Grube Ryby

Artykuły - Grube Ryby (6)

 • Naprawdę grube ryby

  Naprawdę grube ryby

  Wędkarze donoszą niekiedy o rybach olbrzymach – tak dużych, że mogą stanowić zagrożenie dla człowieka. Przez długi czas śmiano się z tych historii. Ale naukowcy potwierdzają: w rzekach i jeziorach rzeczywiście pływają prawdziwe monstra.
 • Nowa Huta i Schaby

  Nowa Huta i Schaby

  Prezentacja powracającej po latach Formacji Nieżywych Schabuff oraz rozmowa z członkami zespołów Wu-Hae i Grube Ryby, to główne atrakcje dzisiejszej MuzzoWizji w INTERIA.TV.
 • WU-HAE w Bez Kitu

  WU-HAE w Bez Kitu

  Bzyk i Guzik z zespołu WU-HAE będą gościem Radia Bez Kitu w środę 12 września o godz. 11:00. Artyści odwiedzą nasze studio w związku z premierą płyty projektu Grube Ryby, nagranej wspólnie z jazzmanami Jarkiem Śmietaną i Wojtkiem Karolakiem. Wywiadu słuchaj na www.interia.fm.
 • Grube Ryby to "artyści"

  Grube Ryby to "artyści"

  "Jazzowe improwizacje świetnie współgrają z mocnymi hip-hopowymi tekstami, a cały ten tygiel dopełniają industrialne wstawki" - tak wydawca zapowiada debiutancką płytę Grubych Ryb, projektu tworzonego przez cenionych jazzmanów i wokalistów grupy Wu-Hae.
 • Muzyczne Grube Ryby nadchodzą

  Muzyczne Grube Ryby nadchodzą

  "Stała się rzecz nieprawdopodobna i niepodobna do niczego, co do tej pory miało miejsce. W Krakowie i Nowej Hucie, z poczucia obowiązku zrobienia czegoś ważnego, powstał zespół Grube Ryby" - poinformował nas Bzyk, wokalista formacji Wu-Hae.
 • "Grube ryby" Wu-Hae

  "Grube ryby" Wu-Hae

  Nowohucka ekipa Wu-Hae, uczestnik tegorocznej Metalmanii, w środę, 28 marca, ukończyła zgrywanie nowej płyty, która otrzymała roboczy tytuł "Grube ryby".