grzechotnik

Artykuły - Grzechotnik (3)

Filmy - Grzechotnik (4)

 • Stado dzikich "mieszkańców" pod domem. Nie uwierzycie

  W Dzień Św. Patryka odkryto wielką grupę grzechotników w fundamentaach domu w mieście Albany w Teksasie. Patron Irlandii według legend miał m.in. uwolnić kraj od plagi węży, więc pewnie i Amerykanie nie pogardziliby jego pomocą. Misję jednak powierzono specjalistom z okolicznego hrabstwa Big. Zawodowcy opublikowali blisko 20 minutowe nagranie na Facebooku, na którym widać, jak „eksmitują” 45 wielkich grzechotników spod teksańskiego domu. (STORYFUL/x-news)
 • Grzechotnik „tańczy” na wierzchołku drzewa

  Autor nagrania musiał mieć oczy szeroko otwarte, gdy dojrzał 1,5-metrowego grzechotnika. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że wąż „tańczył” na wierzchołku drzewa. (STORYFUL/x-news)
 • Zacięta walka dwóch grzechotników

  8 sierpnia Nicholas Moreda nagrał walkę dwóch grzechotników. Mężczyzna natrafił na taki widok podczas porannej jazdy na rowerze górskim. (STORYFUL/x-news)
 • Kajakarz najadł się strachu. Wszystko przez...

  8 lipca Jonathan Carabba spływał kajakiem po rzece Sacramento, kiedy jego oczom ukazał się płynący grzechotnik. Mężczyzna najadł się strachu, bo wąż przemieszczał się zaledwie kilka metrów od niego. (STORYFUL/x-news)