Grzegorz Wagner

Synonimy:
Wagner,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Grzegorz Wagner (79)

Filmy - Grzegorz Wagner (3)

  • Grzegorz Wagner: Najważniejszy jest turniej kwalifikacyjny. Wideo

    - Ubiegły rok pokazał, że Vital Heynen doskonale sobie poradził. Jeżeli nie będzie presji ze strony związku, że na każdym turnieju musi być wynik, jeśli będzie umiejętnie żonglował siłami zawodników, jak to miało miejsce w zeszłym roku, to można być spokojnym. Tym bardziej, że wszyscy się zgadzają z jednym - najważniejszy jest turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich - powiedział Grzegorz Wagner o sezonie reprezentacyjnym, który będzie obfitował w wiele imprez.
  • Grzegorz Wagner: Debiut Leona. Niezwykle ważny dla drużyny. Wideo

    - Podczas Memoriału Wagnera prawdopodobnie dojdzie do debiutu Wilfredo Leona, więc w kontekście zgrania będzie to niezwykle istotne dla drużyny - powiedział Grzegorz Wagner syn legendarnego trenera Huberta Jerzego Wagnera. Od 1 do 3 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się XVII Memoriał Wagnera z udziałem Polski, Brazylii, Serbii i Finlandii.
  • Grzegorz Wagner: Ojciec byłby zadowolony. Wideo

    - Ojciec zawsze przykładał wagę do szczegółów, był wręcz upierdliwy. Myślę, że gdyby zobaczył, jaka jest jakość drużyn biorących udział, a przede wszystkim organizacja turnieju, to byłby zadowolony - powiedział Grzegorz Wagner syn Huberta Jerzego Wagnera. W tym roku odbędzie się 17. edycja prestiżowego turnieju ku czci legendarnego trenera. Od 1 do 3 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie zobaczymy w akcji Polaków, Brazylijczyków, Serbów i Finów.