gwałt

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Gwałt (Film (2000)[Baise-moi]) ,

Artykuły - Gwałt (255)

 • Bundesliga. Stefan Ilsanker oskarżony o gwałt

  Bundesliga. Stefan Ilsanker oskarżony o gwałt

  Stefan Ilsanker, zawodnik RB Lipsk i reprezentant Austrii, został oskarżony o gwałt. Do zdarzenia miało dojść 4 stycznia. Oskarżenie wniosła kobieta, która tego dnia przebywała z nim na imprezie.
 • Dziewczynka skazana na cierpienie

  Dziewczynka skazana na cierpienie

  Była wielokrotnie gwałcona. Przyjaciel rodziny zabierał trzynastolatkę na przejażdżki w ustronne miejsca. Czasem był to parking przed supermarketem bądź restauracją, innym razem jego mieszkanie lub pole kukurydzy. Starszy od niej o 40 lat mężczyzna dobrze wiedział, co robi. O „takie” dziecko nikt się nie upomni.
 • ​Norwegia w szoku. Gwałty na szeroką skalę w Laponii

  ​Norwegia w szoku. Gwałty na szeroką skalę w Laponii

  W małej lapońskiej gminie Tysfjord doszło do ponad 150 przestępstw seksualnych - podaje "Guardian".
 • Kolejny gwałt we Włoszech. Sprawcą tym razem Polak?

  Kolejny gwałt we Włoszech. Sprawcą tym razem Polak?

  Ofiara brutalnego gwałtu w rzymskim parku Villa Borghese zeznała, że napastnikiem był dwudziestokilkuletni Polak.
 • Siatkarz Luis Sosa Sierra uniewinniony od zarzutu gwałtu w Finlandii

  Siatkarz Luis Sosa Sierra uniewinniony od zarzutu gwałtu w Finlandii

  Luis Sosa Sierra - jeden z pięciu kubańskich siatkarzy skazanych we wrześniu ubiegłego roku w Finlandii za gwałt - został uniewinniony przez sąd apelacyjny w Helsinkach. Jego kolegom natomiast skrócono kary.
 • Gdańsk: Gwałt na nastolatce? Zatrzymano cudzoziemców

  Z poniedziałku na wtorek na gdańskiej Letnicy miało dojść do gwałtu na nastoletniej dziewczynie – donosi "Dziennik Bałtycki".
 • Katar: Zgwałcona Holenderka skazana za cudzołóstwo

  Katar: Zgwałcona Holenderka skazana za cudzołóstwo

  Sąd w Katarze skazał w poniedziałek na rok więzienia w zawieszeniu 22-letnią Holenderkę, która trafiła do aresztu w marcu po zgłoszeniu, że podczas wakacji w tym kraju została zgwałcona - podały źródła sądowe. Według MSZ Holandii kobieta jest już na wolności.
 • ​"Gazeta Wyborcza": Bezkarny Krystian W.

  ​"Gazeta Wyborcza": Bezkarny Krystian W.

  Krystian W. z Sopotu wykorzystuje młode dziewczyny - twierdzą informatorzy "Gazety Wyborczej". Gwałci je, szantażuje, bije, zajmuje się też stręczycielstwem - wyliczają. I pozostaje bezkarny. Jedna z jego ofiar popełniła samobójstwo.
 • Lady Gaga: Bolesne wspomnienia wróciły ("Til It Happens To You")

  Lady Gaga: Bolesne wspomnienia wróciły ("Til It Happens To You")

  Lady Gaga podzieliła się niedawno teledyskiem do utworu "Til It Happens To You". Piosenka powstała na potrzeby dokumentu "The Hunting Ground" o studentkach, które padły ofiarą gwałtu. Amerykańska wokalistka ciężko znosiła prace nad utworem, ponieważ jako nastolatka również doświadczyła napaści seksualnej.

Filmy - Gwałt (16)

 • Z czym mierzą się ofiary gwałtów w Polsce?

  Artykuł 197 kodeksu karnego mówi o tym, że sprawca gwałtu może zostać skazany na karę pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Pani Aleksandra 6 lat temu została zgwałcona przez dwóch ratowników medycznych podczas wyjazdu służbowego do Kaliningradu. Jeden z mężczyzn został uniewinniony, a drugiego skazano, jednak ten nigdy do więzienia nie trafił. Kobieta bardzo długo walczyła o sprawiedliwość. Adwokat Grzegorz Kucharski oraz Jolanta Piotrowska, prezes Fundacji Feminoteka, rozmawiali o tym, z czym muszą mierzyć się ofiary gwałtów w Polsce. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Neymar przesłuchiwany przez brazylijską policję. Wideo

  Neymar został wezwany na komisariat w związku z opublikowaniem prywatnych wiadomości, jakie wymieniał z Najilą Trindade - kobietą, która oskarża Brazylijczyka o gwałt. Ponadto Neymar opublikował jej wizerunek, czym naruszył jej prywatność.
 • Mocne słowa oskarżycielki Neymara: Zostałam zgwałcona. Wideo

  W brazylijskiej telewizji SBT ukazał się wywiad z Najilą Trindade - kobietą, która oskarża Neymara o gwałt. Brazylijka opowiada o nocy, podczas której piłkarz miał dokonać przestępstwa. Jak wpłynie to na dalszy rozwój tej sprawy?
 • Neymar oskarżony o gwałt. Piłkarz publikuje wyjaśnienia i wiadomości od kobiety. Wideo

  Neymar został oskarżony o gwałt przez kobietę pochodzącą z Brazylii. Jak informuje raport policji z Sao Paolo, piłkarz miał dopuścić się czynu 15 maja w Paryżu. Zawodnik PSG odpiera wszystkie zarzuty w filmie, który opublikował w mediach społecznościowych. Dodatkowo Neymar udostępnił konwersację z kobietą z komunikatora swojego telefonu. Jak dalej potoczy się ta sprawa?