gwałciciele

Artykuły - Gwałciciele (10)

 • RMF24: Wyskoczyła z okna przed gwałcicielem. Ma uraz kręgosłupa

  RMF24: Wyskoczyła z okna przed gwałcicielem. Ma uraz kręgosłupa

  Gwałciciel-recydywista zatrzymany przez zabrzańską policję. Mężczyzna zgwałcił w Zabrzu kobietę, a potem się ukrywał. Wcześniej skazywano go już za podobne przestępstwa. Ponieważ jest niebezpieczny, prokuratorskie przesłuchanie odbędzie się dziś w komendzie policji.
 • RMF24: Próbował zgwałcić trzy kobiety. Szuka go policja

  RMF24: Próbował zgwałcić trzy kobiety. Szuka go policja

  Funkcjonariusze z Wrocławia opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który na początku stycznia próbował zgwałcić trzy kobiety. Do napadów doszło w okolicach ulic: Stalowa i Grabiszyńska.
 • Zatrzymano gwałcicieli. Swoją ofiarę pobili i pocięli

  Stołeczni policjanci zatrzymali brutalnych gwałcicieli. Mężczyźni swoją ofiarę pobili, pocięli nożem i zgwałcili. Zostali aresztowani. Grozi im do 12 lat więzienia.
 • "Ojciec Mateusz": Ksiądz gwałcicielem?

  "Ojciec Mateusz": Ksiądz gwałcicielem?

  Do tej pory jednych demaskował, a innych wybawiał z opresji. Teraz ojciec Mateusz zetknie się ze sprawą, z jaką nie miał do czynienia. Będzie musiał bronić sam siebie. Wkrótce premiera nowej serii produkcji.
 • Juror "The Voice" gwałcicielem?

  Juror "The Voice" gwałcicielem?

  Wokalista Cee Lo Green został oskarżony przez kobietę o gwałt. Artysta zaprzecza zarzutom.
 • Chłopak zmarłej gwiazdy gwałcicielem?

  Chłopak zmarłej gwiazdy gwałcicielem?

  Reżyser Reg Traviss, który związany był z brytyjską piosenkarką Amy Winehouse, jest podejrzany o gwałt.
 • Kuzyn rapera gwałcicielem

  Kuzyn rapera gwałcicielem

  Kuzyn MC Hammera został oskarżony o gwałt.
 • James McAvoy gwałcicielem

  James McAvoy gwałcicielem

  Wschodząca gwiazda kina Szkot James McAvoy ("Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"), dołączył do obsady najnowszego filmu twórcy "Dumy i uprzedzenia" Joe Wrighta "Atonement" - poinformował "Hollywood Reporter". McAvoy zagra Robbie'go Turnera, mężczyznę oskarżonego przez 16-letnią dziewczynę o gwałt. Partnerować będzie mu Keira Knighltey ("Duma i uprzedzenie", "Piraci w Karaibów: Klątwa Czarnej Perły").
 • Gwałciciel Snoop Dogg?

  Gwałciciel Snoop Dogg?

  Raper Snoop Dogg został oskarżony przez Kylie Bell o gwałt. Kobieta wniosła do sądu pozew, w którym żąda od artysty 25 milionów dolarów.
 • Satyricon: Gitarzyści gwałciciele?

  Satyricon: Gitarzyści gwałciciele?

  Steinar Gundersen i A.O. Gronbech, gitarzyści norweskiej formacji Satyricon, zostali aresztowani w Kanadzie. Postawiono im zarzuty, że po koncercie w Toronto we wtorek, 14 grudnia, zgwałcili kobietę w autobusie, którym zespół podróżował podczas trasy po Ameryce Północnej. Grozi im do 10 lat więzienia.

Filmy - Gwałciciele (1)

 • Tu pedofile i gwałciciele mogą mieszkać pod jednym dachem

  Przestępcy skazani za gwałty i współżycie z nieletnimi, nawet po odsiedzeniu wyroku, nie powinni wracać do normalnego społeczeństwa. Na Florydzie powstała specjalna kolonia Miracle Village, w której mieszka ok. 100 osób, mających na swoim koncie przestępstwa o charakterze seksualnym. Część z nich uważa, że została skazana niesłusznie. Czy aby na pewno? Matthew miał 17 lat, kiedy uprawiał seks ze swoją dziewczyną, wówczas 15-letnią. Został za to skazany na karę więzienia. - Moje nazwisko nie powinno widnieć w tym samym rejestrze, do którego są wpisywani gwałciciele i pedofile. Ludzie nie wnikają przecież w szczegóły - mówi.