Grupa CCC

Artykuły - Grupa CCC (15)

 • Dookoła Węgier. Mareczko wygrał trzeci etap z rzędu

  Dookoła Węgier. Mareczko wygrał trzeci etap z rzędu

  Jakub Mareczko z ekipy CCC wygrał w miejscowości Kazincbarcika po finiszu z peletonu czwarty etap wyścigu Dookoła Węgier. Włoski kolarz polskiego pochodzenia triumfował w trzech kolejnych dniach tej imprezy.
 • Zielona strategia CCC

  Zielona strategia CCC

  CCC chce minimalizować negatywny wpływ działalności firmy na otoczenie. Spółka zapowiada m.in. zmniejszenie zużycia energii, zredukowanie odpadów i włączanie się w gospodarkę obiegu zamkniętego. Spółka wycofała z użycia plastikowe torby. Uruchamia też pilotażowy program zbiórki starego obuwia, by część elementów odzyskiwać, a inne bezpiecznie utylizować.
 • CCC nie boi się drugiej fali zachorowań

  CCC nie boi się drugiej fali zachorowań

  Grupa CCC ocenia, że dzięki refinansowaniu byłaby w stanie przetrwać również ewentualną drugą, jesienną falę pandemii koronawirusa. Teraz czeka na uruchomienie galerii handlowych, co pozwoli zwiększyć sprzedaż. Nowa kolekcja jesienno-zimowa powinna dotrzeć na czas, mimo problemów produkcyjnych w Bangladeszu i Indiach.
 • Handel czeka na maj, online nie zastąpi sklepów

  Handel czeka na maj, online nie zastąpi sklepów

  Firmy odzieżowe i obuwnicze z niecierpliwością czekają na otwarcie galerii handlowych. Od tygodni walczą o przetrwanie. Ponoszą straty w wyniku zamknięcia sklepów, ograniczają inwestycje i stawiają na rozwój sprzedaży online. Mają jednocześnie świadomość, że nawet po otwarciu galerii ruch nie wróci do poziomów sprzed kryzysu jeszcze przez kilka kwartałów.
 • Wzrosty na GPW. Kurs akcji CCC wzrósł o prawie 33 proc.

  Wzrosty na GPW. Kurs akcji CCC wzrósł o prawie 33 proc.

  Główne indeksy na GPW mocno rosły. Powodem jest poprawa nastrojów inwestorów, związana z zapowiedziami łagodzenia obostrzeń w centrach handlowych i punktach usługowych. Kurs akcji CCC wzrósł o 32,8 proc.
 • Tarcza antykryzysowa działa. CCC dostało 23 mln zł

  Tarcza antykryzysowa działa. CCC dostało 23 mln zł

  CCC otrzymało dofinansowanie w wysokości 23 mln zł na pokrycie kosztów pracowniczych - podała spółka w komunikacie prasowym.
 • CCC apeluje o przywrócenie niedziel handlowych do końca 2020 roku

  CCC apeluje o przywrócenie niedziel handlowych do końca 2020 roku

  CCC apeluje o przywrócenie niedziel handlowych do końca 2020 roku - podała spółka w stanowisku dotyczącym przygotowywanej przez rząd propozycji neutralizacji skutków potencjalnego kryzysu związanego z koronawirusem. W ocenie CCC wskazany byłby czasowy zakaz sprzedaży "na krótko" na GPW.
 • Słabsza sprzedaż CCC efektem pogody i kalendarza

  Słabsza sprzedaż grupy CCC w październiku 2017 roku była efektem cieplejszej pogody i niekorzystnego kalendarza, a także wysokiej bazy porównawczej przed rokiem. Wiceprezes CCC Marcin Czyczerski jest spokojny, że sprzedaż przesunie się na listopad i tegoroczne cele spółki nie są zagrożone.
 • Grupa CCC podtrzymuje ambitne plany

  Grupa CCC podtrzymuje ambitne plany

  CCC przedstawiło dziś najnowsze miesięczne dane sprzedażowe. Spółka podtrzymuje, że celem jej jest ponad 4 mld zł przychodów. Zarząd szykuje emisję obligacji zamiennych o wartości 100 mln euro i liczy powiększenie powierzchni handlowej grupy o ponad 100 tys. m kw.
 • Cena Czyni Cuda

  Cena Czyni Cuda

  Jazdą drużynową na czas z San Lorenzo al Mare do San Remo rozpoczął się 9 maja prestiżowy wyścig Giro d'Italia. Swój udział w tym wydarzeniu ma ekipa CCC Sprandi Polkowice. Już samo uczestnictwo w wyścigu kolarskim nie byłoby możliwe bez komercyjnego sukcesu sponsora - Grupy CCC, będącego liderem na polskim rynku detalicznej sprzedaży obuwia oraz jego największym producentem w kraju.