gwiazdki

Artykuły - Gwiazdki (80)

 • Chińskie hotele pozbywają się... gwiazdek

  Chińskie hotele pozbywają się... gwiazdek

  Chińskie luksusowe hotele na własne życzenie pozbywają się gwiazdek. Po raz pierwszy w historii 56 hoteli w Chinach zwróciło się z prośbą do władz o obniżenie liczby gwiazdek. Głównie pięciogwiazdkowe hotele padły bowiem ofiarą walki władz ... z korupcją we własnych szeregach.
 • Kredyty hipoteczne bez gwiazdek. Czy to w ogóle możliwe?

  Kredyty hipoteczne bez gwiazdek. Czy to w ogóle możliwe?

  Banki udzielające kredytów hipotecznych dwoją się i troją by klient wybrał właśnie ich ofertę. Nie ma jednak nic za darmo. Oferując atrakcyjną marżę liczą na to, iż zarobią na dodatkowych usługach, np. na prowadzeniu konta osobistego. Wynikiem takiego podejścia są liczne zapisy, nierzadko w postaci drobnego druku. W rezultacie porównanie ofert poszczególnych banków staje się nie lada wyzwaniem dla przeciętnej osoby.
 • Gwiazdki Disneya femmes fatales

  Gwiazdki Disneya femmes fatales

  Tylko u nas fragmenty przebojowego filmu słynnego Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers", który na ekranach polskich kin zagości 5 kwietnia.
 • Ellen nastraszyła Selenę Gomez. Wideo

  Ellen nastraszyła Selenę Gomez. Wideo

  To nie był spokojny wywiad dla disneyowskiej gwiazdki Seleny Gomez.
 • "Idol": Ameryka ma nowe gwiazdki

  "Idol": Ameryka ma nowe gwiazdki

  21-letni Phillip Phillips wygrał 11. edycję amerykańskiego "Idola", pokonując 16-letnią Jessicę Sanchez. W finale oddano rekordowe 132 mln głosów!
 • Młode gwiazdki staną się ulubioną parą brytyjskich tabloidów?

  Młode gwiazdki staną się ulubioną parą brytyjskich tabloidów?

  19-letni Zayn Malik, gwiazdor One Direction, spotyka się z inną brytyjską wokalistką - również 19-letnią Perrie Edwards, członkinią girlsbandu Little Mix.
 • Gwiazdka Disneya podbje Hollywood?

  Gwiazdka Disneya podbje Hollywood?

  Selena Gomez tymczasowo zrezygnowała ze śpiewania i oficjalnie zawiesiła swoja karierę muzyczną. Gwiazdka Disneya postanowiła skoncentrować się na aktorstwie i teraz jej celem jest podbić na dobre Hollywood.
 • Miley Cyrus w ogniu krytyki. Przesada?

  Miley Cyrus w ogniu krytyki. Przesada?

  Australijski aktor Liam Hemsworth broni swojej dziewczyny Miley Cyrus przed falą krytyki związaną z kontrowersyjnym zachowaniem gwiazdki.
 • Gdy zaświeci pierwsza gwiazdka

  Gdy zaświeci pierwsza gwiazdka

  Od lat bohaterowie "Plebanii" żyją w tym samym rytmie, co widzowie. I teraz zasiądą do wieczerzy wkrótce po zapadnięciu zmroku.
 • Dziewczyna z gwiazdką

  Dziewczyna z gwiazdką

  19-latka zachwyciła na castingu "Mam talent", by potem z niewiadomych przyczyn pożegnać się z programem przed półfinałami. Ewelina Lisowska opowiedziała INTERIA.PL o swoim rozczarowaniu werdyktem jurorów, o problemach, z którymi borykają się początkujące zespoły, zdradziła też, czy weźmie udział w "X Factor".

Filmy - Gwiazdki (3)

 • Gwiazdka z papieru - jak ją zrobić?

  Przestrzenne gwiazdki papieru są coraz bardziej popularną dekoracją na Boże Narodzenie! Choć wygląda efektownie, to tylko pozornie może się wydawać, że jej wykonanie zajmuje dużo czasu i szczególnych zdolności. Z naszym poradnikiem to nie będzie wcale trudne! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak zrobić gwiazdki z maty filcowej?

  Mata filcowa to świetny materiał do zrobienia pięknych gwiazdek, które przydadzą się nie tylko na choinkę, ale też stroiki i inne elementy świątecznych dekoracji. Zrobienie ich jest naprawdę proste i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. W parę chwil zrobicie mnóstwo pięknych, puszystych gwiazdek, które będą długo cieszyły oko podczas świątecznych wieczorów. Zobaczcie nasz filmik - to naprawdę dziecinnie proste!
 • Tajemnicze gwiazdki, czyli jak wybrać hotel

  Co kryje się za liczbą gwiazdek, jaką szczyci się dany hotel? Czy płacąc za pięć gwiazdek możemy dostać trzygwiazdkowy standard? Niestety, takie ryzyko istnieje - dlatego Bruksela proponuje utworzenie ujednoliconego, europejskiego systemu kategorii hotelowych.