'Gwiazdy'

Artykuły - 'Gwiazdy' (3731)

 • Film "Gwiazdy" o Janie Banasiu wchodzi dziś do kin

  Film "Gwiazdy" o Janie Banasiu wchodzi dziś do kin

  Dziś na ekrany polskich kin wchodzi niecodzienny film. "Gwiazdy" to obraz o jednej z legend wielkiego Górnika z przełomu lat 60. i 70., Janie Banasiu. W wielkiego piłkarza, o którego zawiłych losach opowiada film znanego śląskiego reżysera Jana Kidawy-Błońskiego, wcielił się Mateusz Kościukiewicz.
 • Premiera filmu "Gwiazdy" o Janie Banasiu

  Premiera filmu "Gwiazdy" o Janie Banasiu

  We wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Gwiazdy" o historii polskiego piłkarza Jana Banasia.
 • NBA: Houston gospodarzem Meczu Gwiazd w 2013 roku

  NBA: Houston gospodarzem Meczu Gwiazd w 2013 roku

  Mecz Gwiazd ligi NBA w 2013 roku (17 lutego) zostanie rozegrany w Houston. Poprzednio miasto to gościło najlepszych koszykarzy w 2006 roku. Zespół Wschodu pokonał wtedy Zachód 122:120, a najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) wybrano LeBrona Jamesa.
 • Światowe gwiazdy na rozbiegu i w kole

  Światowe gwiazdy na rozbiegu i w kole

  Pojedynek rekordzistki świata w skoku o tyczce Jeleny Isinbajewej z rewelacyjną Brytyjką Holly Bleasdale oraz rywalizacja mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą Tomasza Majewskiego z najlepszym w tym sezonie Reese Hoffą to hity środowego mityngu Pedro's Cup.
 • Gwiazdy na przedoscarowym lunchu

  Gwiazdy na przedoscarowym lunchu

  W poniedziałek, 6 lutego, Academy's Board of Governors, po raz 31. zorganizowała przedoscarowy lunch dla nominowanych do złotej statuetki. Uroczystość odbyła się w International Ballroom of the Beverly Hilton w Los Angeles i zgromadziła śmietankę Hollywood.
 • Pierwsze gwiazdy Selector Festival 2012

  Pierwsze gwiazdy Selector Festival 2012

  W dniach 1-2 czerwca na krakowskich Błoniach odbędzie się czwarta edycja Selector Festival. Znamy pierwszych uczestników imprezy.
 • Wesołowski, Walach i... Roki

  Wesołowski, Walach i... Roki

  Kuba Wesołowski, Magdalena Walach i Ireneusz Czop to gwiazdy nowego serialu TVP1 "Komisarz Alex". W tytułową rolę wciela się... owczarek niemiecki Roki.
 • Ryan Gosling: Narodziny gwiazdy

  Ryan Gosling: Narodziny gwiazdy

  Ryan Gosling przedstawia sobą pewną zagadkę i, szczerze mówiąc, podoba mu się to. Nie chodzi jednak o to, że celowo stara się być trudny czy tajemniczy - pospiesznie wyjaśnia sam zainteresowany.
 • Mecz Gwiazd NBA: Gortat dostał ponad 100 tysięcy głosów

  Mecz Gwiazd NBA: Gortat dostał ponad 100 tysięcy głosów

  Występujący w Phoenix Suns Marcin Gortat otrzymał 136 168 głosów od kibiców wybierających pierwsze piątki drużyn Wschodu i Zachodu na tradycyjny Mecz Gwiazd NBA. Najpopularniejszy okazał się Dwight Howard z Orlando Magic - 1 600 390.
 • Oto gwiazdy 2012 roku?

  Oto gwiazdy 2012 roku?

  Jessica Chastain, Rooney Mara i Mia Wasikowska. Czy one będą "numerem jeden" w Hollywood? Tak sugeruje znany magazyn "Vanity Fair", który umieścił aktorki na liście 11 gwiazd, mających "rządzić" filmem w 2012 roku.

Filmy - 'Gwiazdy' (112)