Grzegorz Mielcarski

Artykuły - Grzegorz Mielcarski (54)

Filmy - Grzegorz Mielcarski (4)

 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Jestem ciekaw, czy Stawowy dojrzał. Wideo

  Do Ekstraklasy wrócił trener, którego lubiłem za styl gry, mam nadzieję, że po latach przerwy dojrzał, bo on warsztat pracy ma bardzo dobry. Gdy był szkoleniowcem Cracovii można było nacieszyć oko postawą zespołu, gorzej było jeśli chodzi o relacje na linii trener-zawodnik. Jeżeli dojrzał, to ŁKS będzie grał naprawdę fajną piłkę - mówi Interii Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: To będzie wyższa szkoła jazdy. Wideo

  Legię czeka zdecydowanie trudniejsze zadanie, niż gdyby miała grać te ostatnie mecze przed pełnymi trybunami i o tym jestem przekonany. Będą się musieli zmierzyć z grą bez kibiców, ich rywale zawsze będą podchodzić do meczu na zasadzie, my nie musimy, Legia tak. Właśnie teraz wyjdzie takie przygotowanie mentalne poszczególnych piłkarzy, bo jeśli na odpowiednim poziomie będzie tylko dwóch, trzech piłkarzy, to reszta zespołu może nie sprostać - mówi Interii Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Bardziej obawiam się wirusa. Wideo

  Bardziej niż gorszego tempa meczu po restarcie Ekstraklasy obawiam się tego, że drużyny mogą być osłabione, gdyby jeden, czy drugi piłkarz złapał wirusa. To może wprowadzić nerwowość w całym klubie, że za chwilę być może ktoś kolejny odpadnie. Może lepiej nie nastawiać się na to, że poziom zwłaszcza w dwóch pierwszych kolejkach będzie jakoś specjalnie wysoki, nie spodziewam się fajerwerków, dla kibiców natomiast bardziej od poziomu będą się liczyły chyba punkty i zwycięstwa- mówi Interii Grzegorz Mielcarski.
 • Mielcarski po derbach: Obydwa zespoły mają nad czym pracować

  Ekspert NC+ Grzegorz Mielcarski dla Interii ocenia 190. Wielkie Derby Krakowa.