Grzegorz Gac

Artykuły - Grzegorz Gac (29)

 • Formuła 1. Grzegorz Gac: ​Fiesty nie będzie

  Formuła 1. Grzegorz Gac: ​Fiesty nie będzie

  Za nami pierwszy, liczący dwa akapity, austriacki rozdział historii tegorocznego sezonu Formuły 1. W obydwu wyścigach na torze w Spielbergu zwycięstwami podzielili się kierowcy Mercedesa. Tymczasem sezon nie zwalnia tempa. Po dwóch wyścigach tydzień po tygodniu w Austrii, w ten weekend czas na Hungaroring - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac. Już dziś o 11 pierwsza sesja treningowa z udziałem Roberta Kubicy. Transmisja w Eleven Sports 1.
 • Formuła 1. Szansa dla Kubicy

  Formuła 1. Szansa dla Kubicy

  "W momencie, gdy będę potrzebny na torze F1, to się tam znajdę". Niedawne słowa Roberta Kubicy budzą cień nadziei, że zobaczymy polskiego kierowcę zespołu Alfa Romeo na polach startowych Formuły 1 jeszcze w tym sezonie. Nie życzymy nikomu źle, ale skoro Kubica powiedział coś takiego, spróbujmy rozwinąć tę myśl - pisze w swoim felietonie ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Grzegorz Gac: ​38-sekundowy mistrz świata

  Formuła 1. Grzegorz Gac: ​38-sekundowy mistrz świata

  Każdy kierowca rozpoczynający karierę w wyścigach marzy o tytule mistrza świata Formuły 1. Większość tylko marzy. Niektórym, bardzo nielicznym, udaje się to wielokrotnie, innym tylko jeden raz. Jeszcze inni są bardzo blisko wymarzonego tytułu, ale ucieka on w ostatniej chwili w niezwykłych okolicznościach. Przypadek Felipe Massy należy do najbardziej dramatycznych rozdziałów historii Formuły 1.
 • Formuła 1. Vettel vs Hamilton: Starcie tytanów!

  Formuła 1. Vettel vs Hamilton: Starcie tytanów!

  Mijająca dekada stała w Formule 1 pod znakiem rywalizacji dwóch kierowców. Debiut Lewisa Hamiltona w sezonie 2007 i jego sukcesy w kolejnych dwóch latach nakazywały upatrywać w nim przyszłego dominatora. Jednak rok później pojawiła się nowa gwiazda, która na kilka lat zepchnęła Brytyjczyka w cień - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Vettel i Ferrari - co dalej?

  Formuła 1. Vettel i Ferrari - co dalej?

  Wiadomością ostatnich dni, a zapewne i roku w Formule 1 jest news o odejściu z Ferrari po sezonie 2020 Sebastiana Vettela. O takiej możliwości mówiło się w padoku od dłuższego czasu. Jak podsumować dotychczasową, dość specyficzną karierę Niemca - zastanawia się ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Kalendarz na nowo

  Formuła 1. Kalendarz na nowo

  ​Początek tygodnia przyniósł długo wyczekiwaną wiadomość - nowy projekt tegorocznego kalendarza Formuły 1. Właściwie trudno mówić na razie o kalendarzu. Jest to ogólny, ramowy zarys czasowo-geograficzny tego, co kalendarzem dopiero będzie - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. ​Wirtualne ściganie na ratunek w dobie koronawirusa

  Formuła 1. ​Wirtualne ściganie na ratunek w dobie koronawirusa

  Życie nie znosi próżni. Po odwołaniu Grand Prix Australii Formuły 1 rywalizacja przeniosła się z toru w Melbourne do świata wirtualnego. W ciągu zaledwie dwóch dni zorganizowano internetowy "wyścig" "The Race's All-Star Esports Battle", do którego dołączyli nie tylko kierowcy Formuły 1 oraz IndyCar, ale również najlepsi, wielokrotnie nagradzani gracze z wielu krajów.
 • Formuła 1. Ciąg dalszy nastąpi

  Formuła 1. Ciąg dalszy nastąpi

  Wszystko już wiemy. W najbliższych miesiącach nie będzie żadnych sportowych emocji, także tych związanych z Formułą 1. Koronawirus sparaliżował wszystkie dziedziny życia i aktywności ludzi na świecie. Mamy do czynienia z katastrofą w skali, jakiej nie zna współczesny świat - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Mercedes ponownie faworytem

  Formuła 1. Mercedes ponownie faworytem

  Przedsezonowe testy Formuły 1 na torze w Barcelonie były o dwa dni krótsze niż w poprzednich latach, lecz nie oznacza to, że kierowcy pokonali mniej kilometrów. Liderem, zarówno pod względem czasów, jak i przejechanego dystansu był zespół Mercedesa, który szykuje się do obrony tytułów mistrzowskich w obu klasyfikacjach - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Formuła 1. Robert Kubica na dwa etaty

  Formuła 1. Robert Kubica na dwa etaty

  Jak już wiadomo od kilku tygodni, Robert Kubica będzie w tym roku dzielił swoje obowiązki pomiędzy Formułą 1 a serią DTM. Przed rozpoczęciem sezonu w kalendarzach obydwu serii zaplanowano kilkudniowe sesje testowe. Formuła 1 ma za sobą pierwszą część testów w Barcelonie w ubiegłym tygodniu, a dziś rozpoczyna się kolejna trzydniowa sesja z udziałem Roberta Kubicy, który w poniedziałek wraz z zespołem Alfa Romeo Racing Orlen zaprezentował się polskim mediom w Warszawie. Tymczasem w ostatnich dniach dochodzą niepokojące wiadomości ze świata DTM - pisze ekspert Interii Grzegorz Gac.

Filmy - Grzegorz Gac (12)