gwiazdy

Artykuły - Gwiazdy (754)

 • ​Oni byli kiedyś parą. Pamiętacie?

  ​Oni byli kiedyś parą. Pamiętacie?

  Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.
 • Od milionera do zera, czyli puste kieszenie gwiazd

  Od milionera do zera, czyli puste kieszenie gwiazd

  Zadłużenie to problem stary jak świat. Mogłoby się wydawać, że dotyczy tylko osób, którym nie wystarcza pieniędzy od pierwszego do pierwszego, ale nic bardziej mylnego. Zarówno w Polsce, jak i za oceanem nie brakuje przykładów celebrytów, z milionowymi gażami, którzy popadli w kłopoty finansowe, często kończące się dla nich upadłością.
 • ​Ślub? Po latach smakuje lepiej!

  ​Ślub? Po latach smakuje lepiej!

  Kilka dni temu plotkarskie serwisy zelektryzowała wieść o tym, że Katarzyna Nosowska i jej partner po 17 latach wspólnego życia zdecydowali się na ślub. Ale par które pobrały się po długim życiu w wolnym związku jest więcej. Rekordziści czekali ze ślubem nawet 40 lat!
 • ​Które polskie gwiazdy mają na koncie najwięcej rozwodów?

  ​Które polskie gwiazdy mają na koncie najwięcej rozwodów?

  O tym, że showbiznes nie służy życiowej stabilizacji, wiadomo nie od dziś. Życie w blasku fleszy, pośpiech i napięcie, ciągłe imprezy i sporo pokus nie sprzyjają dobremu porozumieniu, wspólnym celom, a szczególnie - nie sprzyjają wierności. Nie brakuje jednak wśród polskich gwiazd takich, które po rozwodzie stają na ślubnym kobiercu po raz drugi. A potem kolejny. Oto polscy rozwodowi rekordziści.
 • Polskie gwiazdy, które wygrały walkę z rakiem

  Polskie gwiazdy, które wygrały walkę z rakiem

  Lekarze coraz częściej apelują, że największym orężem w walce z nowotworem jest profilaktyka. Nie sposób nie przyznać im racji – wcześnie wykryty rak piersi, jelit, płuc czy nerek jest w zdecydowanej większości przypadków wyleczalny. Motywacją do regularnych badań mogą być też historie osób publicznych, które wygrały walkę z chorobą. Ich przykład pokazuje, że słowo „rak” nie musi być jednoznaczne z wyrokiem. Zobaczcie, które polskie gwiazdy wyszły z tego starcia obronną ręką.
 • Spektakularny kosmiczny wąż

  Spektakularny kosmiczny wąż

  Instrument VISIR na należącym do ESO teleskopie VLT uzyskał niesamowite zdjęcie nowo odkrytego masywnego układu potrójnego gwiazd. Nazwany roboczo Apep, na cześć egipskiego bóstwa, może być pierwszym w historii odkrytym prekursorem rozbłysku gamma.
 • Które gwiazdy zostaną mamami w 2019?

  Które gwiazdy zostaną mamami w 2019?

  Ciąże gwiazd to jeden z tych tematów, który mocno emocjonuje internautów - lubimy odgadywać ich macierzyńskie plany, przyglądać się rosnącym brzuchom, komentować ciążowy wygląd i cieszyć się z narodzin potomstwa. Ponieważ baby boom wśród gwiazd trwa właśnie w najlepsze, przygotowaliśmy dla was galerię aktorek, piosenkarek i innych celebrytek, które w nadchodzącym roku zostaną mamami. Jest ich naprawdę sporo!
 • Tragiczne życiorysy gwiazd, które przedawkowały

  Tragiczne życiorysy gwiazd, które przedawkowały

  Kilka dni temu media na całym świecie obiegła bardzo smutna wiadomość. Była gwiazda Disney Channel - 25-letnia Demi Lovato - wróciła do nałogu i przedawkowała narkotyki (prawdopodobnie heroinę). Piosenkarka przeżyła, jednak nie wszyscy uzależnieni mieli tyle szczęścia.
 • Pierwsza obserwacja gwiazdy pochłaniającej planetę

  Pierwsza obserwacja gwiazdy pochłaniającej planetę

  Po raz pierwszy w historii naukowcy zaobserwowali gwiazdę pożerającą własną planetę.
 • Ogólna teoria względności Einsteina potwierdzona

  Ogólna teoria względności Einsteina potwierdzona

  ​Astronomowie użyli instrumentu MUSE na Bardzo Dużym Teleskopie (VLT) oraz Kosmicznego Teleskopu Hubble’a do wykonania najbardziej precyzyjnego testu ogólnej teorii względności Einsteina poza Drogą Mleczną. Pobliska galaktyka ESO 325-G004 działa jako silna soczewka grawitacyjna, zaburzając światło od odległej galaktyki znajdującej się poza nią i wytwarza pierścień Einsteina wokół swojego centrum. Porównując masę ESO 325-G004 z objętością przestrzeni wokół niej, astronomowie sprawdzili, iż grawitacja w tych astronomicznych skalach długości zachowuje się zgodnie z przewidywaniami teorii względności. Wyklucza to niektóre alternatywne teorie grawitacji.

Filmy - Gwiazdy (83)

 • Jakie gwiazdy mają plany na wolne dni?

  W Pałacu w Wilanowie odbyła się inauguracja sezonu letniego, którego motywem przewodnim było La Dolce Vita, czyli słodkie życie. Z czym to określenie kojarzy się gwiazdom? Jakie plany na wakacje ma modelka Karolina Pisarek? - Japonia, Filipiny, Miami i Los Angeles - zdradziła.
 • Ulubione wakacyjne miejsce Kate i Williama

  - Mykonos przeżywa spadek swojej popularności, bo najpierw zaczynają tam jeździć gwiazdy, potem zaczynają tam jeździć wszyscy, a potem gwiazdy szukają czegoś bardziej egzotycznego - powiedziała Anna Wendzikowska. Gdzie wypoczywają znani i lubiani z Hollywood? A jaki kierunek wakacyjnych podróży wybierają księżna Kate i książę William?
 • Gwiazdy z boiska. Czy piłkarze to najwięksi celebryci?

  Niektórzy piłkarze stają się gwiazdami dla masowej publiczności. Jak to się dzieje i co jest przyczyną tego zjawiska? Czy dzisiejsi reprezentanci mają szansę osiągnąć status legendy? Dziennikarka sportowa Izabela Koprowiak oraz publicysta Tomasz Stawiszyński opowiedzieli o najbardziej kultowych postaciach piłki nożnej. Skąd bierze się ta popularność? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Jak gwiazdy dbają o zdrowie?

  Ruch fizyczny ma pozytywny wpływ na pracę wielu układów, zwiększa również odporność organizmu i oddziałuje na reakcje hormonalne zachodzące w organizmie oraz wpływa na zdrowie psychiczne człowieka. Czy gwiazdy często ćwiczą? Znani opowiedzieli o swoich ulubionych aktywnościach fizycznych i dbaniu o formę. Dlaczego sport jest ważny w życiu aktora Michała Mikołajczaka?