guziki

Artykuły - Guziki (3)

 • Guzik "Nie lubię" na Facebooku?

  Guzik "Nie lubię" na Facebooku?

  Na portalu Facebook może się niedługo pojawić nowy przycisk oznaczający "Nie lubię". Poinformował o tym założyciel serwisu Mark Zuckerberg.
 • Niebieski guzik pomoże wszystkim internautom?

  Niebieski guzik pomoże wszystkim internautom?

  Jednolite w całej UE zasady transakcji internetowych, by obalić w internecie sztuczne granice - to jeden z tematów, który Polska chce zainicjować w czasie prezydencji. Inicjatywa ma usprawnić handel w internecie i cieszy się zainteresowaniem wielu krajów.
 • Nie oddamy ani nicejskiego guzika

  Nie oddamy ani nicejskiego guzika

  Umieszczenie w projekcie Konstytucji Unii Europejskiej propozycji unieważnienia od roku 2009 postanowień Traktatu Nicejskiego z 11 grudnia 2000 r., przeniesionych do Traktatu Akcesyjnego z 16 kwietnia 2003 r., trudno ocenić inaczej, niż jako polityczną intrygę.

Filmy - Guziki (5)

 • Bombka z perłowych guzików

  Robienie bombek nie musi być nudne i trudne. Niektórzy z nas zniechęcają się już po pierwszej próbie, a to duży błąd. By wykonać stylowe, piękne bombki, które przez cały okres świąt będą cieszyły nasze oczy, wystarczy parę wolnych chwil i kilka tanich, choć przepięknych dodatków. Zobaczcie materiał - pokażemy wam, jak zrobić bombkę ozdobioną perłowymi guzikami. Zdziwicie się, jakie to proste!
 • Zdobienie ramki do zdjęć guzikami

  Niektóre ramki do zdjęć, które można kupić w sklepie, nie zachwycają swoim pięknem - są proste, gładkie i nie przyciągają wzroku, niekiedy też kiepsko dopasowują się do naszych wnętrz. W kilka chwil możecie jednak odmienić ich wygląd samodzielnie w domu! Oto nasz sposób, jak ozdobić zwykłą ramkę do zdjęć niepotrzebnymi, starymi guzikami, które wielu z nas przechowuje w domu. Dzięki temu każda, nawet najprostsza ramka zmieni się w małe cudo!
 • Kartka walentynkowa z guzikami

  Walentynki to szczególna okazja, kiedy liczy się nie wartość materialna prezentu, ale uczucia! Chociaż w każdym sklepie można wtedy kupić drobne upominki i przede wszystkim kartki walentynkowe, lepiej będzie, gdy zrobicie samodzielną kartkę - w ten sposób dodatkowo podkreślicie, jak bardzo wam zależy na ukochanej osobie. Tym razem pomysł na kartkę walentynkową z guzikami.
 • Co zrobić ze starymi guzikami? Zrób z nich miskę!

  Jeśli macie mnóstwo starych, nawet zepsutych guzików, które do niczego wam się już nie przydadzą - nie wyrzucajcie ich! Możecie je wykorzystać do zrobienia fantastycznej miseczki, która będzie zachwycała swoją oryginalnością. Zrobienie jej nie wymaga dużo pracy i poświęcania wolnego czasu, zaś efekt zaskoczy wszystkich. To idealna propozycja dla każdego, kto lubi samodzielnie wykonane przedmioty.