GTA Online

Artykuły - GTA Online (42)

 • Rockstar resetuje konta graczy GTA Online za wykorzystanie błędu

  Rockstar resetuje konta graczy GTA Online za wykorzystanie błędu

  ​Rockstar Games postanowił solidnie ukarać graczy, którzy jakiś czas temu wykorzystywali błąd, pozwalający nielegalnie zbierać wirtualną walutę w GTA Online. W takiej sytuacji tracą oni nie tylko wszystkie środki, ale ich profile są całkowicie resetowane.
 • Tajna misja z UFO znaleziona w GTA Online

  Tajna misja z UFO znaleziona w GTA Online

  ​Wcześniej w tym miesiącu GTA Online otrzymało sporą, letnią aktualizację treści, wprowadzającą nowe samochody, misje w kooperacji i sporo innych nowości. Wygląda jednak na to, że wkrótce możemy spodziewać się kolejnych innowacji, w tym tajnych atrakcji związanych z kosmitami.
 • Nadciąga duża aktualizacja GTA Online

  Nadciąga duża aktualizacja GTA Online

  ​Letnie aktualizacje w GTA Online słyną z nieco większej porcji treści i nie inaczej jest w tym roku. Studio Rockstar opisało wczoraj wieczorem, co znajduje się w łatce pod tytułem "Los Santos Summer Special". Ucieszą się między innymi posiadacze wirtualnych jachtów, narzekający na brak atrakcji.
 • Rockstar Games załatał dwa błędy umożliwiające generowanie pieniędzy w GTA Online

  Rockstar Games załatał dwa błędy umożliwiające generowanie pieniędzy w GTA Online

  ​Dwie dość popularne wśród użytkowników GTA Online sposoby generowania pieniędzy zostały przez twórców usunięte. Fakt ten został potwierdzony przez grupę badającą kod produkcji.
 • Nieoficjalnie: Niko Bellic i Liberty City mają trafić do GTA Online

  Nieoficjalnie: Niko Bellic i Liberty City mają trafić do GTA Online

  ​Jeszcze w tym roku GTA Online ma szansę otrzymać dużą aktualizację, wnoszącą do świata gry najpopularniejszą lokację znaną z serii, czyli Liberty City, a także ciepło wspominanego przez fanów bohatera Grand Theft Auto IV - Niko Bellica.
 • Kwiecień rekordowym miesiącem dla cyfrowej dystrybucji i GTA Online

  Kwiecień rekordowym miesiącem dla cyfrowej dystrybucji i GTA Online

  ​SuperData potwierdza rekordowy miesiąc dla GTA Online oraz całej branży cyfrowej dystrybucji, który zyskał na pandemii koronawirusa.
 • Finałowa walka kosmitów w GTA Online rozczarowała graczy

  Finałowa walka kosmitów w GTA Online rozczarowała graczy

  ​Finałowa walka, jaka odbyła się ostatnio w GTA Online, rozczarowała większość obserwatorów. Mimo to zainteresowanie przebieraniem się za kosmitów nie przemija.
 • Glitch w GTA Online pozwala wejść do domu Franklina

  Glitch w GTA Online pozwala wejść do domu Franklina

  ​Odkryty przez graczy glitch pozwala dostać się do domu bohatera trybu fabularnego Grand Theft Auto V. Samo pomieszczenie jest jednak dość mocno ograniczone i o żadnej interakcji nie może być mowy.
 • Wojna kosmitów w GTA Online trwa w najlepsze

  Wojna kosmitów w GTA Online trwa w najlepsze

  ​Na serwerach GTA Online trwa wojna kosmitów. Wszystko zaczęło się od atakowania pojedynczych graczy, lecz wkrótce przerodziło się w konflikt dwóch frakcji, który teraz potęguje samo studio Rockstar, oferując kluczowy element - kolorowy kostium - za darmo dla wszystkich zainteresowanych.
 • GTA Online: Hakerzy karzą graczy, którzy nie przestrzegają kwarantanny

  GTA Online: Hakerzy karzą graczy, którzy nie przestrzegają kwarantanny

  ​COVID-19 trafił do gry wideo? Okazuje się, że tak, a na niecodzienną akcję na niektórych serwerach GTA Online zdecydowali się sami użytkownicy. Co ciekawe, za nieprzestrzeganie zasady kwarantanny są wyciągane poważne konsekwencje.

Filmy - GTA Online (1)