Guilherme

Artykuły - Guilherme (40)

 • Guilherme piłkarzem Benevento Calcio

  Guilherme piłkarzem Benevento Calcio

  Autsajder włoskiej Serie A, klub Benevento Calcio, sfinalizował umowę z byłym pomocnikiem Legii Warszawa, Brazylijczykiem Guilherme.
 • Legia Warszawa chce gruntownie przebudować kadrę

  Legia Warszawa chce gruntownie przebudować kadrę

  Mistrz Polski zakończył pierwszą część sezonu na pozycji lidera Lotto Ekstraklasy, ale wszyscy widzą, łącznie z prezesem klubu Dariuszem Mioduskim, że obecny poziom gry Legii Warszawa nie daje klubowi ze stolicy żadnych szans na podbój Europy. Dlatego przy Łazienkowskiej zakasano rękawy, by kadra zespołu przeszła gruntowne zmiany.
 • Legia Warszawa. Guilherme: Nie można się obawiać takiej decyzji

  Legia Warszawa. Guilherme: Nie można się obawiać takiej decyzji

  Wieczornym meczem z Wisłą Płock Brazylijczyk Guilherme żegna się z Legią Warszawa i Ekstraklasą. - To była ciężka i trudna decyzja - mówi o swoim odejściu jeden z najlepszych piłkarzy na polskich boiskach w ostatnim czasie.
 • Legia Warszawa. Jozak: Żeby nie być jak narciarze

  Legia Warszawa. Jozak: Żeby nie być jak narciarze

  - Jutrzejszy mecz przypomina mi historię o narciarzu, który wyjechał na tydzień pojeździć. Przez cały czas radził sobie nie najgorzej, ale ostatniego dnia nie był już tak skupiony, myślał o czymś innym i połamał sobie nogi. Nie chcę, żebyśmy skończyli jak ten narciarz - obrazowo opowiadał na piątkowej konferencji prasowej Romeo Jozak, trener Legii.
 • Ze szczytu Ekstraklasy na dno Serie A. Po co Guilherme Benevento?

  Ze szczytu Ekstraklasy na dno Serie A. Po co Guilherme Benevento?

  Chciał go trener, on chciał gry w tym klubie i tej lidze. Co może więc nie wyjść? Potencjalnie wszystko. Guilherme odchodzi z Legii i we włoskim Benevento zaczyna realizować swój sen o podboju Europy. Ale z racji tego, jak słabą wzmacnia drużynę, jest to sen, który może równie dobrze zamienić się w koszmar.
 • Guilherme na ratunek czerwonej latarni Serie A

  Guilherme na ratunek czerwonej latarni Serie A

  ​We wtorek tematem numerem jeden w polskich mediach piłkarskich było wyjaśnienie się przyszłości opuszczającego Legię Guilherme. Według informacji "Super Expressu" pomocnik od stycznia karierę kontynuował będzie w Benevento, beniaminku Serie A, w obecnym sezonie znajdującym się jednak na samym dnie ligowej tabeli i będącym największym z pewniaków do spadku.
 • Piast - Legia. Ostatni wyjazd Guilherme meczem z jego ulubionym rywalem

  Piast - Legia. Ostatni wyjazd Guilherme meczem z jego ulubionym rywalem

  We wtorek (godz. 18) mistrzów Polski - piłkarzy Legii Warszawa czeka przedostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym i ostatnie poza domem. Jadą do Gliwic, a tamtejszy Piast to drużyna, przeciwko której - opuszczającemu zimą stołeczną drużynę - Guilherme grało się, jak dotąd, najlepiej.
 • Legia Warszawa. Klub chce się wzmocnić na każdej pozycji

  Legia Warszawa. Klub chce się wzmocnić na każdej pozycji

  Dwa potężne ciosy spotkały ostatnio Legię. Najpierw za pośrednictwem swojego agenta Mariusza Piekarskiego Michał Pazdan zapowiedział poszukiwanie nowego klubu zimą, a teraz wygasającego wraz z końcem roku kontraktu nie przedłużył Guilherme. Dyrektor techniczny ekipy Ivan Kepcija jednak z tego powodu nie rozpacza i zapowiada styczniowe wzmocnienia.
 • Legia Warszawa. Guilherme nie przedłuży kontraktu

  Legia Warszawa. Guilherme nie przedłuży kontraktu

  To koniec sagi o rozmowach kontraktowych z Guilherme. Legia Warszawa poinformowała oficjalnie, że brazylijski piłkarz nie przedłuży umowy z klubem.
 • Legia Warszawa. Guilherme chce 750 tys. euro za podpis pod nowym kontraktem

  Legia Warszawa. Guilherme chce 750 tys. euro za podpis pod nowym kontraktem

  Wciąż nie wiadomo, czy czołowy pomocnik mistrzów Polski Guilherme zostanie w Legii Warszawa. Piłkarzowi za 26 dni wygaśnie kontrakt, a obie strony wciąż nie doszły do porozumienia odnośnie nowej umowy. Agencja menedżerska zawodnika "Think Ball & Sports Consulting" ma żądać od klubu wysokich pieniędzy. Za sam podpis na nowej umowie chce dostać aż 750 tysięcy euro.

Filmy - Guilherme (7)