plakaty z bohaterami
 • film.interia.pl
  "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Plakaty z bohaterami
 • film.interia.pl
  "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Plakaty z bohaterami
 • film.interia.pl
  "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Plakaty z bohaterami
 • film.interia.pl
  "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Plakaty z bohaterami
 • film.interia.pl
  "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Kto jest kim?

Filmy - Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (5)

 • „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” najbardziej medialną premierą filmową 2015 r.

  Prawdziwe przebudzenie mocy nastąpiło w social mediach dzięki premierze ostatniego epizodu „Gwiezdnych Wojen”. Kolejny odcinek sagi był z niecierpliwością oczekiwany przez fanów na całym świecie. W social mediach i w internecie film cieszył się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed premierą. Na jego popularności postanowili także zarobić reklamodawcy. – Był to prawdziwy real time marketing. Marki mocno komunikowały się w październiku, listopadzie i grudniu, co więcej, celowały dokładnie w dni, w których były poszczególne premiery. Zarówno marki, jak i internauci byli bardzo aktywni dokładnie w godzinach emisji filmów w poszczególnych krajach – mówi dr Albert Hupa, prezes agencji badawczo-analitycznej IRCenter.
 • Gwiazdy na premierze "Gwiezdnych wojen"

 • Simon Pegg: W "Gwiezdnych wojnach" gram tłustego kosmitę

 • Mark Hamill: Powrót do "Gwiezdnych wojen"