grupa c

Artykuły - Grupa c (29)

• Liga Mistrzów, grupa C: Remis Manchesteru United w Lizbonie

Liga Mistrzów, grupa C: Remis Manchesteru United w Lizbonie

Manchester United zremisował 1-1 wyjazdowy mecz z Benfiką Lizbona. Ozdobą spotkania był gol 37-letniego Ryana Giggsa. Liderem grupy C po pierwszej kolejce został FC Basel, który na własnym boisku pokonał 2-1 Otelul Galati.
  • Grupa C: USA - Algieria 1-0, gol w 91. minucie

Grupa C: USA - Algieria 1-0, gol w 91. minucie

W meczu ostatniej kolejki fazy grupowej mundialu w RPA reprezentacja Stanów Zjednoczonych pokonała Algierię 1-0 i zapewniła sobie awans do 1/8 finału. Gola na wagę zwycięstwa w 91. minucie zdobył Landon Donovan.
  • Grupa C: Słowenia - Anglia 0-1

Grupa C: Słowenia - Anglia 0-1

Reprezentacja Anglii zagra w 1/8 finału mistrzostw świata! Piłkarze Fabio Capello zapewnili sobie wyjście z grupy wygrywając swój ostatni mecz ze Słowenią 1-0. Zwycięstwo dał im gol Jermaine'a Defoe. Słowenia, która przed ostatnia kolejką była liderem grupy przeżyła podwójny dramat. Poległa z Anglią i odpadła z MŚ, gdyż USA zdołało w 91 minucie wbić gola reprezentacji Algierii i wyprzedziła w tabeli ekipę Matjaza Keka!
  • Grupa C: Anglia - Algieria 0-0

Grupa C: Anglia - Algieria 0-0

Po remisie z USA 1-1 w pierwszym występie w mistrzostwach świata, Anglicy zagrali jeszcze gorszy mecz. Piłkarze prowadzeni przez Fabio Capello zaledwie zremisowali bezbramkowo z Algierią i po dwóch meczach mają na swoim koncie zaledwie dwa punkty. Wayne Rooney i spółka zagrali fatalnie, a po końcowym gwizdku sędziego zostali wygwizdani przez kibiców.
  • Grupa C: Słowenia - USA 2-2

Piłkarze Słowenii prowadzili ze Stanami Zjednoczonymi 2-0, ale w drugiej połowie Amerykanie odrobili straty. Co więcej, w 86. minucie Edu strzelił dla nich trzeciego gola, lecz sędzia - nie wiadomo dlaczego - nie uznał go. Skończyło się więc remisem, który przed ostatnią serią gier grupowych w lepszej sytuacji stawia Amerykanów.