Gumball 3000

Artykuły - Gumball 3000 (5)

 • Prawie 5000 kilometrów przejadą... Batmobilem

  Prawie 5000 kilometrów przejadą... Batmobilem

  5 tysięcy kilometrów do mety, imprezy, unikalne pojazdy. Jednym słowem wyścig Gumball 3000 - jedna z najbardziej klimatycznych imprez samochodowych świata. W tegorocznej edycji w szranki ze sportowymi maszynami stanie między innymi... Batmobil!
 • Śmierć na trasie Gumballa!

  Śmierć na trasie Gumballa!

  Podróż drogami publicznymi z pogardą dla przepisów i policji. Bardzo drogie samochody, sławni i bogaci ludzie - to najkrótsza charakterystyka przedsięwzięcia pod nazwą Gumball 3000.
 • Śmiertelne nocne wyścigi

  Śmiertelne nocne wyścigi

  "Słyszałem, że Polska to Meksyk Europy" - tak o sytuacji na polskich drogach powiedział jeden z uczestników nielegalnego wyścigu milionerów Gumball 3000. Codzienne życie raz po raz przekonuje nas, że miał rację.
 • Gumball wystartował!

  Gumball wystartował!

  Podróż drogami publicznymi z pogardą dla przepisów i policji. Bardzo drogie samochody, sławni i bogaci ludzie - to najkrótsza charakterystyka przedsięwzięcia pod nazwą Gumball 3000!
 • Szalony wyścig na amerykańskich drogach

  Szalony wyścig na amerykańskich drogach

  Gumball 3000 - to wyścig, który skończył się zanim większość z Amerykanów zdążyła zauważyć, że się rozpoczął. Prawie 150 uczestników, najczęściej zamożnych młodych ludzi, przejechało blisko 3 tys. mil z Kalifornii na Florydę, zbierając po drodze 500 mandatów za szybką jazdę.

Filmy - Gumball 3000 (1)

 • Drogie i piękne: Gumball 3000 w Krakowie

  Kolejnym przystankiem rajdu Gumball 3000 był Kraków. Na krakowskim Kazimierzu pojawiły się tłumy entuzjastów najdroższych samochodów świata. Potem kierowcy udadzą się do Wiednia, Werony i Monako, gdzie Gumball będzie miał swoją metę.