Grupa Operacyjna

Artykuły - Grupa Operacyjna (56)

 • Pamiętacie Grupę Operacyjną? Mieszko Sibilski kończy 35 lat

  Pamiętacie Grupę Operacyjną? Mieszko Sibilski kończy 35 lat

  Popularność przyniosły mu viralowe hity o Krzysztofie Kononowiczu i Dodzie. Jednak popularność Mieszka Sibilskiego i Grupy Operacyjnej skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. 9 lutego eks-raper z Zielonej Góry obchodzi 35. urodziny.
 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część czwarta

  Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część czwarta

  Pewne rzeczy się nie kończą. Jedną z nich są gościnne występy celebrytów i aktorów w teledyskach mniej lub bardziej znanych zespołów. Tym razem w roli głównej Radek Majdan, Anna Głogowska, Maria Czubaszek i Edyta Herbuś.
 • MF: Specjalna grupa ściga wyłudzenia VAT w handlu prętami stalowymi

  MF: Specjalna grupa ściga wyłudzenia VAT w handlu prętami stalowymi

  Wyłudzeniami VAT w handlu prętami stalowymi zajmuje się specjalna grupa operacyjna - poinformował w środę wiceminister finansów Maciej Grabowski. Według niego wprowadzenie tzw. odwróconego VAT na obrót prętami trwałoby długo, ale nie jest to wykluczone.
 • "W moim życiu wszystko się posypało"

  "W moim życiu wszystko się posypało"

  Prezentujemy najnowszy teledysk Grupy Operacyjnej do utworu "Podłoga". Zarówno klip, jak i piosenka, znacznie odróżniają się od publikacji, do jakich przyzwyczaił nas zespół. Utwór zapowiada nową płytę Grupy Operacyjnej pod tytułem "Psychoterapia".
 • Musi przeprosić Dodę

  Musi przeprosić Dodę

  Raper Mieszko Sibilski musi przeprosić Dorotę "Dodę" Rabczewską - uznał w piątek (8 lipca) poznański sąd apelacyjny. Wokalistka poczuła się obrażona treścią jednej z piosenek oraz wpisem na stronie internetowej zespołu Grupa Operacyjna.
 • "Dziwne zachowania" Grupy Operacyjnej

  "Dziwne zachowania" Grupy Operacyjnej

  Mieszko z Grupy Operacyjnej utrzymuje, że w nowym utworze "Dziwne zachowania" miał pojawić się światowej sławy raper i wokalista Akon, ale zamiast niego możemy usłyszeć zsamplowany głos... Jarosława Kaczyńskiego!
 • Mieszko zabrał się za Lady GaGę

  Mieszko zabrał się za Lady GaGę

  Mieszko z Grupy Operacyjnej publikuje w prezencie dla swoich fanów płytę za darmo! Z oficjalnej strony duetu można pobrać kompilację pt. "Król Densfloru".
 • Mieszko kontra Doda: Impas

  Mieszko kontra Doda: Impas

  Sąd Najwyższy częściowo uchylił w środę (2 lutego) wyrok nakazujący raperowi Mieszkowi Sibilskiemu przeproszenie Dody za nazwanie jej m.in. "blacharą". Sprawa wróci do sądu apelacyjnego w Poznaniu. Jednocześnie SN potwierdził, że raper naruszył dobra osobiste Dody.
 • Grupa Operacyjna: Stop przemocy!

  Grupa Operacyjna: Stop przemocy!

  Na naszych stronach premierowo prezentujemy piosenkę "Stop przemocy" Grupy Operacyjnej, będącą muzycznym motywem przewodnim akcji społecznej "Stop przemocy! Bravo i gwiazdy przeciw przemocy w szkole".
 • Grupa Operacyjna idzie na rekord

  Grupa Operacyjna idzie na rekord

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk Grupy Operacyjnej do utworu "Klątwa".