Grzegorz Braun

Artykuły - Grzegorz Braun (12)

 • Grzegorz Braun skazany za nieważenie policjanta. Wyrok prawomocny

  Grzegorz Braun skazany za nieważenie policjanta. Wyrok prawomocny

  Prawomocny wyrok dla Grzegorza Brauna. Wrocławski sąd okręgowy utrzymał dziś w mocy orzeczenie sądu I instancji, który w lutym tego roku skazał polityka na karę grzywny za znieważenie policjanta podczas pikiety NOP w 2008 roku.
 • Grzegorz Braun

  Grzegorz Braun

  Grzegorz Michał Braun urodził się 11 marca 1967 r. w Toruniu. Jest polskim reżyserem i publicystą, a także niezrzeszonym, niezależnym kandydatem na Prezydenta RP.
 • Kandydat na prezydenta RP Grzegorz Braun skazany za znieważenie policjanta

  Kandydat na prezydenta RP Grzegorz Braun skazany za znieważenie policjanta

  Dziennikarz, kandydat na prezydenta RP Grzegorz Braun został dziś skazany przez wrocławski sąd na karę grzywny. Braun był oskarżony o znieważenie policjanta podczas pikiety Narodowego Odrodzenia Polski w 2008 r. Wyrok jest nieprawomocny.
 • Niezależna.pl: Reżyser Grzegorz Braun aresztowany

  Reżyser Grzegorz Braun został dziś rano aresztowany - podaje niezalezna.pl.
 • Umorzono śledztwo ws. wypowiedzi Grzegorza Brauna

  Umorzono śledztwo ws. wypowiedzi Grzegorza Brauna

  Grzegorz Braun nie nawoływał do zbrodni - uznała stołeczna prokuratura i umorzyła śledztwo w sprawie jego słów o "wyprawieniu na tamten świat" dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i TVN. Według prokuratury te słowa wyrwano z szerszego kontekstu.
 • "Życie Tuska, świadka ws. katastrofy smoleńskiej, zagrożone"

  "Życie Tuska, świadka ws. katastrofy smoleńskiej, zagrożone"

  ​- Powinniśmy się martwić o bezpieczeństwo premiera - ostrzega w rozmowie z "Super Expressem" bohater ostatnich dni, reżyser Grzegorz Braun.
 • Braun - Życiński - cenzura

  Burza, jak przetoczyła się przez media w związku z wypowiedzią Grzegorza Brauna o abpie Życińskim, jest nader pouczająca. Zmarły niedawno metropolita lubelski był człowiekiem wyrazistym i wrocławski dokumentalista jest człowiekiem wyrazistym. Kto by chciał - jak niżej podpisany - nie brać całkowicie strony jednego bądź drugiego, stoi na przegranych z góry pozycjach. Taki kraj... Mimo to spróbuję.
 • Rektor KUL przeprosił za zachowanie reżysera

  Rektor KUL ks. prof. Stanisław Wilk przeprosił za zachowanie reżysera Grzegorza Brauna, który podczas spotkania ze studentami tej uczelni 11 kwietnia obraził pamięć zmarłego abp. Józefa Życińskiego.
 • Skandal na KUL-u

  "Józef Życiński podający się za biskupa to łajdak, kłamca" - mówił w największej auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego o zmarłym w lutym metropolicie lubelskim, wielkim kanclerzu tej uczelni, reżyser Grzegorz Braun - zdradza "Gazeta Wyborcza".
 • Sąd: Braun ma przeprosić Miodka

  Sąd: Braun ma przeprosić Miodka

  Reżyser Grzegorz Braun ma przeprosić w mediach znanego językoznawcę prof. Jana Miodka za podanie nieprawdy, że był on "informatorem policji politycznej PRL" i zapłacić mu 20 tys. zł. - orzekł dziś Sąd Najwyższy.