Muzyka - Guerreiro Roger

Synonimy:
Roger, Roger Guerreiro
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Guerreiro Roger (88)

 • Były lider Pink Floyd bojkotuje Izrael

  Były lider Pink Floyd bojkotuje Izrael

  Były lider legendarnego zespołu Pink Floyd Roger Waters nawołuje do bojkotu Izraela. Muzyk podkreśla, że solidaryzuje się z Palestyńczykami i z tymi Izraelczykami, którzy sprzeciwiają się "kolonialnej i rasistowskiej" polityce swego rządu.
 • Może w każdej chwili stracić głos

  Może w każdej chwili stracić głos

  Wokalista Roger Daltrey z zespołu The Who został poinformowany przez lekarzy o możliwości utraty głosu.
 • Roger Waters jest antysemitą?

  Roger Waters jest antysemitą?

  Znany z zespołu Pink Floyd Roger Waters zareagował na oskarżenia, jakoby prezentowany przez artystę show w ramach trasy koncertowej "The Wall" zawierał antysemicką symbolikę.
 • Kolejna cegła w ścianie

  Kolejna cegła w ścianie

  Dokładnie 20 lat temu, w oswobodzonym z muru i podziałów Berlinie, odbył się koncert, który ze względu na polityczny wydźwięk i bombastyczny wręcz rozmach, przeszedł do historii. Pomysłodawcą i głównym bohaterem spektaklu był Roger Waters.
 • Muzycy Pink Floyd znów razem

  Muzycy Pink Floyd znów razem

  Kilka dni po zaskakującym wspólnym występie na charytatywnej imprezie, Roger Waters zapowiedział kolejny koncert z kolegą z Pink Floyd, Davidem Gilmourem.
 • Pink Floyd: Piosenka za 50 tysięcy

  Pink Floyd: Piosenka za 50 tysięcy

  David Gilmour i Roger Waters zgodzili się zagrać słynny utwór Pink Floyd "Another Brick In The Wall" za 50 tysięcy dolarów. Stało się to podczas charytatywnego koncertu na rzecz uchodźców z Palestyny.
 • "The Wall" dwukrotnie w Polsce

  "The Wall" dwukrotnie w Polsce

  Organizatorzy łódzkiego koncertu Rogera Watersa poinformowali, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie występem byłego basisty Pink Floyd, projekt "The Wall Live" zostanie zaprezentowany w Polsce dwukrotnie. Roger Waters zagra w Atlas Arenie w Łodzi 18 i 19 kwietnia 2011 roku.
 • Roger Waters i "The Wall" w Polsce!

  Roger Waters i "The Wall" w Polsce!

  18 kwietnia 2011 roku w łódzkiej Atlas Arena wystąpi Roger Waters, były lider grupy Pink Floyd. Artysta przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej z okazji 30. rocznicy wydania słynnego albumu "The Wall". Tournee obejmie 30 europejskich miast.
 • Waters będzie grał "The Wall"

  Waters będzie grał "The Wall"

  Roger Waters wyrusza w wielką trasę koncertową, podczas której będzie wykonywał utwory z legendarnego albumu "The Wall" Pink Floyd.
 • Muzycy Queen jak Chylińska

  Muzycy Queen jak Chylińska

  Brian May i Roger Taylor z zespołu Queen dali się namówić do gościnnego udziału w brytyjskim konkursie talentów "The X Factor".