Sport - Grzegorz Mielcarski

Artykuły - Grzegorz Mielcarski (55)

Filmy - Grzegorz Mielcarski (11)

 • Totolotek Puchar Polski. Lech - Lechia. Mielcarski: Czekam na ten mecz. Wideo

  - Wydaje się, że faworytem tej konfrontacji będzie Lech Poznań. Wygrali z Legią i to na pewno dodało im pewności siebie. Lechia nie najlepiej zaprezentowała się przeciwko Cracovii. Nie można jednak powiedzieć, że Lechia jest skazana na porażkę. W tym zespole jest kilku zawodników, którzy potrafią sprawić psikusa - mówi w rozmowie z Interią były napastnik reprezentacji Polski, obecnie ekspert Canal+ Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: W Lechu jest "fajna historia". Wideo

  - Pamiętam, kiedy w 1995 roku wyjeżdżałem do Portugalii, to było dla mnie szokiem, że w kadrze FC Porto było aż dziewięciu wychowanków. Potem czterech z tych piłkarzy było kapitanami reprezentacji Portugalii. Oni wychowywali się na pewnych fundamentach, mam wrażenie, że na takich fundamentach, które Lech chce właśnie tworzyć - mówi w rozmowie z Interią były napastnik reprezentacji Polski, obecnie ekspert Canal+ Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Lech może doznać poważnych osłabień. Wideo

  - Niewykluczone, że wkrótce pojawią się oferty dla Jakuba Kamińskiego, Tymoteusza Puchacza, czy Jakuba Modera. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby były to atrakcyjne oferty rzędu 3-4 milionów euro. Kamil Jóźwiak otwarcie przyznaje, że chce odejść. To są zawodnicy, którzy po odpowiednim oszlifowaniu za granicą mogą być naprawdę bardzo dobrymi piłkarzami. Mam nadzieję, że wkrótce skorzysta z nich reprezentacja Polski - mówi w rozmowie z Interią były napastnik reprezentacji Polski, obecnie ekspert Canal+ Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Puchar Polski. Cracovia-Legia. Grzegorz Mielcarski: Nie będzie szansy na powtórkę. Wideo

  Cracovia pokazała się z dobrej strony w meczu z Lechią Gdańsk. Legia to jednak Legia. Jej piłkarze w takich ważnych meczach potrafią się zmobilizować. To będzie na pewno bardzo ciekawe spotkanie. Tym bardziej, że o awansie będzie decydował tylko jeden mecz - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski, były napastnik m.in FC Porto, obecnie ekspert Canal+Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Problem Legii jest bardziej złożony. Wideo

  Słabsza forma Legii to jest chyba problem bardziej złożony. Na pewno wpływ na to mają kontuzje Jose Kante i Veszovicia. Kante był bardzo silnym punktem tej drużyny. Było widać jak zespół lubi z nim grać w ataku. Inaczej gra się z Pekhartem , który bardziej jest napastnikiem statycznym, czekającym na dośrodkowanie w pole karne - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski, były napastnik m.in FC Porto, obecnie ekspert Canal+Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Legia powinna kupić Kuciaka. Wideo

  Bramkarzem, który dałby Legii pewną jakość i spokój w walce o puchary byłby Dusan Kuciak z Lechii Gdańsk. To byłby dobry wybór mimo jego 35 lat. Czasami tak jest, że nie na wszystkich zawodnikach, których się kupuje trzeba później zarobić. Jest tez Dominik Hładun, ale on Legię kosztowałby dużo więcej. To nie będzie transfer za parę złotych - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski, były napastnik m.in FC Porto, obecnie ekspert Canal+Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Legia potrzebuje napastnika pełną gębą. Wideo

  W Pekharcie nie widzę napastnika z silną osobowością. Widzę owszem napastnika, który jest zdeterminowany i który chce. Zdobył już cztery bramki, ale nie widzę przy tym jakiejś wielkiej jakości, albo tego, żeby te gole dodały mu pewności i swobody - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski, były napastnik m.in FC Porto, obecnie ekspert Canal+Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Jestem ciekaw, czy Stawowy dojrzał. Wideo

  Do Ekstraklasy wrócił trener, którego lubiłem za styl gry, mam nadzieję, że po latach przerwy dojrzał, bo on warsztat pracy ma bardzo dobry. Gdy był szkoleniowcem Cracovii można było nacieszyć oko postawą zespołu, gorzej było jeśli chodzi o relacje na linii trener-zawodnik. Jeżeli dojrzał, to ŁKS będzie grał naprawdę fajną piłkę - mówi Interii Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: To będzie wyższa szkoła jazdy. Wideo

  Legię czeka zdecydowanie trudniejsze zadanie, niż gdyby miała grać te ostatnie mecze przed pełnymi trybunami i o tym jestem przekonany. Będą się musieli zmierzyć z grą bez kibiców, ich rywale zawsze będą podchodzić do meczu na zasadzie, my nie musimy, Legia tak. Właśnie teraz wyjdzie takie przygotowanie mentalne poszczególnych piłkarzy, bo jeśli na odpowiednim poziomie będzie tylko dwóch, trzech piłkarzy, to reszta zespołu może nie sprostać - mówi Interii Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Bardziej obawiam się wirusa. Wideo

  Bardziej niż gorszego tempa meczu po restarcie Ekstraklasy obawiam się tego, że drużyny mogą być osłabione, gdyby jeden, czy drugi piłkarz złapał wirusa. To może wprowadzić nerwowość w całym klubie, że za chwilę być może ktoś kolejny odpadnie. Może lepiej nie nastawiać się na to, że poziom zwłaszcza w dwóch pierwszych kolejkach będzie jakoś specjalnie wysoki, nie spodziewam się fajerwerków, dla kibiców natomiast bardziej od poziomu będą się liczyły chyba punkty i zwycięstwa- mówi Interii Grzegorz Mielcarski.