Gwiazdy w karetce

Artykuły - Gwiazdy w karetce (11)

 • Piotr Głowacki w programie "Gwiazdy w karetce": Za późno na ratunek

  Piotr Głowacki w programie "Gwiazdy w karetce": Za późno na ratunek

  Migotanie przedsionków, problemy z oddychaniem, otwarte złamanie... ten dyżur okazał się zupełnie innych niż dotychczasowe z udziałem aktorów. Piotr Głowacki, znany szerszej publiczności z fenomenalnej roli kardiochirurga, poznał najgorszą i najsmutniejszą część pracy ratowników medycznych. Tym razem to jednak nie film, a prawdziwe życie, w którym przyszło mu się zmierzyć z najcięższym wezwaniem. "Gwiazdy w karetce" z udziałem Piotra Głowackiego już w środę, 9 grudnia o godz. 22.30 w telewizji TLC.
 • Olga Bołądź: Egzamin z człowieczeństwa

  Olga Bołądź: Egzamin z człowieczeństwa

  ​Wzruszający widok schorowanej staruszki uwięzionej w swoim mieszkaniu, nastolatka z podejrzeniem złamania kręgosłupa oraz obcokrajowiec z silnym wstrząsem anafilaktycznym... Nowy odcinek programu "Gwiazdy w karetce" to kolejna odsłona trudnej pracy ratowników medycznych. Dla Olgi Bołądź - aktorki, która dołączyła na 24 godziny do zespołu pogotowia ratunkowego to prawdziwy egzamin z człowieczeństwa oraz próba dla jej wytrzymałości względem obcowania z ludzkim cierpieniem. Nowy odcinek programu już w środę, 2 grudnia o godz. 22.30 w telewizji TLC.
 • Radosław Pazura: Mój kolega zginął, mnie udało się przeżyć

  Radosław Pazura: Mój kolega zginął, mnie udało się przeżyć

  Otwarte złamanie, migotanie przedsionków czy skutki nałogowego spożywania denaturatu. To tylko niektóre z sytuacji, z jakimi przyszło się zmierzyć ekipie ratowników w czwartym odcinku "Gwiazd w karetce". Tym razem z pomocą pacjentom pospieszył aktor - Radosław Pazura. Premiera programu już w środę 25 listopada (godz. 22.30) w telewizji TLC.
 • Agnieszka Więdłocha: Karetką do potrąconego rowerzysty

  Agnieszka Więdłocha: Karetką do potrąconego rowerzysty

  Już w środę, 18 listopada, emisja kolejnego odcinka programu "Gwiazdy w karetce", z udziałem aktorki, znanej widzom z seriali medycznych. Tym razem zobaczymy Agnieszkę Więdłochę w niecodziennej "roli".
 • Piotr Głowacki: Ratownik i aktor

  Piotr Głowacki: Ratownik i aktor

  ​- Polacy coraz lepiej reagują na sygnały alarmowe - uważa Piotr Głowacki. Aktor twierdzi, że wzrusza go widok samochodów ustępujących pierwszeństwa jadącej na sygnale karetce. Jego świadomość w tym zakresie ukształtował udział w filmie "Bogowie" oraz serialu "Gwiazdy w karetce". Przy tym ostatnim nauczył się również udzielać pierwszej pomocy i zachowywać spokój w krytycznej sytuacji.
 • Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński w karetce

  Kiedy widzimy pędzącą na sygnale karetkę wiemy, że dzieje się coś poważnego. Być może właśnie w tej jednej chwili ktoś walczy o życie... Co tak naprawdę kryje się za drzwiami ambulansu? Już w środę, 11 listopada, w telewizji TLC emisja kolejnego odcinka programu "Gwiazdy w karetce", tym razem z udziałem Rafała Cieszyńskiego.
 • "Gwiazdy w karetce": Ciężki test Weroniki Książkiewicz

  "Gwiazdy w karetce": Ciężki test Weroniki Książkiewicz

  Jak opanować emocje, kiedy na naszych oczach toczy się walka o ludzkie życie? Jak przygotować się do tego, żeby samemu móc przyczynić się do jego ratowania? Kim są Ci, którzy robią to na co dzień? Już w środę, 4 listopada, o godz. 22.30, premiera programu "Gwiazdy w karetce" ukazującego niezwykłą pracę ratowników medycznych. Jako pierwsza do ich zespołu dołączy aktorka - Weronika Książkiewicz, by w trakcie 24-godzinnego dyżuru obserwować z bliska pracę zespołu karetki pogotowia.
 • Agnieszka Więdłocha o programie "Gwiazdy w karetce"

  Agnieszka Więdłocha o programie "Gwiazdy w karetce"

  Agnieszka Więdłocha sprawdzi się w nowej roli. W programie dokumentalnym "Gwiazdy w karetce" będzie towarzyszyć ratownikom medycznym podczas ich codziennej pracy. Aktorka twierdzi, że podczas realizacji programu nie tylko obserwowała działania ratowników, lecz także starała się pomagać pacjentom. Najtrudniejsze dla niej było wyłączenie emocji i poczucia empatii wobec chorych.
 • Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński podkreśla, że o jego udziale w nowym cyklu dokumentalnym stacji TLC zaważył edukacyjny charakter programu. Gdyby był to zwykły show, a on miałby tylko przeszkadzać w pracy ratownikom, to odpowiedź byłaby odmowna. Aktor nie kryje jednak satysfakcji z tego, że zaangażował się w projekt, w którym widzowie dostaną wskazówki, jak współpracować z załogą karetki pogotowia i jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Sam również dużo skorzystał z tej lekcji.
 • Olga Bołądź: Pierwsza pomoc

  Olga Bołądź: Pierwsza pomoc

  Zdaniem Olgi Bołądź nowy cykl dokumentalny stacji TLC "Gwiazdy w karetce" ma dużą wartość edukacyjną. Dla niej samej był swoistą lekcją pokory. Dzięki niemu zdobyła niezwykle cenne umiejętności potrzebne podczas udzielania pierwszej pomocy. Aktorka dołączyła do profesjonalnej ekipy ratowników medycznych i miała szansę sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach. Premiera programu 4 listopada.

Zdjęcia - Gwiazdy w karetce (6)

 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC
 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC
 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC
 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC
 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC
 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC

Filmy - Gwiazdy w karetce (5)